Vichy

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: pilluska, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2019. október 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"89% ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel alkottuk meg, melyet természetes hialuronsavval és tiszta koffeinnel kombináltunk. Egy csepp erő a bőrünknek minden napra a ragyogóbb tekintetért. Hidratálja, erősíti a szemkörnyék érzékeny bőrét a védekező funkció támogatása által. Rendszeres használattal segít csökkenteni a sötét karikák megjelenését. Hidratáló tulajdonságának köszönhetően a kisebb ráncok kevésbé láthatóak."

zita98

2021. április 17.

Már a második üveggel használom, nagyon bevált, szépen hidratál és nem okoz irritációt.
-1* Az ára miatt, kicsit drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

-1* Az ára miatt, kicsit drágállom.

timzs

2021. április 10.

Nagyon érzékeny a szemem, sokmindent próbáltam már, de ez az első szemkörnyékápoló, amire semmi negatív reakció nem volt. Lassan egy éve használom, tényleg felébreszti reggelente a szemeimet, egész napra hidratál és még a szempilláim is szebbek tőle. Nincs akkor se baj, ha rásminkelek, és nem is kell sokat várni, nagyon hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Eszter00260

2021. február 19.

Számomra ez is csodaszer ugyanúgy, mint a 89 arcra való boostere, minden nap használom, sokadik üveggel kenem fel. Minden Vichy terméket nagyon szeretek, de ha választanom kellene , a 89-es booster termékekről nem tudnék lemondani. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, szépen hidratál, alig van illata, amit én kifejezetten szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Zita0606

2021. február 4.

Nem csodaszer, mint a "nagytesó" 89-es szérum, de kellemes és a mindennapokban mindig ehhez nyúlok, mert reggelente pár másodperc alatt beszívódik. Gyors és könnyű rá sminkelni, a korrektor sem szárítja annyira a szemem és nem is ül bele mélyen a ráncokba/redőkbe mikor ezt használom alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Ftunde900111

2021. január 23.

Semmitt nem csinált sajnos, de nem is ártott. Talán egy picit frissebb volt a szememkörnyéke, de ennyi. Nem veszem újra. Jaj, és nagyon hamar elfogy.:S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Moszatka

2021. január 2.

Pár hete kezdtem el használni, Secret Key starting treatment szemkörnyékápolót váltott nálam, azt most nem tudtam beszerezni. Tetszik, hogy könnyed, hamar beszívódik, és nekem elég a hidratáló hatása, és könn,en beszerezhető. Ami nem tetszik, hogy borzasztó folyós az állaga, és az előző szemkörnyékápolómhoz hasonlítva a Vichy nem tölti fel a karikáimat, nem lesz tőle olyan szép kipihent a szemem alatti rész, mint a másik krémtől. Nem rossz, el fogom használni, de a tudásához képest szerintem túlárazott, biztos, hogy nem fogom újravenni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Egykettoharom

2020. december 28.

Könnyed, jó állag, szépen oszlik. Nekem ez is, mint a nagytesója, megbüdösödött :( Nem rossz de nem is egy nagy durranás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

szkira12

2020. november 23.

Nem egy nagy durranás, de nem is rossz termék. Sok különbséget nem látok, de szép hidratál és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Cat04

2020. november 5.

Sziasztok! Már az első használat után nagyon megvoltam elégedve vele. Érzékeny bőrű vagyok, és szinte már mindenre allergiás, de erre a termékre nem. Biztos, hogy nem csodaszer, de látható, hogy van változás. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Queen16

2020. október 11.

Extra érzékeny szemkörnyékel,sötét karikával,dermatiszre hajlamos szemhéjjal nem valami könnyű jó szemkörnyék ápolot találni.
Nem irritálja a szemem ami nagyon fontoss, nem éppen olcsó így egy pontot levonok mert túl van árazva!
A sötét karikákon csak egy idő után halványit, könnyen beszívodik,nagyon kicsi és hamar elfogy így nem gazdaságos ezért is egy pontot levonok,illetve kellően nem tölti fel a szarka lábakat, ugyanis fiatal korom ellenére hajlamos vagyok ezekre mert tul sok a bőr a szemkörnyékemen. Másodjára veszem újra mert ez nem irritálja, így érzékeny szeműeknek ajanlani tudom amíg nem találok egy jobb szemkörnyék ápolót addig marad ez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 11.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Biosaccharide Gum-1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak