KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster minta
Ár: 150 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással
Vichy arckrém csomag, Vichy Minéral 89 Booster, Slow Age, Idéalia - új
Ár: 4500 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

szabikaaa

2018. augusztus 14.

Nagyoon jó kis termék csodaszer . Egy tesztelés során nyertem és egyből észrevettem a változást az arcomon . Kicsit ragacsos érzetet ad , de nem csoda a sok ásványi anyagnak köszönhetően. Csak ajánlani tudom .

szabikaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Sundiboszi

2018. augusztus 14.

Nehezen szívódik be és kicsit ragad... Nem ártott a bőrömnek de nem is tett hozzá semmit, kb csak annyit ér, hogy elmondhassam ma is kentem az arcomra valamit...

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

sueberry

2018. augusztus 10.

Nyári hidratálóként használom reggelente, nekem bevált. Felvitel után viszont sajnos ragad egy pár percig. Hétköznap csak fényvédőt használok mellette, így nem zavaró. Smink alá viszont még nem sikerült kitapasztalnom, hogyan tudna jól működni.

sueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Silvi

2018. augusztus 6.

2 pumpányit oszlatok el az arcomon és a nyak területén, nem ragadok tőle, a bőröm viszont puhább és teltebb, valahogy élettel telibb is. Kellemes textúra, jó összetevők, én ebben a nyári melegben egyenesen imádom, nehezebb krémet nem bírnék most elviselni.

Silvi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

mano

2018. augusztus 5.

Szerencsére nem vettem meg a teljes kiszerelést, csak a Vichy-s mintacsomagban volt. Sok értelmét ugyanis nem látom - picit hidratál tényleg, de nem éreztem, hogy sokkal teltebb, tömörebb, puhább lett volna ettől a bőröm. Ráadásul tiszta ragacs, szóval még használni sem kellemes.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

hajnalkaeva

2018. augusztus 3.

Nagyon -nagyon nagyon....csalódott vagyok ezen termék a kapcsán. A La roche posay termálvíz spray sokkal jobban hidratál. Ez semmi, ásványvíz egy picinyke hyaluronsavval.
Ez a booster max. annak jó akinek egyébként is hibátlan és hidratált a bőre(tehát 10 év alatt). Semmit nem tud, a DM -es is jobb nála, nagyon fel van kapva. Elhasználtam kb a felét ,de csak azért hogy fogyjon már el. Kidobni sajnálnám ,és minden nap szégyenkezem amiatt ,hogy megvettem mert úgy érzem átvertek vele. :( Éjszakai hidratáló vagy maszk alá szoktam feltenni. arc, nyak dekoltázsra. Ja és rettenetesen keserű....szóval nyakpuszit felkenés után hanyagolja a párod :)

hajnalkaeva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Futureline

2018. augusztus 2.

Most komolyan, ennek annyi hatasa van mintha sima termalviz sprayvel fujnam be a boromet. Hamar beszivodik es enyhe tapados reteget hagy maga utan, sminkelni lehetetlen ra. Hidratalasa 0-1 kozott mozog. Onmagaban nem ajanlom csak hidratalo ala. Keves eleg belole ( pedig en ontozni szoktam az ehhez hasonlo termekeket) Pattanast nem okozott, illatanyag mentes ami ritkasag a Vichynel.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

AzAngie

2018. július 30.

Nagy csalódás volt ez a termék a Vichytől. Tesztelésre kaptam, de az én kombinált és kicsit vízhiányos bőrömnek semmit nem használt. A felvitelkor annyi volt szembetűnő, hogy "mintha" megfogható vizet kennék az arcomra, sokáig nedves maradt utána a bőröm, de amint beszívta egy réteg képződött rajta, ami egyáltalán nem tetszett. A bőröm nem lett tőle hidratált, sőt, kicsit "feszesen" száraz... :( Én sokkal többet vártam ettől azok után, ahogy beharangozták, és sajnos egyet kell értsek JuditTTT-vel - túlárazott termék, amiben nincs hatóanyag és nincs hatása.

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kremcica

(!)
2018. július 26.

