Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster szérum 🎁 AJÁNDÉK tasakos termékminta 🎁
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Bontatlan termék, sosem használt (bontatlan fóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya

Cintia04

2022. június 15.

Már egy ideje nézegettem és gondoltam ha már fogyós lesz a készletem beszerzem! Nyáron jobban szeretem a géles állagú arcápolókat mert nem ülnek meg a bőrömön és nem fénylik a bőröm! Egy ideig a L'oreal Hyaluron Revitalift Fillert használtam a Hydra Genius Aloe Veras arcápolójával együtt amiket nagyon szerettem! Most gondoltam erre a nyárra próbálok valami újat! Nagyon nem csalódtam! Finom, puha, selymes a bőröm tőle tényleg érzem ahogy feltölti a száraz kissé zsírosodásra hajlamos bőrömet és utána nem fénylik az arcom mint a diszkó gömb 😅 azt sajnálom, hogy nincs egy fényvédős tesója főleg így nyáron jól esne mert a legtöbb fényvédős arckrém csak megül az arcomon! Jelenleg az Eucerin fényvédős arcápolót használom mikor nagy melegek vannak de kissé zsiros tőle a bőröm viszont a nap okozta károktól jobban tartok mint attól, hogy néha befénylik az arcom tőle úgyhogy használom azzal felváltva! Az ára borsos igaz de úgy érzem teszi a dolgát és az érzékeny bőröm sem bántja! Egész nap tartja a hatását és nem érzem a nap közepén, hogy újra kenjem! Nyilván nem az üvege miatt vettem meg de nagyon tetszik, mutatós, tényleg olyan mint egy luxus termék és ez a kék szín amit kapott csodaszép! Azt hiszem ha elfogy újra veszem a nyári időszakban! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Meli011

2022. június 14.

Szeretem ezt a terméket már három üveggel elhasználtam természetesen nem folyamatosan hanem tavasszal illetve nyáron 45 x es vagyok a ráncokat szépen feltöltötte nem izzadok alatta tehetek rá pudert alapozót és más az krémet ! Ajánlom azoknak a hölgyeknek akik szeretnék egy kicsit teltebbé frissebbé tenni a bőrüket a szérum sokáig elég még akkor is ha csak a kicsit veszed meg próbáld ki nem bánod meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 14.

raviki

2022. június 9.

Nekem semmit sem csinál, pedig többször próbálkoztam vele. Mivel mégcsak olcsónek se mondhatnám, ezért szerintem egy felesleges termék a rutinba. Néha smink alá primerként felviszem a ragacsossága miatt, de akkor már inkább egy jó sminktermék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

bolgib

2022. május 2.

Nagyon szeretem, géles állagú, egy pumpa elég az egész arcomra. Jól kiegészíti a rutinomat, és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

becu

2022. március 26.

Kedvencem:)
Fél éve használom körülbelül, szépen hidratál, könnyen beszívódik. Én reggel használom, néha este is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Kedvencem:)

picitina

2022. március 18.

Szerintem a legjobb hialuronsavas szérum, ami könnyen beszerezhető (bármelyik gyógyszertár), jók az összetevők és nagyon szép meg minőségi az üvege is. Pihe puha a bőröm tőle, nagyon szépen beszívódik, a rutinomba könnyen be tudtam illeszteni, szóval maga a termék 5 csillagos. A negatívuma inkább a morális részénél kezdődik nálam. Francia termék (EU-ban tilos állatokon kísérletezni), viszont Kínában is forgalmaznak ahol edddig a kínai törvények köteleztek mindenkit aki a piacára akart kerülni, hogy állatokon teszteljenek. A csavar, hogy a kínai törvények megváltoztak, több olyan termék is forgalmazásba került amin nem kísérleteznek. Jó lenne tudni, hogy a Vichy kísérletezget-e vagy sem, mindenesetre a terméket nagyon hatásosnak érzem, ezért kap 5*-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

liaba

2022. március 10.

A termékcsalád minden tagját megvásároltam. Ez a booster nagyon sokáig elég volt. Az 50 ml-es is. Felvitel után picit ragacsos érzetet ad, ami azután elmúlik. Kellemes szérum, nincs illata ami nagy pozitívum. Nagy dolgokat nem csinált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

fridaylover

2022. január 19.

*Más arcápolók alá* - ez a kulcsmondat! Az utóbbi időben a hidratálómmal keverem és olyan, mintha működne!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

candy7

2022. január 17.

Elhasználtam egy üveggel, de semmi emlékezetes. Nagyon kevés, vizes, olyan semmilyen. Semmi rossz élmény, egyszerűen csak elég volt, nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Nariiika

2022. január 17.

Egyszerűen pénzkidobás volt. Bárhogy próbáltam beilleszteni a rutinomba, nem szívódik be, ragacsos marad az arcom és potyog le róla a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.