Vichy

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: pilluska, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"89% ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel alkottuk meg, melyet természetes hialuronsavval és tiszta koffeinnel kombináltunk. Egy csepp erő a bőrünknek minden napra a ragyogóbb tekintetért. Hidratálja, erősíti a szemkörnyék érzékeny bőrét a védekező funkció támogatása által. Rendszeres használattal segít csökkenteni a sötét karikák megjelenését. Hidratáló tulajdonságának köszönhetően a kisebb ráncok kevésbé láthatóak."

liaba

2022. március 10.

A második üveg feléig jutottam vele. Illatmentes, kellemes érzetet ad, kevesebb is elég belőle. A reggeli duzzanatot lohasztja. Más változást nem tapasztaltam. Nem újravevős az ára miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 10.

szusmus

2022. március 6.

Jó, mert nem irritálja a szememet, mert nagyon kevés kell belőle, mert Vichy. De valahogy mégis kevés, többet vártam tőle, szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 6.

zagyvanetti

2021. október 13.

Vegyesek az erzeseim :D hirtalasnak megfelelo de nem latom hogy ez nagy hatassal lenne a boromre. Ezt mar nem biztos hogy ujra vennem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Cat04

2021. szeptember 28.

Eleinte megvoltam elégedve vele, de egy idő után pattanásokat okozott. Sosem voltak pattanások az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

danyadi77

2021. szeptember 22.

A booster nagytesót nagyon szeretem, ez nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Olyan kis semmilyen. Elég sokáig elég volt, egy kis pumpálásnyi mindkét szemkörnyékre, de semmi különöset nem tapasztaltam. Könnyed hidratálás max, sem a karikákra, sem a ráncokra nem hat. Nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Lorna

2021. szeptember 18.

Hát persze, hogy a cukorfalat csomagolása miatt vettem meg. Hát persze. Olyan, mint a nagytesó a Vichy Mineral Sima, csak kisebb ugyanannyiért! Hát egyem a pici szívét, vigyétek a pénzem!
Szóval tetszik az üvege. ;)
Hidratál, szépen, kellemesen, irritáció nélkül, hialuronsavval, stílusosan. Suttogva: szerintem a Hada Labo is ugyanezt csinálná, csak ott 100 milit kapunk, vagy bármilyen hidratálókrém/ hialuronsav szérum.
Egyébként nem volt rossz, semmi panaszom nincs rá, csak kezdem úgy gondolni, hogy a szemkrém az egy túlárazott hidratálókrém incifinci csomagolásban.
Persze ettől még néha veszek egyet-egyet, mert hát olyan kis ellenállhatatlanul édesek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

Szóval tetszik az üvege. ;)

blllm

2021. július 13.

Már jó ideje használom talán megszokásból, tényleg nem világ megváltó és tényleg fél pumpányi is elég mindkét szemre, elég gyorsan beszívodik. Nem tudom azt határozottan állítani, hogy ettől lettek kicsit halványabbak a karikáim a szemem alatt, véleményem szerint tényleg mára már megszoktam. Újra viszont biztos nem veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

RachelZ

2021. július 5.

Határeset. Nagyon nagyon szeretném szeretni. Nehéz időszakom van, püffedt és karikás a szemem... Valamit javít ezen, de nem váltja meg a világot. Napi kétszer nekem minimum kell használni, legjobb, ha rögtön a hűtőből kivéve, hidegen kenem fel. Az ára valóban húzós, viszont egyetlen pumpálás tényleg elég mindkét szemre, sőt, ha túl sokat kenek fel és mondjuk az arcom más részére is kerül belőle, akkor bizony tud csípni/kellemetlen lenni. Szóval nem hiszem, hogy újraveszem, egynek jó, de jobbat vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

alexa1984

2021. május 21.

Boosterrel együtt használom minden este már 2 éve. Tényleg csökkenti a fekete karikákat és a kevés alvás nyomait. Kisimult arccal,szemmel ébredek.
Fél évig elég egy 15ml üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Fél évig elég egy 15ml üveg.

bluegirl0306

2021. május 12.

Elhasználtam egy teljes üveggel, és nekem semmilyen változást nem hozott. Nem csökkentette a sötét foltokat a szemem alatt, és nem éreztem olyan nagy különbséget a hidratáltságban sem. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.