KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster minta
Ár: 150 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással
Ár: 4900 , Eladó: bambika8
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, szemelyes atvetel

csala.diana

2018. június 20.

Én is tesztelésre kaptam a krémet. Kb 3 hete használom. Nagyon hamar beszívódik és kevés elég belőle az egész arcra. Pár nap használat után már látszik a hatása, a bőröm sokkal hidratáltabb lett, ezáltal kisimultabb. Én hidratáló krém előtt szoktam használni reggel és este is.

csala.diana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Banszky

2018. június 16.

Számomra ez egy egyszerű krém,hidratál?puha lesz a pofim utána de ennyi. Ja,nem mert hagy egy kis ragacsos érzetet is maga után. Semmi extra ennyi pénzért többet várna az ember.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

bYou

2018. június 15.

TRND-projekt során kaptam ezt a terméket, nagyon nagyon örültem neki. 4 hónap használat után kijelenthetem, hogy csodaszer rejlik abban a csinos kis üvegcsében. Csodálatosan hidratálja a bőröm, feltölti. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. A nappali krémem alá szoktam felvinni, az arcápolási rutinom örök darabja marad. Nem hagy ragacsos réteget, teljesen beszívódik, a pumpás kiszerelése nagyon praktikus.

bYou
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

pmarcsi

2018. június 15.

Nem szerettem meg 1 hónap rendszeres használat után sem. Nem érzem, hogy hidratálna, vagy bármit is csinálna. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de igazából semmi különös. Az árát számomra sajnos nem érte meg.

pmarcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

szilvasitimea

2018. június 15.

A Vichy fb oldaláról nyertem.
Először úgy kezdtem el használni, hogy napi 2-szer, reggel és este. Azonban rájöttem, hogy a reggeli rohanós rutinomba nem fér bele, hogy megvárjam míg megszárad, plusz a smink alá nekem kényelmesebb csak szérumot+hidratálót használni. Így már csak este használom arclemosás után.

Nagyon jó a pumpás kiszerelés, nem is a kezembe szoktam nyomni, hanem egyenesen az arcomra húzok vele csíkot. Nekem kicsit több kell, mint 1-2 csepp.

Kellemes a textúrája, nagyon frissítő érzés belemasszírozni az arcomba. Szerintem egy picit lassan szárad, de belefér.
Igazából amióta picit teljesebb az arcápolási rutinom, egészen rendben van az arcbőröm. Nem nagyon szokott pattanásom lenni, egész egyenletes és ehhez ő is hozzájárul. Mivel több mindent használok, nem tudnám megmondani, hogy pontosan mit minek köszönhetek, de azt érzem, hogy ezzel teltebb és egyenletesebb lesz a bőröm felülete. Kellemesen puha és tiszta az arcom miután felkentem.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

A Vichy fb oldaláról nyertem.

BlairM

2018. június 14.

Könnyed nyári frissítő az arcbőrnek. Hidratáló alá szoktam felvinni esténként, gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet utána és kevés is elég belőle. Reggelre csodás, puha lesz tőle a bőröm. A legjobb, hogy nem tartalmaz alkoholt és így nem szárít. A használat során semmiféle bőrirritációt nem tapasztaltam.
Meg vagyok elégedve a termékkel.

BlairM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Meg vagyok elégedve a termékkel.

Bellz95

2018. június 12.

Nagy szerelem lett a miénk. Sajnos ahogy beköszönt a meleg, semmilyen hidratálót nem bírok elviselni az arcomon, kivéve ezt. :) Fél pillanat múlva már nem is érzem, hogy kentem valamit az arcomra. Egy este felvitt testesebb hidratáló és ez a kis csoda reggel, nekem több a tökéletesnél.:)

Bellz95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

kispajkos

2018. június 5.

Elhasználtam egy üveggel, de igazából semmi fantasztikus hatást nem vettem észre. Hidratál, de önmagában nem elég, még nagy melegben sem. Pozitívuma, hogy illatmentes és nincs telepakolva káros cuccokkal, de ár-érték arányban szerintem irreális. Nem is igazán értem a hisztériát ami körülöleli.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

süsümanó123

2018. június 5.

Baj nincs vele, tök semleges. Több használat után sem tudok mást mondani. Gyorsan beszívódik, én hidratáló alá szoktam használni, de nem sokat tesz hozzá, ha nem lenne, akkor sem volna semmi másként. Viszont így ár-érték arány miatt nem kap sok csillagot. Amire viszont kíváncsi vagyok, hogy majd a végén hogy fogom tudni kiszedni azt a cuccot, ami a pumpa csövének vége alatt vagy fél centivel van. Szóval ha ez kuka, akkor elég csúnyán néz ki a történet ebben az árfekvésben :) Remélem csak az én csövem selejtes és rövid! :)

süsümanó123

Anyezz

2018. június 5.

Új szerelem a láthatáron:) Nyilvánvaló, hogy nem csodaszer, ezt ne is várja tőle senki. Viszont szuperül hidratál, én az első pár használat után is éreztem, és nem csak használat után közvetlenül, hanem órákkal később is. Nagyon gyorsan beszívódik, jóleső érzést hagy a bőrön, a szemkörnyéken is. Reggel és este is ezt használom, egy pumpálásnyi elég arcra+állcson alá.
Aki sokallná az árát, nézelődjön patika webshopokban, mert érdemes. Én ha tudok, szívesebben áldozok 4-6000 Ft-ot Vichy terméke, mint 2-4-et kevésbé megbízhatóra.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak