Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster minta
Ár: 150 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással
Ár: 6200 , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, Helyszín: Budapest IX., fizetés: Személyes átvátel
Dana1983

2019. április 20.

Nekem is kicsit kevés a hidratáló hatása, de hát nem is arra van kitalálva, hogy úgy hidratáljon, mint egy rendes krém.
Amúgy nagyon könnyű, vizes állaga van, pillanatok alatt beszívódik, az összetevői hibátlanok, az adagolója jó, az üvege letisztult. Azért adok neki mégis 5 csillagot, mert az extra érzékeny bőrömet nem nagyon irritálja.
A La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluidra hasonlít, csak az egy kicsit olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 20.

A La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluidra hasonlít, csak az egy kicsit olcsóbb.

Lilko95

2019. április 19.

Ajándékba kaptam januárban, azóta rendszeresen használom. Nekem semmilyen arckrém nem vált be, gyakran van néhány pattanasom, a borom elég zsíros, amire szarito hatású gyógyszert is használtam. Ez viszont sokszor hamlasig szárított.
Erre a problémára sosem találtam a megfelelő krémet, mindtol fényes, zsíros erzetem maradt, így jobban bejött ez a géles állag.
Mostanság ezt használom, sokkal kevésbé száraz az arcom, pattanás sincs annyi. Kremnek melle LRP Effaclar K megy.

Annak ajánlanám, aki tényleg nem bírja a krémes allagokat, de mégis szaraznak érzi a bőrét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

BlackRose101

2019. április 15.

Boosternek felel meg, hidratál, felfrissít, de ennyi. Önmagában nyilván kevés lenne, de hát nem is úgy ajánlják...Nagyon szépek az összetevői, végre egy illatmentes, natur termék a Vichy-től... de számomra kevésnek bizonyult azért, de mint irányt, nagyon értékelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Lillaa

2019. április 14.

Miota hasznalom tokeletes hidratalt az arcborom, szarazsagnak semmi nyoma! Ezzel kezdem reggel majd ezzel fejezem be este napi rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Gemma25

2019. április 11.

Ez a booster számomra egy csoda. Finom, lágy géles állag és szolid illat, könnyen beszívódik és szépen feltölti a vízhiányos arcbőrömet, ami sokkal kisimultabbnak tűnik. Reggel és este is használom az arckrém felvitelel előtt, egy pumpányi elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 11.

dianae

2019. április 2.

Ősszel használtam, a bőröm egyre rosszabb lett, 2 hetente egy-egy mély fájdalmas pattanás... kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Timi851207

2019. április 1.

Tavaly nyáron elhasználtam egy egész üvegcsével. Nekem nagyon bevált. Könnyed, gél állag, hamar beszívódik, pótolja a nedvességet. Idén nyárra is tuti veszek egyet. Megéri az árát ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

pamutnyul

2019. március 29.

Tetszik ez a booster, estènkènt hasznàlom a Slow Age krèmmel együtt, ami nem egy könnyű krèm, mègsem sok a kombinàlt, zsírosodàsra hajlamos bőrömnek. Nem hagy rèteget, szèpen beszívódik. A Vichy aqualia thermal szèrummal összehasonlítva tesztelem, a szèrum egyenletesebb ès feszesebb bőrkèpet ad, az a szívem csücske, viszont ebben nincs alkohol, ami nekem plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

Ronika83

2019. március 27.

NAgyon gyorsan beszívódik és szeretem hogy a szemkörnyékére is tudom használni. Párom is használja, mivel illatmentes és nagyon gazdagon hidratál így ő is imádja borotválkozás után leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

kitti9282

2019. március 26.

Én 2 hete használom reggelente, tisztítás után. Szerintem szuper, eleinte kicsit ragacsos de irtó gyorsan beszívódik!!! Az alapozóm tökéletes rajta nem áll össze, pedig én pici vízzel szoktam eloszlatni. Még így is bírja a kiképzést!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 26.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak