Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Ár: 6000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: Vadi új, Helyszín: Veszprém/ Pécs, fizetés: Foxposttal postazom, vagy személyes átvétel :)
Ár: 6500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, kizárólag személyes átvétel, bárhol Budapesten

BKitti22

2020. augusztus 5.

Fontos az elején leszogeznem, hogy NEM szamolhatok be folyamatos használatáról, csak alkalmi használoja vagyok (eddig).
Noverem vett magának és az ovebol lopok neha-neha😁.
Már 1-1 alkalom után úgy érzem, mintha feltoltene a boromet kicsit, szóval szeretem, azt hiszem be fogok szerezni egyet belőle magamnak is.
Múltkor kB 1 órát tudtam aludni (utazás, munka miatt) és felkentem magamra ezt a terméket, hátha segít a fáradt arcomon... Azt kell mondjam, hogy szépen helyre rakta, nem tűntem fáradtnak (bár sminkeltem is)... Sőt! Mamikám meg is dicsérte aznap az arcom állapotát, hogy milyen kisimult és biztosan kipihent vagyok(ja.. 🙄).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Noverem vett magának és az ovebol lopok neha-neha😁.

Nina091

2020. július 30.

Nappalra nem szeretek sűrű krémeket használni, így ez nekem tökéletesen elegendő. Előtte Vichy micellás vízzel tisztítom meg az arcom, aztán használom ezt a boostert. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, könnyen lehet rá sminkelni, minden sminkkel kompatibilis volt eddig, amivel próbáltam. Minden bőrtípusra ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

mlexa

2020. július 29.

Glamour napok alkalmával vettem, de már régóta gondolkoztam rajta. A zsíros bőröm nem viseli jól a nehéz krémeket, reggelre mindig tocsogni szokott az arcom a zsírban 😔 Végre ettől a terméktől ez nincs így, a bőröm pillanatok alatt beissza és puhává válik tőle. Pár hete használom, de már most feszesebb, teltebb az arcom. Nincs benne alkohol, nincs illata, semmilyen irritációt nem okoz. Biztos újra fogom venni, mert eddig nagyon tetszik. És gazdaságos is, mert egyetlen pumpányi elég az egész arcomra. Abszolút ajánlom! 🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Fiszuli

2020. július 28.

Nos, 3 hónapja használom már és sajnos összeveszett a Vichy Normaderm/Phytosolution termékekkel, de nem ennek a szérumnak a hibája, hanem az előbb említett termékeké. Azok az utóbbi időben elkezdték szépen lassan leépíteni az arcomnak azt a szép állapotát, amit pár hét használat után pont nekik köszönhettem. Így ez a termék sem működött már úgy, ahogy az elejében, elkezdtem nagyon-nagyon kevésnek érezni a hatását. Mindezt úgy, hogy egy hihetetlen könnyű, gyorsan beszívódó szérumról beszélünk, amit pontosan ebben a nyári szezonban lenne a legkényelmesebb használni. Nekem kevés, ezekkel a rosszba forduló termékekkel együtt használva. Van még benne több mint egy hónapra való adag, félre tettem és ha kialakítok egy új arcápolási rutint, új termékekkel, akkor megpróbálom beilleszteni, de arra is gondoltam, hogy elajándékozom, mert sok mindenkinek áradoztam róla és páran szeretnék kipróbálni az ismerősi körömben. Nem vonok le csillagot, mert ez a szérum isteni jó, de ha bekerül egy rossz arcápolási rutinba és/vagy rossz termékek közé, akkor a hatása a nullával egyenlő. Mivel most nálam valami nagyon megváltozott ez a termék is hatástalan.

