Vichy

Ár:   4390 Ft és 5490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2019. június 6.

Ár:   4390 Ft és 5490 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • szabályozza faggyúképződést

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Narcika

Korcsoport: < 18
2022. július 17.

Teljesen eltűnt már az eltűnt használat után a pirosság az arcomról, majd a pattanásaim is. Nagyon jó termék. (a kettős hatású arcápolójukat is mindig felkenem utánna)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 17.

endzsiaj

2022. június 22.

Nagyon gyengéd, szulfát mentes arctisztító. Lemosni is gyerekjáték és nem hagy semmilyen filmes réteget hátra az arcon. A gyengédsége miatt inkább a kombinált/érzékeny bőrűeknek ajánlanám. A parfümöt kinyomva a flakonból érezni, de az arcon már nem annyira. Ha ez valakinek szempont.

Update: Mindennapos használat mellett eléggé szárított, még így nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 22.

Update: Mindennapos használat mellett eléggé szárított, még így nyáron is.

Pingvinke

2021. november 3.

Imádom használni, nagyon szépen tisztít, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Imádom használni, nagyon szépen tisztít, újra fogom venni.

cintialaura

2021. november 1.

Borzalmas. Iszonyú pattanásokat okozott, amiket alig tudtam eltüntetni. A hátamra sem volt jó, nem ajánlom még zsíros bőrre sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

TekiLala

2021. október 23.

Érzem a tisztító hatását, de csodát nem művel. Ugyanúgy megmaradtak a pattanások, mitesszerek. Könnyű használni, jó állaga van, felhabzik víz hatására. Nincs különösebb illata. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 23.

Bazsa

2021. július 15.

Tisztítani tisztít.. de számomra elviselhetetlen szaga van valamint még csak több bőrhibát okozott..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

skincarebyd

2021. április 16.

Majdnem egy évig ezt használtam a bőrömre reggel, este, még mielőtt jobban beleástam volna magam a tudatos bőrápolásba. Úgy voltam vele, hogy elkönyveltem a bőrömet problémásnak, szörnyűnek és kiválasztottam az erre leírás alapján leginkább megfelelőnek tűnő lemosót és egyéb termékeket. Ez a lemosó nem bizonyult túl jónak.. Nekem borzasztóan szárít és a parfümnek a szükségességét sem igazán értem az összetevők között. Mióta jobban figyelek a bőrömre CeraVe lemosót használok, ami sokkal gyengédebb, nem szárít, inkább szeretgeti a bőrömet. Ezt nem nagyon tudnám ajánlani senkinek sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

AndreaJ

2021. március 18.

Nagyon szárít sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Nagyon szárít sajnos.

Regi84

2021. február 23.

Ritkán használom, nem is az én bőrömre való, de tisztítónak nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Ritkán használom, nem is az én bőrömre való, de tisztítónak nagyon jó.

dtu

2021. január 26.

Szornyu :( zsiros, pattanasos, erzekeny a borom, a leiras alapjan minden bizodalmam ebben volt, nagyon jo erzes hasznalni merr habzik, erzem h mindent lehoz, de sajnos a borom termeszetes vedoreteget is lehozta a hab... utana huzodott, feszult es emiatt a borom par mp alatt zsirosabb lett mint volt, durvan fenylett utana es meg tobb patit csinalt... szoval nekem inkabb artott

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol