Vichy

Ár:   4390 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   4390 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • szabályozza faggyúképződést

Ár: 3500 Ft , Eladó: kozmadora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
julcsi13

2020. január 20.

Valoban szarit, de messze a legjobb lemoso, amit eddig hasznaltam. Nagyon szeretem a markat, ennek a gelnek pedig jo az illata es az allag is kevesbe habos, inkabb geles. Nekem sokat segitett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Stenico

2019. november 11.

Update 2019 Nov.
Megvettem a legnagyobb kiszerelesben. A tisztitas reszevel meg mindig teljesen elegedett vagyok, de a faggyutermelesre nincs (pozitiv) hatassal. Na mindegy, jobbat ugyse talaltam eddig, igy el fog fogyni. :)

A krem melle kaptam egy kis mintat belole, hasznalom mar egy hete es meglepoen jol teljesit. Ket reteg alapozot, pudert es a napi koszt :) szepen lehozza, a tonikos attorlesnel semmi maradek. Faggyutermeles talan egy egesz kicsit kevesebb lett, de ezt a kremmel egyutt erte el. Egyedul az illataval nem vagyok kibekulve, egyszerre novenyes es vegyszeres-illatos, de ez legyen a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Update 2019 Nov.

kozmadora

2019. szeptember 25.

Nagy reményekkel vásároltam meg. A bőröm hihetetlenül zsíros tud lenni, már délre szinte tocsog :S Ez a lemosó a zsírosságot bár teljesen megszüntette, de mellette úgy kiszárította a bőröm, hogy húzódott és hámlott az egész arcom. Nagy csalódás volt, pedig a sminket is tökéletesen leszedte :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol