Best of Beauty 2019

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tisztít, puhít, és véd  a benne levő bőrnyugtató rózsakivonattal. Mindennapos használata soránhidratálja, nedvességgel táplálja és védi a bőrt. Polifenolokat tartalmaz, amelyek a virágok természetes védelmezői a külső hatásokkal szemben. Bőrsemleges pH. Érzékeny bőrön tesztelt. Vichy termálvízzel. Paraben-mentes.

Kiszerelés: 400 ml

Argold

2016. augusztus 1.

Valami mesés illata volt, nagyon szerettem, kar, hogy mar nem lehet kapni. Az ara kicsit húzós volt, es picit szaritotta is a bőröm, de az illat mindenért kárpótolt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

kocrea

2014. október 26.

Nekem sajnos nem vált be, szárította a bőröm. Többet nem is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

Nekem sajnos nem vált be, szárította a bőröm. Többet nem is vettem.

Arianna

2014. április 15.

Nagyon finom illata van, kevés is elég belőle, mert jól habzik és még zuhanyozás után is sokáig érezni lehet bőrömön az illatát. Nem is hidratál túl, nem is szárít. Pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

rozsamanias

2013. november 1.

Most,hogy rózsa mániám van így még jobban szeretem ,puha lesz a bőröm jól tisztít és az illata csodás <3 :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 1.

Laura19

2013. július 26.

Nekem tényleg nyugtatta a bőröm. Egy nehéz nap után élmény vele tusolni.
Bár a Vichy cuccok drágák, ez most jól jött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 26.

Nekem tényleg nyugtatta a bőröm. Egy nehéz nap után élmény vele tusolni.
Bár a Vichy cuccok drágák, ez most jól jött.

zoldiedina

2013. május 4.

Szerettem ezt tusfürdőt. Nagyon jó az illata és, jól habzik. Többször újravettem, de váltottam szappanra és így összehasonlítva nekem a szappan se szárítja jobban a bőröm mint ez a tusfürdő. Én abban a tévhitben éltem hogy a Vichy olyan termékeket gyárt amelyekben nincsenek káros anyagok, de nagyot csalódtam ezért biztos nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Klara75

2013. március 22.

Ajándékba kaptam, de annyira megszerettem, hogy megvettem a 400 ml-is kiszerelést. Ez az egyetlen tusfürdő amitől nem leszek ekcémás egy héten belül. Azért a biztonság kedvéért szappannal felváltva használom. Az illata valami isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

jibjab

2013. március 20.

Nem szárítja a bőrt, finom az illata. Emellett nem gond, ha éppen nem tudom magam bekenni testápolóval. kevés is elég belőle. Naponta 2x zuhanyozással is sokáig tart ezért megéri az árát, amit először sokalltam egy tusfürdőért. Nekem ebből a termékcsaládból sokkal több dolog bejött (tusfürdő, testápoló, arckrém), mint a hagyományos Vichy termékekből. Barátibb az áruk, kellemes a használatuk és nagyon hatékonyak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

nagytimszi

2013. március 3.

Ha jol emlekszem, nagyon kedvezo aron vettem, valami akcio kereteben.
Sokaig eleg volt, mert jol habzik, bar nem suru. Az illata kellemes, nem szaritja a boromet, de valahogy a "huuu ez kell" erzes elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Ha jol emlekszem, nagyon kedvezo aron vettem, valami akcio kereteben.

Bibike

2013. február 7.

Ajándékba kaptam, testápolóval együtt. Szeretem, bár nem hidratál különösebben... de nem is szárít :) Az illatával elvagyok, nem mondom, hogy imádom, de elmegy. A bőröm tusi után nagyon puha és selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!