Nagyon régóta szemezek vele és tudtam, hogyha találok egy kihagyhatatlan akciót, akkor meg is veszem. Találtam, megvettem. Lassan két hete használom és csak ódákat tudok róla zengeni, ami rám egyáltalán nem jellemző, pedig már jópár terméket véleményeztem. Naponta kétszer használom, reggel és este, arctisztítás és tonizálás után, hidratáló előtt. Nem csak az arcomra, hanem a nyakamra is, mivel anyukám már elég régóta nyaggat vele, hogy 30 felé biceregve már illik a nyakra is legalább annyi figyelmet fordítani, mint az arcra. Én jelenleg a nyakamra CSAK ezt használom, ott szó szerint csodát tett. Sosem volt tokám, inkább csak túl puhának, túlságosan lógósnak mondanám a nyakam bőrét, nos ez a szérumot még egy hete se használtam, de a nyakam már olyan feszes, az állam alatt pedig olyan éles vonalú lett, mintha tényleg valami durva és drága kezelésen vettem volna részt. Gyönyörűen feltöltötte az eddig trehány módon elhanyagolt nyakamat. Az arcomon is hasonló a hatás, a baba pofi garantált tőle, nagyon szépen együttműködik az ugyanilyen márkás lemosóval, tonikkal és hidratálóval. Tényleg fel van töltve a bőröm, és látszik, hogy elképesztően hálás ezért a termékért, nagyon szépen egységesít. Nekem semmilyen réteget nem hagy, a bőröm azonnal beveszi az utolsó cseppig, nagyon jól áll rajta utána a hidratáló és bármilyen alapozó is. Nem okozott pattanást, nem irritál. Elképesztő puhaság és feltöltöttség az, amit már ilyen kevés idő után tapasztalok. Tudom, hogy illatmentes, de engem nagyriktán néha megcsap a termálvíz illat, amikor felkenem. Egy közepesen híres fürdővárosban élek, a környéken is rengeteg gyógyvizes fürdő van. Mindnek megvan a maga jótékony hatása és mivel sokat járok fürdőzni, ebből kifolyólag még az illatok alapján is meg tudom különböztetni az egyes gyógyvizeket a különböző városokban, persze nem szakértői szinten, ez pusztán tapasztalat. Mégegyszer hangsúlyoznám, tudom, hogy ennek a terméknek nincs illata, de néha akkor is megcsap a használata közben egy olyan gyógyvíz illat, amit az egyik közeli fürdőben szoktam érezni. Nem tudom, hogy az orrom csal-e meg, vagy a "termálvíz" szó "hallatán" az agyam mindenképpen kreálni akar egy illatot ehhez a termékhez, de furcsának találom, bár nem mintha zavarna. Pusztán érdekességként írtam le. Azt nem tudom, hogy mennyire lesz gazdaságos a termék (bár így, hogy ekkora akcióban jutottam hozzá, valószínűleg biztosan az lesz a végére), de mivel még csak az üveg elejénél járok és nem sajnálom se a nyakamra, se az arcomra, mert mindkettő valósággal szomjazik rá, egyelőre azt tapasztalom, hogy elég rendesen fogy. Összességében ezt sem bánom, mert hatásos és ennek elképesztően örülök. Azt nem mondom, hogy más ember néz rám vissza a tükörből, mint amit 28 év alatt megszoktam, de szerintem ilyen hálás még egy termékért sem volt a bőröm, mint ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Mosizso

2020. július 28.

Imádom. Az én arcom nagyon könnyen kiszárad, az orrom hámlik, semmi se vált be eddig. Plusz a nagyon krémes állagot nem tudom magamon jól elviselni. Amint lesz rá keret újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

lianex

2020. július 21.

Már majdnem elhasználtam egy üveggel, így nyugodtan írhatom, hogy az érzékeny bőröm nagyon szereti, újra fogom venni, ha elfogy. Hidratált és puha lesz tőle az arcom, ráadásul melegben önmagában is elég, csak hűvösebb időben kell hozzá plusz kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Lorna

2020. július 14.

2 üveget használtam el belőle. Amíg az elsőt használtam dúlt a szerelem. Imádtam. Lehet nyár volt és raktam alá Paulás kék tonikot, és úgy gondoltam kell-e egyáltalán bármi más? (fényvédőt leszámítva) Nagyszerű rétegezni.
Hialuronsav, feltölt, pont elég, illatmentes, nem nehéz, finom kellemes... Az üvege! Ó az üvege! Barátnőm anno épp akkor vett díszeket az otthonába, szép kis virágcsokrokat fényképezette mindig nekem. Én meg lefényképeztem ezt meg a Vichy Mineral Szemkörnyékápoló Booster és elküldtem neki, hogy itt ez a lakásdísz. Csak félig vicceltem. :)
Most, hogy elfogyott a Booster a második üveggel inkább télen használva viszont nagyon nem ért semmit. Sok mindennel kukacoskodott, hiába raktam, raktam, kentem, kentem magamra száraznak éreztem a bőrömet.
Nem tudom pontosan mi az oka, csak találgatni tudok. Ezek szerint nagyon nem mindegy milyen évszakban használja az ember. Nekem ez nyáron működött igazán. Nem mindegy milyen hidratálókrémemet kenjünk alá, fölé, mert első üveggel egyáltalán nem kukacoskodott. Az sem mindegy kombinált vagy száraz bőrre használjuk, mostanában nagyon szárazba hajlik a bőröm.
Kombinált bőrön szerintem ez sokkal jobban muzsikál.
Négy csillagot adok neki az első üveg emléke miatt, a második üvegeknek hármat adnék.
De egy ideig pihentetem és nem valószínű, hogy hamar újraveszem, mert úgy tűnik testesebb krémekre vágyik most a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Kombinált bőrön szerintem ez sokkal jobban muzsikál.

bettina28

2020. július 4.

Mintát próbáltam belőle, kellemes érzés volt, hamar beszívódott de extra dolgot nem nyújtott. Nagyon szép a csomagolása, de az árát szerintem nem éri meg. Viszont azt azért megjegyzem hogy nálam már piros pontot kap azért mert nem vörösödött ki tőle az arcom, nem égett, nem csípett és másnap se pattogott ki. Ez végül is elég nagy szám nálam mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Gabiiicaaa

2020. július 2.

Semmi extra, többet vártam tőle, ennyi pénzért pláne.
Sajnos nekem mitesszereket okozott, nem is használom el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Semmi extra, többet vártam tőle, ennyi pénzért pláne.
Sajnos nekem mitesszereket okozott, nem is használom el.

Greti78

2020. június 21.

Mintát kaptam belőle. Vizes állag, vmelyest hidratál, kellemes viselet. Érett bőrön egyéb hatást nem tapasztaltam:-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak