KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: horgi
Állapot: Használt , Helyszín: Tiszafüred , fizetés: Postán maradó, előre utalás
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: kép szerint, eredetileg 50 ml, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata

Britte

2018. október 9.

Nekem nagyon bejön ez a szérum! Látható a hatása. Sokkal szebb, üdébb a bőröm tőle és a homlokomon a bőrt teljesen kisimítja. Imádom az állagát. Személy szerint utálom a krémeket! Én krém helyett is inkább csak ezt használom.

Britte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

Nashuaaa

(!)
2018. október 9.

Tesztelésre kaptam, és nagyon boldog voltam, mert végre egy Vichy termék, ami nincs tele rossz összetevőkkel, minimalista, de lényegi hatóanyagok felé nyit. Szóval a koncepció nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik, pár perc és már tudok is rá smineklni. Kellemes érzés viselni, finom érzetű lesz utána a bőröm, hidratál is(bár nem hiper erősen,de nekem elég) és lassan fogy. DE, óriási mély pattanásokat okozott, mindig egyet. Olyanokat,amik napok alatt fejlődnek ki, fájnak más az arcizmok mozgásától is és hetekbe telnek, míg elmúlnak. Fél éven belül 5ször adtam neki esélyt, figyelve, hogy a ciklusom különböző időpontjain legyen, hogy nehogy amiatt legyenek a pattanások. De mindig ugyanaz a hatás. Óriási csalódás :(

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Andy88

2018. október 8.

Reggelente rendszeresen használom ezt az arcszérumot, de bevallom, semmi "wow" hatást nem sikerült elérnem vele. Az arcom gyorsan beszívja, és ennyi. Sem negatívumot, sem pozitívumot nem tudok mondani róla. Anyukám viszont elégedett vele, azt mondja, kisimítja a bőrét, és javít az állagán. Szóval pont ezért nem fogom nagyon lepontozni. :)

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

danzsu

2018. október 5.

Több mint fél év alatt fogyott el nálam egy üveg,úgy hogy minden reggel arctisztítás után és hidratáló előtt vittem fel a bőrömre. Gyorsan beszívódik,nekem ragacsos érzet sem maradt utána,szépen együttműködött a nappali krémemmel.Egy olyan pluszt adott, ami akár nélkülözhető is lehetne,egy huszonévesnek,vagy egy harmincasnak....,de ugye az én koromban már minden lehetőséget megragad az ember. :))

danzsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 5.

Evelyn31

2018. október 3.

Kis próba csomagocskát rendeltem a Vichy-től,benne ez a kis termék is. Nagyon megszerettem,nekem látványosan megváltozott az arcbőröm textúrája. És látványos volt akkor is amikor nem használtam napokig,miután elfogyott. Az állaga elsőre zavaró volt,de utána már egyáltalán nem,gyorsan beszívódik. Szerintem beruházok egy teljes kiszerelésre is. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

ZsofiaLoren

2018. október 3.

Eddig egyik Vichy termék sem vált be nekem. 2 alapozót próbáltam, a bőröm nem szerette. Vettem egy nappali hidratálót, azt még kevésbé.
Kaptam termékmintát ebből és egy hét használat után meg is vettem a teljes kiszerelést! Úgy kisimította a bőrömet, mintha 10 évet fiatalodtam volna. A hidratáló hatása is tökéletes. Mivel 1-2 pumpálásnyi elég egy alkalomra, az 50 ml jó sokáig elég lesz, így az árát is behozza.
Felkenés után ragad egy kicsit a bőr, de az hamar elmúlik és a bőröm puha lesz. Sminkalapnak is kitűnő, sőt alig kell alapozót használnom, mert a bőröm napról napra egységesebb. Eddig imádom!

ZsofiaLoren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

kfannigirl

2018. október 2.

Nem tudom pontosan megmondani, mi tetszett ebben a gélesített vízben, mert mikor használtam, nem vettem észre óriási változást a bőrömön. (Azon kívül persze, hogy nyárra nekem elég volt hidratálónak, a bőrőm nem húzódott, nem ragadt, nem zsírosított pluszban.) Most viszont, hogy elfogyott, határozottan érzem a hiányát, veszem majd az utánpótlást.

kfannigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Eszterla

2018. szeptember 24.

Nagyon szeretem valóban kocsiz ragacsos, de engem bem zavar.
Már a másodikat használom.

Eszterla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nagyon szeretem valóban kocsiz ragacsos, de engem bem zavar.
Már a másodikat használom.

dunaimano

2018. szeptember 22.

Ez az első vichy termék, amit próbáltam, de nekem nem igazán jött be. Mintát kaptam belőle, az esti rutinomba szúrtam be a tonik után. Nehezen szívódott fel, ragacsos érzést hagyott maga után. Nem éreztem sajnos semmi extra hatást, hidratálást. Lehet hogy állandó használat mellett jobban teljesít, de egyszeri alkalommal nem váltotta be az ígéreteit. Az ára miatt viszont nem fogom újra vásárolni, jobb összetételű hidratálókat lehet olcsóbban is kapni.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Timitami

2018. szeptember 22.

Nem rossz, szépen hozza, amit ígér, de felkenéskor rajtam enyén ragacsos. Ez a ragacsosság elmúlik gyorsan egyébként. Valóban tölti az arcbőrt, és bár nem száraz a bőröm, mégis jól esett krémet kenni rá. Több mintát is elhasználtam, de valamiért nem tudtam megszeretni, mintha nem lenne tápláló... Úgyhogy csak 4 csillagot adok neki.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak