KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster minta
Ár: 150 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással
Keres - Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
Ár: Megegyezünk , Eladó: bogczi
Állapot: Félig legalább, Helyszín: Budapest, fizetés: --

FReka

2018. december 8.

Update: Ha egy sűrűbb tonik fölé kenem,akkor nem jó,fullad alatta a bőröm,viszont ha arcmosás után az enyhen nedves,vagy termálvíz sprayjel befújt arcomra kenem,akkor másodpercek alatt becuppantja,mehet rá a többi kence,nincs nehéz érzete. Továbbra is szeretem.

A trnd projekt keretén belül jutottam hozzá, a vízhiányos bőrömre nagyon bevált. Szimpatikus a Vichytől, hogy elhagyta az alkoholt és a parfümöt ebből a termékből, sok ilyet még! Éjszakára és reggelre is használom, nagyon hamar, pillanatok alatt beszívódik, jól beilleszthető rétegezős rutinba is. Egyáltalán nem irritálja a bőröm, bátran kenem a szemkörnyékemre is, nem könnyezik tőle a szemem. Feltölti a bőröm nedvességgel és olyan jó az arcom tapintása tőle, hogy legszívesebben állandóan simogatnám. :D Ebben a mostani kánikulában önmagában használom reggelente, így is teljesen jó smink alá is, nem kukacosodik rajta az alapozó. Ha valaha elfogy, veszek még belőle, bár egyszerre tényleg elég egy pumpányi, mert a nagyobb mennyiség már kicsit ragacsosabb érzet, így a magasabb ára ellenére nagyon kiadós.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

PetraD96

2018. december 3.

Nagyon szeretem, hamar és teljesen beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet.
Puhábbnak és egészségesebbnek tűnik tőle az arcom.
Smink alá is szoktam használni primerként ha száraznak érzem az arcom, nem folyik meg rajta az alapozó és egységesnek látom az arcbőröm ha ezzel indítom a reggelt.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Nagyon szeretem, hamar és teljesen beszívja a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet.
Puhábbnak és egészségesebbnek tűnik tőle az arcom.

tkrisztina88

2018. november 30.

Több mint egy hónapja kezdtem el használni,este kenem fel a Vichy Aqualia Thermal éjszakai arckrém elött. Nekem a kettő együtt nagyon bevált,tényleg teltebb hatást ad az arcbőrnek,és a homlokomon lévő kezdeti ráncokat is látványosan halványította.
Egy pumpálás elég,ezért több hónapig ki fog tartani nálam :) Újraveszem!

tkrisztina88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Egy pumpálás elég,ezért több hónapig ki fog tartani nálam :) Újraveszem!

laanyka

2018. november 28.

Én szeretem. Tényleg nagyon drága, de cserébe semmi olyat nem ígér, amit sokan számon kérnek rajta. Én pont azt kaptam a pénzemért, amit vártam: egy frissítő szérumot, ami kicsit helyre rázza az arcomat, ha szét vagyok esve (fáradt vagyok stb). Szerintem aki olyan krémre/szérumra gyűjtöget, ami amellett, hogy minőségi, de pár használat után csodákat művel a bőrproblémáival, az semmiképp ne ezt válassza, ez szerintem (bár minőségi) nem erre való. Ez csak ilyen plusz kiegészítés az arcápoláshoz, de én sem erre építeném fel az arcom rendbetételét, ha problémás lenne.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

LevaCafa

2018. november 25.

Nem rossz, de ár-érték arány tekintetében van sokkal jobb, jóval kedvezőbb áron. Tavasz végén kezdtem használni és kb 4 hónap alatt használtam el. Könnyű, hidratál, de nem volt elég még a nagy hőségben sem. Nem hiszem, hogy újra veszem.

LevaCafa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

MaggieH

2018. november 19.

Nyáron kezdtem el használni ezt a terméket. A melegben zsírosabb a bőröm és ez a booster úgy hidratálta, hogy nem hagyott zsíros foltokat, órákkal később is üde volt a bőröm. Ősszel és télen viszont nem elég számomra, száraz részek maradnak az arcomon, hámlik.

MaggieH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

fausztdori

2018. november 17.

Általánosságban szeretem. Nyáron tök kellemes a textúrája, érzek is egy kis feszesítő hatást. Viszont a The Ordinary-től használok magas % hatóanyagú hialuronsavat, így nem tudom, hogy ezt újraveszem-e.

fausztdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

ueszti02

2018. november 17.

Amióta ezt használom az amúgy közepes textúrájú bb krémem semmi ráncot/száraz részt nem ad át. Csak reggel szoktam a bb krém alá felvinni. Szuper gyorsan megszárad és magam is érzem a jótékony hatását (nem gondolnám/gondoltam, hogy vízhiányos lenne a bőröm, viszont a booster tényleg hatásos, így valószínűleg én is ezzel a problémával küzdök).

Ár érték arány tekintetében és kicsit sokallom az összeget, illetve nem nevezném "csodaszernek" sem, viszont tény és való, hogy a száraz részeket és a kisebb ráncokat feltölti rendszeres használattal. Később mélyebb ráncok és komolyabb bőrproblémák esetében nem biztos, hogy ezt a terméket javasolnám.

ueszti02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

VickyV

2018. november 16.

Tesztelésre kaptam egy üveggel, és sikerült beépítenem a reggeli sminkelési rutinomba, a krém vagy és BB krém/alapozó alá viszek fel egy pumpányit, mert úgy érzem, hogy kellően hidratálja ahhoz a bőröm, hogy az alapozó ne szárítsa ki.
Este pedig megtisztítom az arcom, és utána viszem fel, az éjszakai krém előtt. Nekem arcra egy pumpácska elég, de simán leviszem nyakra és dekoltázsra is, nagyon szuper kis frissítő:)
Kellemes géles állaga van, tiszta "illata", jó légáteresztő és jó érzést ad a bőrnek.
Lehet, hogy veszek még, ha elfogy, de valószínűleg azért, mert most jelen pillanatban nincs olyan (a Clinique-emen kívül), ami hasonló jellegű és meggyőzött volna...

VickyV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Annath

2018. november 15.

Nagyon nagy kedvenc, mióta használom, teljesen egységes bőrképet ad. Vizes gél formulájának köszönhetően azonnal beszippantja a bőröm, rögtön lehet rá sminkelni. Pattanást, mitteszert nekem nem okoz, üde tőle az arcbőröm. Nekem újravevős, ha nem keresgélnék állandóan az újdonságok között.

Annath
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak