Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2012. június 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

minimano81

2014. szeptember 2.

Számomra csalódás volt. Semmi illata nincs, és ragacsos az állaga, nincs jó hatása... rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Márti85

2014. április 14.

Ha nem sportolsz és pamut van rajtad, megteszi. Egyszer-kétszer azért zavarba hozott már. Azóta csak otthonra használom, hogy tehermentesítsem a bőrömet, ha tehetem. Többedik próbálkozásom ez a kíméletes dezodorokkal, de sajnos a hatékony dezodorokba kell az az aluminium. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

passievrucht

2012. augusztus 31.

Nagyon érdekes termék, a mai napig nem sikerült zöldágra vergődnöm vele. Alapvetően egy nagyon kímélő, borotválás után is használható dezodort kerestem, ezért vettem meg. Illata nincs, a hatása pedig teljesen változó: van, hogy izzadás nélkül kibírok vele fél napot, de sajnos gyakoribb, hogy nem. Ráadásul néha csak a fél oldalamon! :) Egyébként, amikor hat nagyon jó, illatmentes, bőrkímélő (kizárólag borotválás után használom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

fanni.mathe

2011. július 31.

Ez nekem nem jött be. Nem maradok ragacsos, nincs klasszik deo illata (illatmentes), de nekem nem hatott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

komzsuska

2011. február 24.

Évekig kerestem olyan dezodort, ami megbízható és érzékeny bőrre fejlesztették ki. Ez pont ilyen. Valójában meg is lepett, hogy létezik olyan dezodor, ami tényleg véd. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.