Vichy

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Wr., az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Olyan nők és férfiak számára ajánlott, akiknek korpás és érzékeny fejbőrük van.
Kettős hatékonyság a korpa és a fejbőr kellemetlen érzete ellen.

Paraben-mentes, színezékmentes, szulfátmentes és hipoallergén.

Nae

2021. május 13.

Szeretem, de a komoly korpásodás kérdését nekem ez a termék nem tudja megoldani. Ami miatt előszeretettel használom mégis, az a tény, hogy ez egy CGM termék (de a Vichy Dercosból csak ez, az érzékeny fejbőrre való!), és erre a problémára nem nagyon ismerek más hasonló göndör-barát terméket. Szóval kitartóan használom, és néha váltok valami hatékonyabbra, hogy megoldja a korpásodást, aztán újra visszatérek erre. A fejbőr érzékenységének problémáin segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

ancsiedes

2021. március 9.

Gyerekkorom óta korpás fejbőrrel rendelkezem, ehhez nemrégiben dermatitis is társult sajnos. Évtizedek óta kísérletezek a különböző samponokkal és hajszeszekkel, de a poblémáim nem szűntek meg semmitől. Aztán a fodrásznőm ajánlotta ezt a Dercos sampont, ami (fellengzősen hangzik), de megváltoztatta az életem. <3 Számomra nagyon bevált, és le nem cserélném semmi pénzért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Peppertree

2020. július 8.

Gyorsan zsírosodó hajtővem, korpásodásra és viszketésre hajlamos fejbőrőm van. Mindent kipróbáltam már a párszáz forintos drogériás samponoktól a középkategóriás (Alpecin, Neutrogen T-gel, stb.) termékeken át a magas árfekvésű (Apivita) samponokig. Egyik sem vált be, csak is ez! Már az első használat után megszűnt minden problémám. Ez egy igazi áldás a fejbőrömnek.
Amint mással mosom a hajam, a korpa rögtön visszatér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Amint mással mosom a hajam, a korpa rögtön visszatér.

Martu0508

2019. december 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is egy csodaszer l. Nem korpás, de száraz, hámló fejbőröm van a helyi víz miatt, sokszor nagyon viszket is (egy olyan településről költöztem ide, ahol ásványvíz minőségű a csapvíz, a bőröm mindenhol jóval szárazabb lett amióta eljöttem onnan). A göndör csoportban ajánlották, az ötödik patikában találtam rá 4.500.- Ft-ért, tehát nem volt olyan egyszerű beszerezni, a borsos árára pedig számítottam, de annyira viszketett a fejem, hogy azonnal kellett. Emiatt kap mégis csak 4 csillagot. Amióta használom, nem viszket a fejbőröm, helyette néha egy kis bizsergető érzésem van, ami magától elmúlik, nem kell vakarnom. Elég folyékony állagú, kicsit nehéz emiatt egyenletesen eloszlatni a fejbőrön, de viszonylag dús habja van, ez valamennyit kompenzál rajta. Én az ajánlás szerint rajta hagyom pár percig, miután felhabosítottam. Bár göndörbarát, szárít, hajmosás után jobban igényli a hajam a hidratálást. Én valamennyit odaadtam kipróbálásra egy hasonló problémával küzdő kollégámnak, szóval azt nem tudom megállapítani, hogy hány mosásra elég. Biztos, hogy fogok kísérletezni más termékkel is még, de abban biztos vagyok, hogy amíg nem találok olcsóbb és/vagy könnyebben beszerzhető alternatívát, mindig lesz a polcomon ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

risztina

2019. március 29.

CSODASZER!
3 éven át kipróbáltam mindent korpásodás ellen, de semmi nem vált be.
Amikor elkezdtem használni ezt a sampont, akkor nem fűztem sok reményt hozzá, mert nem habosodik annyira, de eltűntek a korpák. Sok idő után végre megvan a samponom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

CSODASZER!
3 éven át kipróbáltam mindent korpásodás ellen, de semmi nem vált be.

adry1992

2018. június 21.

Semmire való az egész termékcsalád. Hatalmas, fehér korpám lett tőle már 2-3 használat után, amin most törthetem a fejem, mivel fogok eltüntetni. Hatalmas csalódás ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

nyisike

2017. október 18.

Nagyon érzékeny, korpásodásra hajlamos, viszkető fejbőröm van. Szerintem már az összes létező sampont kipróbáltam és csak ez segített a problémámon. Nagyon szépen megnyugtatta a fejbőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Lizzie888

2016. augusztus 17.

Nekem egyáltalán nem vált be, sokkal rosszabb lett tőle a helyzet, iszonyúan száraz lett a fejbőröm, jobban is viszketett, csak úgy hullott a korpa... Ráadásul másnapra már elnehezedett a hajam, úgyhogy kellemetlen volt kétnaponta mosni. Ennyi pénzért nagyon sajnálom hogy nekem nem segített :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Aimet

2016. február 1.

vele is érdekes a kapcsolatom...először használt, utána sajnos azt vettem észre hogy a szemtelen korpa ismét felütötte a fejét :) illetve azt tapasztaltam hogy néha olyan érzést keltett tapintásra mintha meg se mostam volna a hajam...pedig kimostam belőle rendesen :( kipróbáltam más sampont, attól még rosszabb lett, visszatértem hozzá, most megint működik. barátomnak bejött viszont .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Salicylic Acid
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid

Forrás: ITT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.