Vichy

Ár:   28 000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   28 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzIldy, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   28 000 Ft
Kiszerelés:   28 x 6 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolók

Innováció a haj megújulásáért. Az új hajszálak eredetét jelentő hajhagyma alapsejtek hatékony működésének elősegítéséért.

Felébreszti az alvó hajhagymákat. Átlagosan 1700 új hajszál 3 hónap alatt. A kezelés 5 % STEMOXYDIN-t tartalmaz: ez a biomimetikus hatású molekula optimális környezetet szimulál a hajhagyma alapsejtek számára abból a célból, hogy elősegítse helyes működésüket. A hajszálak száma növekszik, a hajzat "feltöltődik".

Hipoallergén, paraben-mentes, nem zsíros, nem ragad.

Mohamama

2019. július 7.

Most vettem egy év után másodjára. Az illata nem tetszik, de elnézem neki. A fodrászom ugyanis azt mondta, hogy dúsul a hajam. Az apró babahajszálakat én is látom. Az applikátor praktikus, könnyen lehet vele felvinni a cuccot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

esztig

2019. május 29.

Nagy reményekkel vettem meg, 3 havi kúrát végig csináltam, nagyon látványosan visszasűrűsödött a hajam, egy év múlva ismételtem a kúrát.
Árban valóban húzós, ezért a négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Árban valóban húzós, ezért a négy csillag.

Mauri79

2018. október 17.

Anyukámnak vettem meg, ismeretlen okból évek óta hullik fejtetőn a haja, mondhatnám már szó szerint kopaszodásnak. Több mint 2 hónapja használja, és tele van új, 1 cm-s hajszálakkal! Igazából ez egy utolsó próbálkozás volt, azt gondoltuk, hogy semmi nem fog használni, de ez bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

vviki

2018. március 22.

Szerintem fantasztikus készítmény, 3 hónapja használom, most hagyom abba a kúrát. Rengeteg új hajam van, nem tudom úgy fésülni, hogy ne állnának égnek:) a fejem búbján kezdtem el kopaszodni pajzsmirigy alulműködés tüneteként, kezd visszatérni az önbizalmam:):) A hajszálaim is vastagabbak lettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kicsi77

2018. március 8.

Kb 1 hónapja használom a Pajzsmirigy haj vitaminnal párhuzamosan. Látok új babahajakat és mosásnál kevésbé hullik. Kopp kopp kopp..Majd jövök még update-elni.

UD: nem tudom eldönteni, hogy használt-e. Lehet megpróbálok majd még egy dobozzal...
UD2: most tudatosul bennem, hogy lehet ettől van az, hogy égnek áll a hajam. :) Mármint nem rossz értelemben, csak lett egy csomó 7-8 cm-es hajszálam, amik meredeznek a fejemen, mert nem tudom őket összefogni. Addig nem volt feltűnő, míg kicsik voltak, de most, hogy égnek állnak... azon gondolkodom, hogy ha mondjuk 1.5 cm-t nő a haj havonta és én ezt elkezdtem szeptember végén, akkor pont lehet, hogy most látom a hatását! :o
Náhááááttt..... Tényleg összespórolok még egy dobozra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Náhááááttt..... Tényleg összespórolok még egy dobozra!

rosa.love

2018. január 11.

Tomeny alkohol. Aminek van egy olyan tulajdonsaga, hogy megkemenyiti a hajat es zsirtalanitja, szaritja is, ez altal ugye lesz egy kicsi tartasa, maris picivel tobbnek tunik. Akinek zsiros a haja, igy azt veheti eszre, hogy "javul" a hajminosege. Ugyanez volt nalam. Orultem mint majom a farkanak h vegre vegre talan szep hajam lesz. Hat nem lett. Aztan vegul abbahagytam a f.gatlot es abbamaradt a hajhullas, az volt a hibas. De ettol a termektol 1 db uj hajszalam nem lett az tuti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

wasp

2018. január 11.

Nagyon drága, de megéri az árát, pedig megfogadtam, hogy ez lesz az utolsó, amire ennyi pénzt hajlandó vagyok kiadni, de nem bántam meg. Én nem is használtam, csak minden másnap és így is működött. Az én hajam borzasztó erősen hullott, de megállította, a samponnal együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

csboglarka88

2017. november 26.

Régóta szenvedek a hajhullástól, a samponnal együtt használtam, most vagyok mindkettő végén. Nekem sajnos nem igazán használt. Talán az elején látványosan jobb volt a helyzet, de kb. 2 hét után ugyanúgy és ugyanannyit hullott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Esther

2017. október 21.

1,5 hónapja használom. Hosszú, vékonyszálú hajam van, korábban hajmosásnál elég sok hajszál hullott ki. Most kb. 2 szál..erősebb is lett, illetve rengeteg kis új hajszál kezdett nőni. A fodrászom is megjegyezte legutóbb, hogy milyen dús és erős most a hajam. Bár a mindennapi használatot javasolják, én 2-3 naponta alkalmazom, amikor hajat mosok és így is szuper a hatása. Valóban elég drága, viszont használ is és nem csak ígérget. :)

Update: Sokadik kúrát csinálom már és egyszerűen hihetetlen a hatása. Semmilyen vitamintól, hajszesztől nem nő úgy a hajam, mint ettől, nem is beszélve a rengeteg babahajról. Mindemellett pedig egyszerűen teljesen más állagú a hajam, fényes, jobb tartású, könnyen kezelhető, 1-1 kúra képes csodát művelni. Nálam abszolút favorit. Eddig még nem sikerült olyan terméket találnom, ami felülmúlná. :)

Update 2: 2015. áprilisában vágattam a hajamat éppen csak vállig érőre, most derékig ér. Naponta megkérdezik, hogy mégis mitől nőtt meg ennyire és ilyen gyorsan. Bár hozzáteszem, hajvasalót nem használok, mivel alapjáraton szögegyenes a hajam, illetve igyekszem kímélni amennyire lehet, viszont ehhez a szuper eredményhez legfőképp a Neogenic járult hozzá. Emellett hangsúlyozom, nem csak a haj hosszán, hanem a minőségén is szembetűnő a változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

ConceptArt

2017. október 13.

Ma megvásároltam a 28 db-os kiszerelést, amivel már 2 éve szemezek. A véleményeiteket olvasva nagyon bizakodom :) Folyamatosan frissíteni fogom a bejegyzést.

Első nap:
Ami tetszi már első használatnál is, hogy nem olajos, hanem inkább arctisztító tonic szerű az állaga és az illata is. A hajam szépen megszáradt, nem lett zsíros tőle, nem lapult le, olyan mint mindig.
Egyelőre az árát tudnám mondani negatívumként.

Update 1. hét után.
Nos kicsit tapasztaltabban írok: 2-3 használat után lelapítja kissé a hajat, úgyhogy sűrűbben kell mosni, de ez nem túl zavaró. A sokadik használatnál kezdtem úgy érezni mintha melegítené a fejbőröm, de szerintem ez nem irritáció, nem viszket vagy ég. Inkább annak a jele lehet, hogy már kezd hatni. Látványos eredmény egyelőre nincs, de nem is várja senki 1 hét után :)

Update:
A kúra végülis hatásos volt, mert sok kis apró hajszálam lett. Idő közben kiderült, hogy PCOS miatt ilyen ritka és vékony szálú a hajam, úgyhogy nyilván ezen nem tudott változtatni, de szerencsére már szedem a gyógyszert, amitől viszont várhatóan fog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Első nap:
Egyelőre az árát tudnám mondani negatívumként.

Update 1. hét után.

Update:

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.