Vichy

Ár:   9180 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

10 napos fáradtság és stressz elleni antioxidáns szérum, mely segít megfiatalítani és felfrissíteni a bőrt. A 15%-os tiszta C-vitamin tartalom, az egyéb értékes antioxidánsok, a hiarulonsav és a termálvíz erősebbé és egyenletesebbé teszik az arcbőrt, védik azt a külső környezeti hatásoktól.

Nem tartalmaz parfümöt és parabént.

zsszucs

2020. július 20.

Sok c-vitamin szerumot kiprobaltam mar, nyáron napi rendszeresseggel hasznalok valamilyen c-vitamin szerumot a napvedo, vagy arckrem előtt.
Nem volt a patikaban olyan, amit mar ismertem/kiprobaltam, ezert vettem meg ezt a termeket. Annyira borzasztoan alkoholos, ès ennek ellenère mègis a hasznàlat utàn, annyira ragacsos lesz a bőr, hogy valami hihetelen.
A Vichy nagyon sok terméke tele van pumpalva alkohollal, ezzel a szerummal is csak tovabb erősítették a már amugy is vaskos véleményemet, Vichyt ne, ne ès ne!!!!
Maradok a Poppy Austin, Florence Bio Cosmesi es hasonló c-vitamin szerumoknal, vagy akár a La Roche termékénél, amiben szinten van ugyan alkohol, de nem ilyen koncentrációban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

noreb04

2020. június 23.

Nekem nagyon bejött, energizálja és fényesebbé teszi az arcbőrt. Még a kisebb ráncaim is halványultak, mint extra hatás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Viktoria19

2020. május 26.

A termék által gyorsabban eltűntek a pattanás utáni hegeim, amikkel eddig hónapokig szenvedtem, most egy hét alatt eltűnt. Reggelente használtam, hogy a fényvédő hatását is turbózza kicsit. Az arcom a használat során újból visszanyerte az élettel teli színét és sokkal szebben is nézett ki. Egyetlen hátránya, hogy más C - vitaminokkal szemben amik kB 3 hónapig elállnak, ez csak egy hónapig őrzi meg a szavatosság, és ahhoz képest magasabb árkategóriába tartozik, de 10 napnál bőven tovább kitart.
Kiprobálok más termékeket is, de ezt mindenképp talonban tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Kiprobálok más termékeket is, de ezt mindenképp talonban tartom.

danyadi77

2019. október 27.

Nagy mázlim volt, nyertem néhány másik Liftactiv termékkel együtt. Szerencsére,mert az ára alapján nem mertem volna megvenni. Nem nagyon hittem benne, de úgy tűnik, a bőröm szereti. 3-4 cseppet szoktam este beépíteni a rétegzős rutinba. Lassan elfogy, és mondhatom, hogy mintha halványitaná kicsit a foltjaimat, és lehúzná a pirosságot az arcomról, azóta nem is nagyon használom a zöld primert. Lehet, hogy kúraszerűen, akciósan be fogok ruházni rá később is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

yudith11

2019. október 12.

Egy éve csak 10 napig mertem használni, nem voltam benne biztos, hogy nem tesz-e kárt is, ha tovább használom. Csoda nem volt, de azért szebbnek éreztem tőle a bőröm :)
Ami durva volt, hogy a tenyerem nagyon megfogta, rendesen besárgult, ahová cseppentettem :)
A kommentek után, most 30 napig tervezem használni, meglátjuk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

A kommentek után, most 30 napig tervezem használni, meglátjuk :)

Valentina90

2019. augusztus 3.

Már majdnem írtam a negatív véleményt mikor gondoltam,hát jó,adok még egy esélyt elvégre még megmaradt a fél üvegcse. Először is a 10 nap szerintem 30-nak is elmegy,pedig bőségesen vittem fel az arcomra. Júniusban 10 napig szorgosan kentem vele az arcomat esténként,de a világon semmit nem értem el vele. Ugyan olyan fáradt és szürkés volt a bőröm,semmi féle vitalitást nem adott neki.
Most másfél hónapra rá,5 napja ismét belekezdtem és hát váo.. A bőröm szinte sugárzik és élettel teli lett. Azon töröm a fejem,hogy vajon mi az amit másképpen csinálhatok most mint akkor. Egyedül talán hogy most enyhén nedves bőrbe maszírozom bele,de ezen kívül semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

jbarbi91

2019. május 24.

Nagyon kiszerettem volna próbálni, ezért még a napos órák előtt beszereztem egyet, ne foltosodjak a C vitamin miatt. Nagy csalódás volt... egy ragacsos valami, semmi hatás, még hidratálni se igazi. Nem vásárolnék többet, nem is javaslom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Vogue83

2018. március 12.

Nekem tetszik a termék hatása! Amit ígér, betartja. Üde és friss bőrt eredményez. Pár percet várni kell vele, míg az enyhén ragacsos érzés megszűnik. Sokkal több,mint 10 napra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Macskamati

2018. március 9.

Felkenve kicsit ragacsos maradt a bőröm. Különösebb hatást nem vettem észre, de még nem régen használom. Upgradelek később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 9.

Leander

2018. március 3.

Hosszan használtam (10 napnál lényegesen tovább kitart) de az ég egy adta világon semmi hatását nem láttam. Nulla, zéró. A használata kissé macerás is, és szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).