Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 6500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, készpénz, Budapesten bárhol
Vichy Uriage Shiseido Rituals Nivea minták
Ár: 600.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új minták , Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen
msvamos

2020. január 5.

Nagyon régóta meg szerettem volna már vásárolni és főleg az itteni vélemények miatt rá is szántam magam. Két hete minden reggel használom és nagyon elégedett vagyok vele. Könnyen beszívódik és tényleg nincs utána ragacsos érzés. A pumpás adagolója is szintén nagy plusz. Remélem a későbbiekben is ilyen pozitív véleménnyel leszek róla, de eddig szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

silence

2020. január 2.

Már a harmadik üveget fogyasztom ebből a szérumból, én nagyon szeretem! Kb. 1 éve, hogy a mindennapi rutinom része, reggeli és esti arctisztítás után nappali illetve éjszakai arckrémem alá szoktam felkenni.
Nem voltak nagy igényeim vele szemben, csak szeretek még az arckrém alá valami szérumot is alkalmazni, így is adva egy kis plusz ápolást a bőrömnek.
Szerencsésnek tartom magam ha a bőrömről van szó, mert nincs vele semmi problémám, nincsenek sem pattanásaim, sem ráncaim (pedig 40 éves vagyok), talán ha bele akarok kötni, akkor picit vízhiányos volt, amíg nem a Vichy termékeket használtam.
Nem mondom, hogy ennek a csoda szérumnak köszönhető,
mert régebben sem volt nagy problémám az arcommal, de
úgy gondolom, hogy a szerencsés gének mellett az életmód is fontos és a napi törődést is meghálálja az arcbőr!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem mondom, hogy ennek a csoda szérumnak köszönhető,
mert régebben sem volt nagy problémám az arcommal, de

Qrafi

2019. december 31.

Jó hidratáló, nem okoz irritációt. A bőröm hamar beszívja, kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

drdoe

2019. december 25.

Szeretem ezt a krémet, nagyon kellemes érzetet hagy, puha tőle az arcom és gyorsan beszívódik! Újravettem és azt hiszem kitartok mellette amíg nem találok jobbat, a 4 csillag is ennek köszönhető, hogy azt hiszem nem ő lesz a csodaszerem, például a kis apró ráncokkal nem tud mit kezdeni, de ettől függetlenül egy nagyon jó krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

vikooo

2019. december 23.

Ugy szerettem volna szeretni ezt a szerumot... egy kozmetikai alapos tisztitas utan kezdtem a hasznalatat. Sajnos 4-5 nap mulva patranasok jelentek meg rajtam. Ekkor abbahagytam, es gondoltam, miutan letisztul a böröm adok neki megegy eselyt. Nem kellett vna...:(.
Nekem nem jött be. 2 csillagot adok mert legaabb az allaga, es a beszivodasa is jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 23.

roczeir

2019. december 21.

Jó hidratáló, természetes összetevőkkel, könnyű és puha érzetű a bőr utána, viszont nekem az Image hidratálója sokkal hosszantartóbb hidratáltság érzetet ad és az illatát is jobban szeretem. Mindezek ellenére a Vichynek jó terméke a Mineral, az ára is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

sophia86

(!)
2019. november 26.

Lehetőségem volt a tesztelő csapatban kipróbálni a boostert az arckrémmel együtt. Nem csalódtam, 2 hónapja használom őket együtt és látványos javulás következett be az arcbőrömbe, az eddigi néha száraz, kirepedezett arcom teljesen puha lett. A booster felkenés után egy picit ragacsos érzetet hagy maga után, de utána egyből megy az arckrém rá, így engem ez nem zavar. Ha elfogy, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

nonoka6

2019. november 22.

Minden reggel Vichy alapozó alá ezzel indítok. Könnyen és gyorsan beszívódik, illatmentes. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Beiggi

2019. november 8.

Jól beszívódik, rosacea pirosságon nem enyhít viszont CC alá tökéletes hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

ngsrr

2019. november 1.

Nekem az itteni vélemények ellenére nagy nem! Ragacsos érzetet hagy az arcomon, látszatra ugyan fényesebbnek tűnik, de nem hidratálja kellőképp! Ennyi pénzért kapni jobbat, ajánlom helyette a Geek&Gorgeous Light hialuron szérumját, 2500 ft és állítom, hogy többet tud valamivel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak