Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2023. május 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 7000 Ft , Eladó: gvivienne
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető Budapesten vagy posta/Foxpost
Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster 10 ml
Ár: 1800/ db , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új, , Helyszín: Jánoshida, fizetés: Postán maradóra tudom küldeni, előreutalással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jibjab

2024. június 8.

Megjelenése óta használom, nem is tudom, hány üveggel használtam el már belőle. A szemem köré is kenem, a szemkönyék széruma később jelent meg, addig csak ezt használtam, most is ezt használom legtöbbször. Nem irritál, nem zsírosít, nem okoz pattanásokat. Kicsit fényesebb lesz tőle a bőr, de gyorsan beszívódik, bőégsen, 2-3 pumpálást használok reggel és este, így gyorsan fogy, de annyira jó a hatása, hogy nem bánom, mindig újra veszem. Nekem a Vichy korábbi szérumai is bejöttek, de ez most különösen nagy kedvencem. A La Roche Hyal B3 szérumának jobb a plump effectje, de ha valaki rendszeresen használja ezt a szérumot, akkor nagyon sokat javít a bőr általános hidratáltságán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. június 8.

KisCsi

2024. március 13.

Anyukám ajándékba kapta valakitől, így ha otthon járok én használom. Kifejezetten szeretem, simít, hidratál, kellemes és gyorsan beszívódik.
Magamnak nem veszem meg mert van más amit használok de az öt csillagot megkapja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 13.

ALettah

2024. március 12.

Update: megvettem végül full kiszerelésben, szeretem! Első néhány napban nekem is úgy tűnt, hogy nem csinál semmit - ne ennyi után véleményezzétek! Egy-két hét használat után érezhetően teltebb, simább lett a bőröm tőle. Az ára tényleg meglehetősen borsos, nekem meg egy nem ennyire menő, de szintén nagyon hasznos boosterem van az alap rutinban, úgyhogy egyelőre nem nevezek be rá, de szerintem egy hasznos és jó termék.
Az állagáról már mindent leírtak, én felkenem, kimegyek a konyhába, megnyomom a gombot a kávégépen, és mire visszamegyek a fürdőszobába, beszívódott :) Ennyi még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 12.

Kllmllcnt

2024. január 1.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vásárolnám meg az ára miatt. Hatásáról röviden, igazából teszi a dolgát, kicsit sűrűbb, mint más hialuronos szérum, nem húzódik a bőr, minimálisan ragacsos maradt, de hidratáló felvitele után megszűnik ez az érzet. Nem rossz igazából, de semmi extra, ezért az árért inkább más terméket választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 1.

Jelena

2023. december 17.

Problemam nem volt vele, de nem igazan ereztem semmilyen jotekony hatasat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 17.

Problemam nem volt vele, de nem igazan ereztem semmilyen jotekony hatasat.

samelike

2023. november 13.

Soha nem tudtam volna elképzelni, hogy egy hidratáló szérumra ennyi pénzt fogok költeni.. Volt pár mintám és annyira bevált, hogy befektettem egy 50 milis kiszerelésbe. Annyira jól esik használni, nem ragad, nem feszít, ennek ellenére hamar beszívódik viszont egy telt és üde eredményt biztosít. Az én bőröm feltölti. Általában reggel használom, nyilván más termékekkel kombinálva. Úgy érzem, hogy sokat hozzárak, hogy természetes szép bőrképem van egész nap. Ki kell emelnem, hogy a legtöbb hidratáló szérummal nem voltam jó barátságba, általában ragacsos és nehéz-feszült érzetet hagytak maguk után. Ennél a boosternél ezt nem tapasztaltam. Sokat várok a terméktől az őszi-téli hideg időszakban, így majd érkezem update-tel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 13.

Vavyan

2023. november 8.

Nyáron ezt használtam a kombinált bőrömre, mert krémet nem bírtam elviselni a melegben. Tökéletesen hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 8.

Lencseee

2023. augusztus 13.

Nagyon megkedveltem idén nyáron. Amikor kánikula volt egy kis kezdő tonerrel és Paula 30as fényvédőjével éppen elég volt. Rétegezni így igazán nem rétegeztem rá semmit. Egy sűrű hialuronos szérum. Az én egyéni preferenciamban azért a TO marine hialuronja előrébb áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. augusztus 13.

panelli

2023. július 19.

Jó kis booster ez, nyáron a kombinált bőrömre csak ezt és a fényvédőt használom, a krémjével brutálisan sok a réteg. Könnyű textúrájú, nálam gyorsan beszívódik és remekül lehet rá sminkelni rövid idő után. Nem kukacosodik, határozottan szebb bőrképet ad. Nyáron nem is vágyom többre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. július 19.

music01

2023. július 4.

Szuperül hidratáló arcápoló, nyáron szinte csak ezzel hidratálok zsíros bőrűként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 4.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1