Vichy

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Bőrnyugtató sampon normál vagy száraz hajra,szabadalmazott Calmoxine technológiával, Színezőanyag-mentes, pH-semleges sampon gyakori hajmosáshoz. Krémes állagú, kellemes mangó illattal.

• A fejbőr már az első használat után megnyugszik.
  • 3 használat után csökken a viszketés.
  • A haj selymes és ragyogó lesz.
  • Alkalmazása különböző haj és fejbőr kezelés (pl. korpa elleni kezelés) szünetében is javasolt.

Futureline

2019. február 15.

A lapos haj garantalt! Alig habzo finom illatu sampon. A korpan semmit sem segit, raadasul mar mosas kozben viszketett tole a fejborom. Szarit igy balzsam mindenkepp kell hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

renatabrightmore

2017. december 8.

Nem habzott fel eléggé és úgy éreztem, hogy nem tisztította meg a zsíros hajamat. Szóval zsíros hajra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Biofeleség

2015. november 8.

Én elhasználtam egy teljes flakont. Nekem zsíros a hajam és szeborreás a fejbőröm, és ez a sampon néhány használat után valóban észrevehetően csökkentette a viszketést. Mindenképp érdemes higítani, mert koncentrált, nagy higításban is jól habzik, jól tisztít, és nagyon finom friss az illata, ami viszont tisztán használva túl erős lehet.
Egy csillaggal kevesebb, mert az Eucerin Dermocapillaire pH5 samponja nálam felülmúlja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 8.

magnes

2015. április 6.

Kb 3. hasznalat utan kezdtem el erezni, hogy mar nem akarom allandoan a fejemet vakarni, most kb a 6. hajmosas utan mar csak ritkan erzem, hogy viszket, de azert meg javulhatna... A hajam normal, nekem se nem szaritja, se nem zsirositja, sot finom selymes lesz tole. De hajmosasnal nagyon erzem, hogy nem jo az illata... Az ara nagyon huzos, de ennel jobbat sajna meg nem talaltam, minden mas iszonyuan szaritja a fejborom. Egyelore 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Madecassoside, Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Forrás: ITT