Vichy

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: prokai.edina, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

A hajhullás elleni program kiegészítő terméke

Az egyetlen Vichy sampon a hajhullás ellen, szabadalmaztatott Aminexil molekulával. Olyan nők és férfiak számára, akik enyhe vagy előrehaladottabb hajhullás esetére keresnek sampont.

A 10 év kutatás eredményeként létrejött Aminexil innovatív molekula felveszi a harcot a hajhullás ellen. Megelőzheti a kollagénburok megkeményedését, hogy biztosítsa a hajgyökerek rugalmasságát. SP94-ben gazdag formulája biztosítja a haj megjelenésének javulását: a hajhagymát olyan összetevőkkel láthatja el, amelyek szükségesek a hajszálak növekedéséhez. A haj erősebb és életteltelibb lehet a hajgyökerektől a hajszálak végéig.

Hipoallergén formulája parabénmentes. Hatékonysága bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt.

papramona

2021. április 16.

Hajmosás után összeakadt, gubancos lett a hajam tőle, csomó kifésülő spray kellett, másnap reggelre atom száraz, seprűszerű, letapadt, utána 2 napra rá teljesen zsíros csimbókos, a hajam ugyanúgy hullott tőle, de közben kinézetre is rosszabb lett, nagy csalódás. (hajam: hajhullás, sok, de vékonyszálú, gyorsan növekvő, de töredező haj, száraz végek, normál esetben 3-4 nap után zsíros tövek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Beiggi

2020. július 24.

Fodrászom tanácsára vettem meg a 400 ml-es kiszerelést, hátha enyhít a hajhulláson. Most, hogy végighasználtam, kijelenthetem, semmit nem enyhített, pont ugyanúgy hullott a hajam mint előtte, sőt sokkal gyorsabban zsírosodott mint más samponnal. Nekem nem jött be :|

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

vkata96

2020. május 3.

Bőrgyógyász ajánlására vettem meg erős hajhullás miatt az ampullájával együtt, de hazavágták a hajamat. Az hagyján, hogy a hajhullás gyakorlatilag nem javult, de az ampulla és ez a sampon is borzasztóan szárít, szóval a hajam mostmár szerintem amiatt is hullik, mert a szerkezete is tönkrement, meg gondolom a fejbőröm se örül ennek az extrém szárításnak... Tökmindegy, milyen balzsamot, hajpakolást, olajat kenek rá, szárít. Ja és gubancol is borzasztóan, és mivel nehéz kifésülni, amiatt is vesztek a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

balankaa01

2019. november 24.

Kipróbáltam egy sampont, de úgy tűnik, valamelyik összetevőjére allergiás lehetek, mert a hajam láthatóan megritkult. Fodrász ajánlására vettem meg ezt végső elkeseredettségemben. Eh.
Nagyjából egy-másfél hónapnyi használat után csatlakozom az előttem szólókhoz. Már másnap vállalhatatlanul zsíros a fejem, mintha meg se mostam volna.
Nem tudom, hogy segít-e, meg fogom próbálni elhasználni, mert nagyon sajnálnám a kidobott pénzt.
Hozzátenném, hogy szinte kinyithatatlan, pláne vizes kézzel, pont, mint az Avonos tusfürdők, másrészt meg iszonyat büdös. :)

Ja és felfedeztem, hogy két verzió van: az egyiket Franciaországban, a másikat Spanyolországban gyártják, nekem ez utóbbi van, az INCI is más mint ami itt fel van tüntetve, bár ez, sajnos, nem javít a helyzeten. Nem újravevős, viszont ha képes megállítani a hajhullást, fel fogom pontozni ez a sok negatív dolog ellenére is.

Update: könyörgöm, ne vegyétek ezt meg. Én voltam olyan bunkó, hogy 1+1-es akcióban rögtön kettőt vettem belőle, a másodikat a páromnak adtam, mert bár még nem kopaszodik, valószínűleg utol fogja érni őt is, mint a családja minden férfitagját.
A hajam júliusban kezdett valamiért brutálisan hullani, már nem a fent említett okok miatt (új sampon), hanem valószínű, a fogamzásgátlótól sokallt be a szervezetem (voltam orvosnál egyébként, többnél is, nem derült ki semmi konkrét, azóta nem szedem a tablettát), a hajam ⅔-át el is vesztettem, nagyon el voltam/vagyok keseredve, pár hónap elteltével sikerült valamennyire mérsékelni étrendkiegészítőkkel meg egy fokhagymás samponnal, de akármikor előkerült ez a sampon, másnap megint csomókban jött ki a hajam.
A páromnak úgyszintén, pedig mondom, neki MÉG nem hullott. Óva intek ettől mindenkit, az ecseteim mosására se merem használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

DoDobogyo

2019. július 28.

Nekem sajnos nem vált be a hajhullásomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Nekem sajnos nem vált be a hajhullásomra

canszu

2019. június 28.

csak ezért regisztráltam, mert sokan nem jó véleménnyel vannak róla. nem olvastam mielött megvettem volna.
nem is vettem volna meg. de nem olvastam es megvettem.
nekem nagyon bevallt.
meg az is lehet, hogy ujra veszem annyira.
a hajam selymes, jól tisztít, nem zsírosít, se nem szárít. nekem nagyon bevállt. jo erzes a fejboromnek es a hajam tapintasa is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

nem is vettem volna meg. de nem olvastam es megvettem.
nekem nagyon bevallt.
meg az is lehet, hogy ujra veszem annyira.

Futureline

2019. február 15.

Mar a csomagolasa lattan is viszket a fejborom! Szep fenyes es puha volt tole a hajam de erotlen lelapult es gyorsabban zsirosodo. Aztan jott a viszketes es a korpa. Soha tobbe. Zoknikat mostam ki vele hogy elfogyjon de meg arra sem jo, mert szalkasitja a pamut anyagu zoknikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Bettina96

2018. október 25.

Ma megmostam vele a hajam és zsírosabb lett, mint volt! Felháborító... moshatom újra. Pedig balzsamozás után direkt megmostam vele még egyszer, nehogy zsíros legyen.
A hajszálak ugyanúgy lógtak, ahogy szoktak. Kb ennyi szokott kihullani nélküle is.
Nem hiszem, hogy érdemes lenne próbálkozni vele, legalábbis én nem fogok, mert ilyen zsíros még egy sampontól se volt a hajam közvetlen hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

ami2015

2018. október 21.

Voltam olyan béna és egyből a 400 ml-eset vettem meg belőle, mert a kénes változata nagyon jó volt. Nos, ez nekem nem tetszik. Ahogy előttem is írták, nagyon zsírosít, már mosás után közvetlenül olyan a hajam, mintha már mosni kellene... Ilyennel még sose találkoztam... próbáltam úgy is, hogy először ezzel mostam, utána a zölddel, de úgy is zsíros tőle. Szóval ezt kb. akkor fogom használni, ha másnap itthon vagyok és nem kell mennem sehová, mert nem szalonképes az ember haja ezután... Hajhullásomon se vettem észre, hogy bármit enyhített volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

rambouillon

2018. május 11.

Imádom ezt a sampon! Eddig csak a zöldet használtam korpa ellen, ami működik is, viszont tavaly valamiért ijesztően elvékonyodtak a hajszálaim. Még hosszú az út míg normálisnak fogom érezni, de ez a termék rengeteget segít. Már most sokkal vastagabbak és szebbek a hajszálaim. Én elsősorban emiatt használom. A hajhullás tekintetében ez egy kiegészítő termék, pár hét múlva kiderül mennyire működnek az ampullákkal együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.