Update:
Végére értem az üvegnek, illetve majdnem és gondoltam hogy frissítem a véleményem. Kezdjük azzal hogy mint nyári hidratáló nekem bevált. Eléggé zsírosodik a bőröm a melegben és ez nekem pont elegendő estére az esszencia után. De ahogy elértem a cső végéig az alatta lévő anyagot úgy kell kiimátkozni az üvegből... Másik probléma ami előjött a használat alatt, hogy a LRP mattító fényvédőjével nincsenek jóban ergo kukacosodik (krémesebb, hidratáló fényvédővel nem volt gond). Összességében jó plusz hidratáló réteg, se több se kevesebb. A családomon belül is körbemutogattam az idősebb (szárazabb bőrű) korosztálynak és nekik majdnem csodaszer volt, de ők mondjuk nem is csinálnak nagy bőrápolási rutint.

A trnd projekt által kaptam tesztelésre a terméket. Már akkor kiszúrtam mikor wishes Évi felrakta róla az elemző cikket, egyedül az ára tartott vissza hogy megvegyem. Így hogy megkaptam nem csalódás, de továbbra is túlárazottnak gondolom. A hatása az első hétben volt szembetűnőbb, akkor simán két pumpányit beszívott az arcom (pillanatok alatt!!!, nem semmi milyen gyorsan beszívódik). Rétegzős rutinom van, önmagában nekem kevés semmiképp nem helyettesíti a rendes krémet, annak hatását fokozza. Reggel volt már hogy nem kentem fel rá krémet, de akkor meg ment rá a fényvédő és úgy már elég hidratáló volt a kettő. Sminkelni jól lehet rá, nem kukacosodik fel, nagyon kellemes vizes jellegű állaga van. Többször használtam már más szérumokkal keverve hogy azok gyorsabban szívódjanak be. Nem érzem a bőröm számára must have terméknek, de az mindenképpen tetszik hogy végre a Vichy is nyitott erre a vonalra, nincs agyonillatosítva és szép az icije.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Update:

JuditTTT

2018. július 26.

No, Vichy, most nagyon fogsz utálni, de én se kedvellek, maradjunk ennyiben.

Ajándékba kaptam Idealia krémmel (undor a köbön) és egy tonikkal együtt. Kedves akart lenni az ajándékozó, mert tudta, h. nagyon komolyan foglalkozok bőrápolással (már amennyire felhasználói szinten lehet) és úgy gondolta, nekem ezek a termékek majd a top színvonalat képviselik.
Hát akkor kezdem... Vichy kedves, attól mert gyógyszertárban adnak, nem vagy gyógyszertári minőségű, de nagyon nem. Nincs benned hatóanyag, víz és alkohol, meg némi glycerin. Ebbe a szérumba bedobtak egy kis hyaluronsavat. Az én koreai és japán szuper márkákon, magas hatóanyagú termékeken, újabban a Deciem csodás produktumain edződött bőrömnek ez egy ilyen kis vicc. Ezmiez Vichy?! 6-7000 forintos áron van képetek ezt kirakni, h. tessék, vigyed? Értem én a minimál összetevő koncepciót, nagyon is kedvelem, ld. Innisfree, Benton, Cosrx, The Ordinary, de tudod mennyibe kerül a hyaluronsav, pláne akkora mennyiségben, ami ebbe került? 50 gramm termékbe olyan csipetnyi hyaluron mehet általában és az már magas hatóanyag tartalmú. Annak grammja olyan 1000-1500 forint. Vegyél ehelyett The Ordinary Hyaluronos szérumot, vagy Farm Stay hyaluron+collagén ampullát, abban van akkora mennyiség, egy évre elég... 250 ml és olyan 3500-4000 forint. Vagy vegyél Hada Labo hyaluronos akármit, azok minimál összetevős, teletolva tényleg hatóanyaggal, kenheted, amerre akarod, normálisan kitalált, legyártott termékek, nem ásványvíz egy morzsányi hyaluronsavval.
Ez a booster max. annak ér valamit, akinek soha életében nem volt szappanon kívül más szépségápolási terméke. Semmit nem tud. Elhasználtam már a felét és nem értem minek. Beleraktam krémbe, nem érzek/ látok semmi változást, raktam fel önmagában (nagy szó!) és ugyanúgy száraz és húzódó volt a bőröm, mint általában arcmosás után. Ez tényleg csak víz. Sajnálom, de a Vichy egy marketinglufi, még mindig. Nem is értem manapság, amikor már lehet tájékozódni arról könnyedén, h. melyik termék az, ami valóban megfelel az elvárásoknak, a Vichy még mindig talpon tud maradni.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

No, Vichy, most nagyon fogsz utálni, de én se kedvellek, maradjunk ennyiben.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak