Vichy

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2019. július 11.

Lelőhely:   patikák

• világosít
  • bársonyos hatást ad az arcbőrnek
  • tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • hipoallergén termék

3 árnyalatban kapható

Ár: 3000 Ft+posta , Eladó: Mariann1984
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalast követően postan maradó/foxpost

Nina091

2020. július 29.

Csodálkozom, hogy eddig senki nem véleményezte ezt a terméket. Valószínűleg azért, mert nem sok helyen kapható nálunk.
Rengeteg púdert kipróbáltam már, de egyik sem jött be igazán, így mivel a Vichy termékek még soha nem okoztak csalódást, beruháztam erre.
És milyen jól tettem :)
Gyönyörűen egységesíti az arcbőrt, bársonyos hatást kölcsönöz, nem poros a végeredmény. És ami talán a legfontosabb, nem tömíti el a pórusokat.
Hétköznapokon csak ezt használom önmagában, alkalmakra pedig a mineralblend alapozó fölé. Tökéletesen együttműködnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

És milyen jól tettem :)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.