Vichy

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mese1111, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Dezodorok

Hatékony, kiváló toleranciával rendelkező, alumíniumsó- és alkoholmentes golyós dezodor.

Pocok7

2020. december 16.

Eleinte a fehér/kék csomagolású deot hasznátam a márkától, de mikor ezt megláttam gondoltam kipróbálom. A másikhoz viszonyítva szeretem hogy ennek sokkal gyengébb, kellemesebb illata van. Ugyan úgy bevált és elégedett vagyok vele mint az előzővel, nem izzadok, nem vagyok büdi tőle és még kíméletesebb is :) apróság ugyan de azt is kedvelem benne, hogy átlátszó a tubus, így nem kell rázogatni, hogy mennyi van benne és nem ér meglepetés, hogy hirtelen elfogy. Nekem sokáig elég, minden szempontból teljesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

bvbv

2019. december 28.

Azért választottam, mert aluminium mentes. Nagyon nehezen szárad, és nekem nem csökkentette az izzadást sem, ahhoz képest pedig az ára elég borsos. Az illata nagyon jó, csak ezért megy a 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

evaedinakiss

2019. szeptember 17.

Uhh...jajj ... érzékeny bőrre ... véletlenül a szőrtelenítés utáni napon használtam és egész nap csípte, égette a hónom alját.. hát borzalom! Nekem is nehezen szárad és nem igazán van izzadásgátló hatása... kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

kzsofi91

2019. július 24.

Az osszes aluminium mentes dezodor kozul ez a kedvencem! Az illata nagyon kellemes es egesz nap kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

jane79

2019. július 14.

Még jó, hogy ajándékba kaptam és nem adtam pénzt érte. Még 500ft-t sem ér meg. Nehezen száradt meg, nem volt izzadásgátló hatása.
Nem szerettem használni , örültem, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Nem szerettem használni , örültem, hogy elfogyott.

Vera9115

2018. december 17.

Fantasztikus az illata! Olyan öblìtő illat,ami nagyon tetszett, meg is vettem, imàdtam, aztàn elkezdett viszketni a hònaljam, ès annyira ègetett,hogy le kellett mosnom! Pròbàltam kesőbb ùjra felkenni,de iszonyatosan fàjt, ègette a bőröm,ìgy a kukàban vègezte... 😢 igazàbòl nagyon sajnàlom, mert mèg SOSEM talàltam ilyen jò illatù dezodort! 😭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

fomnaba

2018. augusztus 28.

Teljes pénzkidobás!!! A férjem hatására vettem meg, mert az alumíniummentes termék a jó termék, hát igen, de nem annak, aki izzadásra hajlamos. Konkrétan vizet is kenhettem volna magamra ezzel az erővel, és az nem került volna 3500 ft-ba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.