Vichy

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: relaj, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Frissesség és energia a bőrnek
  • Folyamatos hidratálás
  • Egységes bőrtónus
  • Feszesebb és simább bőr
  • 10 olaj + LHA + Hialuronsav + Antioxidáns és frissességet adó hatóanyag
  • A bőr frissnek és élettel telibbnek lászódhat
  • Ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel
  • Allergia tesztelt

Mindennapi használatra.

kakaska

2019. május 29.

Nagyon hamar beszívódik, szeretem az illatát is. Visszafogott, kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon hamar beszívódik, szeretem az illatát is. Visszafogott, kellemes.

soproniviri

2019. március 7.

Eleinte teljesen oda voltam érte, hogy végre egy testápoló, ami szinte azonnal beszívódik, már veheted is fel a ruhát, mégis eléggé hidratál. Viszont a csillámok nagyon zavarnak, én inkább a természetes dolgok híve vagyok, és ráadásul egy gyógyszertári termékről beszélünk, szóval emiatt valószínű nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Benedetta88

2019. március 4.

Kis kiszerelésem van belőle.Érdekes illata van, és mintha csillámos is lenne egy picit.Hamar beszívódik.
Kipróbálásra nem volt rossz, de nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Kipróbálásra nem volt rossz, de nem hiszem, hogy megvenném.

barbimariposa

2019. február 5.

Egyik kedvenc nyári testápolóm, nagyon szeretem benne, hogy csillámlik és gyorsan beszívódik.Az illata inkább virágos beütésű, amit nem kedvelek annyira, de szerencsére enyhe és nem zavarja a parfümömet. Télen sajnos kevés lenne nekem, de ez nem az ő hibája, attól én még szeretem és nyárra újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

mujerconfused

2018. április 4.

Tutti-frutti illata van o.O indokolatlannak érzem ezt egy testápolónál. Egyébként nagyon könnyű, gyorsan beszívódó, de inkább nyári krém. Télen biztos nem hidratálna eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Manhattanlove

2018. január 23.

Kis kiszerelesem van, kezkrem lett belole az irodaban. En nagyon szeretem, az illata csodas, es selymes lesz tole a kezem (bar nekem semmilyen idoben nem szarad ki, igy a hidratalo hatasarol nem tudok nyilatkozni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

FrostJaina

2017. november 27.

Ilyen büdös testapolom meg nem volt. Meg jó hogy nekem is csak kis kiszerelésben van meg, de szó szerint rosszul lettem a szagatol tipikus nagymama szag vagy nem, mert még a nagyik is illatosabbak ennél. Aztán lehet lejartat kaptam. Amúgy hamar beszivodik, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

eztak

2017. november 20.

Kis kiszerelést kaptam, gondoltam táskában hordós kézkrémnek ősszel is beválhat, de meglepődtem. Az állaga nagyon könnyed és nekem olyan fura is, nem ragadós, de majdnem. Ez hamar átcsap selymesbe, így kézen télleg érdekes. Testápolóként biztos jobb. Nem hiszem viszont, hogy nekem többet nyújtana mint más testápolók. Az illata erős és édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

dinkka

2017. november 16.

olyan cuki hogy csillámos és az illata is fini :)) a száraz bőrömnek nyilván nem elég, de nem is erre találták ki, szóval nem napi bőrápolásra használom, hanem amikor épp hozzá van kedvem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Beatricesss

2017. november 9.

Mindig is kerestem a megfelelő testápolót, mert nagyon utálom a zsíros érzést amit hagynak. Kis próbacsomagban kaptam én is és tényleg semmi zsíros érzés nincs, hidratál amennyire kell és az illata is nagyon kellemes... igazi szerelem. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid