Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Ápolja, puhíthítja, és védi az ajkakat. Bőrnyugtató rózsakivonatot tartalmaz. Parabén-mentes.

Kiszerelés: 4,7 ml

Anyezz

2017. november 17.

Ennek a termékcsaládnak minden darabját nagyon szerettem, ráadásul ha jól emlékszem, az áruk is elmaradt a legtöbb vichy termékétől! Finom illat, szuper hidratálás. Abszolút *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Glowla

2015. január 22.

Kellemes meglepetés volt, hogy tartós, de mégsem ragacsos és nem olvad a szájon folyóssá - olyan bársonyos érzés. Érezhetően dolgozik.
Felkelésig tart, és kis étkezés után sem kell utána nyúlni. Nem szárít.
Szép a kis virág a tokján, viszont az illata lehetne szolidabb.

Update: Újravásároltam. Kár, hogy kivonják. :( Eddigi legjobb ajakápolóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

Felkelésig tart, és kis étkezés után sem kell utána nyúlni. Nem szárít.
Szép a kis virág a tokján, viszont az illata lehetne szolidabb.

Update: Újravásároltam. Kár, hogy kivonják. :( Eddigi legjobb ajakápolóm.

Lino

2013. július 4.

A legjobb ajakápoló, minden tekintetben! Nem zsíros, nagyon könnyű és kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

bekei.barbara

2013. június 29.

Nagyon kellemes rózsa illatú, könnyű állagú, jól hidratál és gyógyít, nem olvad olyan könnyen a melegben mint pl. egy Labello. 1500 Ft körül vettem, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

haminda

2013. január 22.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót, jól hidratál, megnyugtatja a kiszáradt ajkat, kellemes illata van, s enyhe csillogást is ad. Nekem tovább elég, mint a Labello, bár azt is kedvelem. Fő előnye, hogy parabén mentes. Csomagolása tetszetős, egy csillag levonást a lötyögős tartóért kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 22.

csill87

2013. január 18.

Nem szeretem. A nagyon kiszáradt szájjal nem tud mit kezdeni, de ha valakinek enyhén száraz, arra bejöhet. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

justagirl

2013. január 2.

nem a labello kategória, sem árban, sem minőségben. Használat után tényleg lehet érezni az ápoló hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

timilla

2012. október 19.

Nagyon jó az illata, erős, de nekem nem zavaró. Puha az állaga, és a számon is könnyű érzés, jól hidratál-zsíroz. (A doboza viszont kicsit gagyi, lötyögős a csavarós része, ennyi pénzért nem ezt várnám, ennél a 300 forintos balea szájápoló is stabilabb konstrukció.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

vegyesz001

2012. szeptember 25.

Még csak egyszer próbáltam ki ( ma vettem ) így csak az első tapasztalataimat osztanám meg Veletek. Árát tekintve alig drágább mint a legtöbb labello, szép a csomagolása :D, illata nekem nagyon tetszik, szine nincs, viszont szépen csillog. Szerintem is zsírosabb mint a legtöbb ajakápoló, de ez számomra nem gond. Labellot szoktam használni, de egy jó ideje azt veszem észre h sokszor viszket a szám és kis kicsi kiütések jelennek meg rajta, így remélem, h ez a parabénmentes ajakápoló nem fog irritálni és , hogy majd a nagyon szeles időkben is remekelni fog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Timiea

2012. június 22.

Az illata számomra borzasztó, nagyon ijesztő volt ahogy kibontottam... viszont ezt leszámítva, fantasztikus ajakápoló! Ha elfogy biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.