Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

rekav11

2021. június 18.

Semmi extrát nem tud, nem hidratál valami mélyen, csillog a felvitel után, nem szeretem. Az összetevői nagyon szépek, de kb az az érzésem, hogy vmi zselésítő anyagba kevert csap- vagy ásványvizet is masszírozhatnék az arcomba, kb. u.ez lenne a hatása. Csak remélni tudom, hogy a reklámozott hialuronsav és a 15 féle ásványi anyag tényleg benne van, s hosszú távon meghálálja a bőröm, hogy ilyenekkel kenegetem. Az ebben való hit és a valóban nagyon szép inci miatt adok neki 3 csillagot. (Olvastam, mások a felvitel után használnak még vmi erősebb mélyhidratálót is, de ha én veszek egy ilyet egy fél vagyonért, akkor hadd ne kelljen még u.ennyiért pluszban egy krém is, ami hidratál. Én ettől is elvárnám ezt.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

kata3030

2021. június 17.

Sok jó véleményt olvastam, ennek hatására kipróbáltam. Még csak 1 hete használom, de nagyon elégedett vagyok vele. Valóban gyorsan felszívódik, hidratált érzést ad a bőrnek, nem fénylik az arcon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 17.

borsi23

2021. június 15.

nagyon gyorsan felszívódik, nem hagy nehéz telt érezetet a bőrön, nagyon jó ez a gél állag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

O_kriszti

2021. június 11.

Imàdom , már hetek óta használom!
Szuper állaga van könnyen beszívódik a bőrbe , és nem hagy ragacsos rétegen az arcbőrön .
Minden nap kétszer használom reggel és este .
Igazán látványos a hatása !
Csak ajánlani tudom !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 11.

Imàdom , már hetek óta használom!
Minden nap kétszer használom reggel és este .
Igazán látványos a hatása !
Csak ajánlani tudom !

kinguka13

2021. június 7.

nálam különösebb hatást nem ért el, az állaga és felszívódása viszont szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

nálam különösebb hatást nem ért el, az állaga és felszívódása viszont szuper

Saci22

2021. június 3.

Én szeretem, nekem bevált, de nem hinném hogy újra megveszem. A bőröm kedvelte, a vízhiányon szépen segített. A 75 milist rendeltem notinoról, úgy az ára is jó volt. A csomagolása gyönyörű :D végre egy dolog (a többi ekcémás megért) amiről nem gondolnád hogy a patikából van. Első szérumnak szerintem a legtöbb embernek tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

idonthaveaname

2021. május 27.

Nem rossz szérum, de azért nem is a leghatékonyabb. Eleinte feltölt, de még kombinált bőrömnek is kevéske tud lenni, hosszú távon nem vettem észre különösebb hatást, illetve más hidratáló fölé kenve nehezebben tud beszívódni. Sminkalapnak viszont bevált, de szerintem csak emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Horvath_Nikole

2021. május 23.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, nem ragad utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, nem ragad utána a bőröm.

alexa1984

2021. május 21.

Már a 4.üveggel használom,nagyon szeretem. Black Friday/ karácsonyi akcióban szoktam rendelni 2x 75ml az egy évre elég és bőven megéri.
A Vichy 89 szemkörnyék ápolójával együtt használom minden este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

A Vichy 89 szemkörnyék ápolójával együtt használom minden este.

dorijanosi

2021. április 13.

Az első tubusom végére kezdek érni és valószínű, hogy újra rendelem. Igazából nem mondhatnám, hogy bármi extrát érzek ezzel kapcsolatban, de hozza kell tennem, hogy a borom sem túl problémás, néha (leginkább télen) kicsit száraz, ezt a dolgot viszont jól orvosolta ez a készítmény, ezen a télen szinte egyszer sem volt olyan, hogy odáig fajult volna a szárazság, hogy hamlott volna az arcborom. Én tisztítás után használom reggel és este és egy hidratalo krémet is fel szoktam kenni pluszban. Az állaga nagyon jó, hűsítő érzést ad. Szerintem egynek elmegy, de meg azért keresem az igazit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak