Vichy

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratáló booster 15 féle ásványi anyaggal, hialuronsavval és 89% termálvízzel

Segít megerősíteni a bőr védekező funkcióját, ellenállóbbá és teltebbé teszi a bőrt azáltal, hogy nedvességgel tölti fel a bőrfelszínt. Illatanyag-mentes, alkoholmentes, és szilikonmentes a természetes érzésért.

Minden korosztálynak, minden bőrtípusra, önmagában vagy más arcápolók alá.

Teszt + elemzés: Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster minta
Ár: 150 Ft/db , Eladó: BlairM
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Bécs, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy csomagautomata - fizetés banki átutalással
Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster 50ml-es, Új
Ár: 5000Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
fagas

2019. február 22.

Meg vagyok vele elégedve. Tetszik, hogy nincs illata, vízszerűen átlásztó - színezékmentes - és persze, hogy úgy tűnik, kedveli a bőröm, nagyon is. Gyorsan beissza, nem ragad a használata után, azonnal jöhet a rutin következő "lépése" és főként, nem okoz irritációt! Már ősz vége óta használom, eddig kiváló, kíváncsi leszek, ha beköszönt a jó idő, mit produkál majd, de bizakodó vagyok. Addig is 4 fölé.:-)

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

DiamondStoni

2019. február 19.

Nagyon szeretem, szérumként használom krém és/vagy olaj alá. Géles textúrájú, másodpercek alatt felszívódik, nem nehezíti el a bőrt és finom puha lesz tőle. Azt nem mondanám, hogy hatalmas csodaszer, de teszi a dolgát, amióta használom hidratáltabbnak érzem a bőröm. :)

DiamondStoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

ALettah

2019. február 11.

Első néhány napban nekem is úgy tűnt, hogy nem csinál semmit - ne ennyi után véleményezzétek! Egy-két hét használat után érezhetően teltebb, simább lett a bőröm tőle. Az ára tényleg meglehetősen borsos, nekem meg egy nem ennyire menő, de szintén nagyon hasznos boosterem van az alap rutinban, úgyhogy egyelőre nem nevezek be rá, de szerintem egy hasznos és jó termék.
Az állagáról már mindent leírtak, én felkenem, kimegyek a konyhába, megnyomom a gombot a kévégépen, és mire visszamegyek a fürdőszobába, beszívódott :) Ennyi még belefér.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

messin

2019. február 10.

Nekem ez a booster az ég világon semmit nem csinál a bőrömmel. Kb. 2 hónapja használom esténként az éjszakai krém alá (amit csak később viszek fel), de egyáltalán semmit nem érzek, szerintem ha sima vízzel kenegetném az arcomat, az is pont ennyit érne. Azért adok két csillagot, mert ha nem is használ, de legalább nem árt.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Sindy6

2019. február 6.

Nem ragad, nem okozott irritációt. Minimálisan töltötte a bőröm

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Nem ragad, nem okozott irritációt. Minimálisan töltötte a bőröm

clara12

2019. február 2.

Jól hidratál, csini és praktikus a csomagolása, nem csíp, valamint helyben kapható. Létezik hasonlóan jól hidratáló termék olcsóbban, így az egyedüli problémám ezzel az ára.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

széva

2019. január 28.

Harmadikat rendeltem meg most,igaz télen cseppentek hozzá egy kis arcolajat és simán lehet rá alapozni is. Nagyon örülök,hogy megtaláltam.

Pár napja használom,egy nyomás nekem,elég nem száraz a bőröm,de már nem is vagyok mai csirke. Most nyáron ez nagyon jó nem ragad és sminkelni is jó rá. A szemem elég érzékeny a krémekre,ettől semmi baja. És valahogy olyan jó érzés viselni hidratáltnak érzem a bőröm. Az enyémnek sem ér le az aljáig a csöve,de majd kivarázsolom az alját valahogy..

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

skin

2019. január 26.

Télre nekem kevés,hamar beszívódik az összetevői rendben vannak. Mégsem veszem újra ,mert annyira nem győzött meg . 89 százalék termálvízhez kevertek némi hozzávalót , ha így nézem akkor elég drága is.
40 fölött ennél többre van szüksége a bőrnek.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

40 fölött ennél többre van szüksége a bőrnek.

kinderbuenoo

2019. január 15.

hamar beszívódik, az állaga, hidratál is. tökéletesen hozza, amit egy ilyen boosternek kell.

kinderbuenoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

lareina

2019. január 8.

Télre nagyon kevés sajnos, mindenképp más tömör hidratáló kell hozzá nyáron rendben volt válogatva használtam, mikor mire volt szüksége a bőrömnek. Télen sajnos az állam vonalában nagyon ramaty tud lenni a bőröm es szinte hámlik olyan száraz, olyankor bőven kell még rá hidratáló.
Ha nem volt nálam primer használtam smink alá is, ott jól működött a matt alapozóknál sem volt kiszáradva a bőröm.
Volt már negatív tapasztalom a Vichy-vel főleg a töménytelen parfüm miatt, itt ennek a terméknek adtam egy esélyt miután láttam az összetevőit. A reggeli rohanásban nagyon bevált, gyorsan beszívódik. Egész sokáig elég, az ára is elfogadható.

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak