Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cicaki, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Tartósan szabályozza az izzadást, és engedi, hogy a bőr szabadon lélegezzen. Kettős hatékonyság: megszünteti a nedvességet és a kellemetlen szagot. Kíméli a hónalj bőrét. A felvitelt követően azonnal szárad, nem hagy fehér foltot a bőrön.

messin

2020. március 4.

Oltári hiba volt megvenni! Egy hatalmas nulla ez a termék! Önmagában is büdös, de ami ennél is rosszabb, izzadok tőle, ami azért érdekes mert amúgy se nagyon szoktam, főleg nem télen. Ablakon kidobott pénz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 4.

Eszterla

2018. szeptember 24.

Golyós verzió használom állandóan, ez a nyomába se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Golyós verzió használom állandóan, ez a nyomába se ér.

fomnaba

2018. augusztus 28.

Nekem egyáltalán nem vált be ár-érték arányban. Nem maradtam friss vele 1 órán át sem ebben a 30 fokban, míg a pirossal igen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

sorsi83

2017. augusztus 4.

A golyós verziója az állandó dezodorom. Egyszer vettem egy ilyet, hátha megúszom a száradási időt, ha ez is ugyanolyan hatékony. Nagy csalódás, nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

DFI

2014. augusztus 24.

Egyszer vettem ilyet. Büdös és hatástalan, pedig nem vagyok izzadós. Egy dove, vagy balea jobban tejesít és illatos. Ár-érték arány idáig ennél a terméknél a legrosszabb. 3800 ft volt, semmit nem vált be abból amit ígér. Ha lehetne negatívat adni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

vegyesz001

2014. június 13.

Én is sokat gondolkoztam azon, hogy megvegyem-e. A pozitív hozzászólások miatt úgy gondoltam, hogy csak kipróbálom és ha tényleg hat akkor még a kb 3ezer Ft-ot is megéri számomra. A patikában 2 fajta változat volt ebből a deoból, és végül az újabb verzió mellett döntöttem. Illata unisex, semmi érdekes, de gondoltam nem is baj legalább nem nyomja el a parfüm illatát. Hidegebb napokon tökéletesen teljesített, mint ahogy az olcsóbb deók is, melegebb napokon viszont szomorúan tapasztaltam, hogy számomra semmit sem ér, foltot hagyott a felsőimen és úgyan úgy izzadtam mint az olcsóbb sprayk esetében (de legalább azokat naponta többször is fújhatja magára az ember, nem úgy mint egy ilyen drágább terméknél, amivel inkább spórolna). Nem szívesen húzom le, szerettem volna szeretni :(, de számomra így csak 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 13.

szzh01

2014. május 25.

Hosszas KM tanulmányozás után vettem meg ezt a deot. Úgy tapasztaltam a sok kommentből, hogy akinek komolyabb gondja van az izzadással, az nem igazán talál a piacon megfelelő dezodort. :-( Régebben használtam (már megszűnt sajnos) a Vichy 7 napos izzadságkezelő krémet, az elég jól bevált, a leírás alapján úgy tűnt, ez áll a legközelebb hozzá. Nos, számomra hatalmas csalódás volt. Először is borzalmasan tolakodó, szúrósan kellemetlen az illata (kifújás után fullasztóan köhögős), ami hosszan megmarad (én azt szeretem, ha a dezodor nem is érződik, mivel parfümöt is használok). A kiszerelése (a némileg megtévesztően méretes flakon ellenére) elég kicsi, mindössze 125 ml-t tartalmaz szemben az átlag 200-zal, ehhez képest a 3000 Ft feletti ára horror. Izzadásgátló hatása nálam közepes. Valamivel jobb mint egy akármilyen 400 Ft-os dezodoré, de semmi csodát nem tesz, időnként emellett is büdi voltam pont ugyanúgy mint a 400 Ft-osok mellett. Kb. ha 1 hónapig kitartott, akkor sokat mondok, szóval ár-érték arányban nálam 1 csillagot érdemelne, de mivel közepesen dezodorál, ezért egy kegyelem 3-ast kap. Biztos, hogy nem veszem újra, inkább tovább keresgélek (egyre elkeseredettebben). Ha valaminek van valami jó felfedezése e téren, kérem ossza meg velem! Köszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 25.

pera24

2013. augusztus 23.

Nagyon jó, kicsit büdösnek találom, így csak este használom, de másnap egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

huncutka

2013. február 5.

Nem egy olcsó termék, de tényleg megéri kellemesen érzem magam utána tényleg jó deo. Akcióban vettem 2db-ot a második féláron. Egyik anyukámé ő is nagyon szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

széna

2013. február 5.

én is nagyon szeretem. nekem addig elég, mint bármelyik másik fújós deo, szóval nem olcsó a spré, de a leghatékonyabb, amihez szerencsém volt.
(egy nap elég egyszer használni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

(egy nap elég egyszer használni)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol