Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. szeptember 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

FrauEdi

2015. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, sokkal kevesebb a mitesszer és a pattanás rajtam, mióta használom. Nagyon jól tisztít, nem szárítja a bőrömet. Maradok ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

adri1

2013. március 22.

Nagyon rossz! Szinte égette a bőrömet, csípett, szárította.. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Nagyon rossz! Szinte égette a bőrömet, csípett, szárította.. Pénzkidobás!

tahdetontaivas

2012. április 6.

Nekem tetszett. Tényleg csak kiemelkedően zsíros bőrre szabad alkalmazni, és persze csak hidratálás mellett. Mindenesetre ennéll jobb tonikot még nem fedeztem fel, úgyhogy marad ez, amíg nem hoznak ki valami csodaszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Alice83

2012. január 27.

Rettentően szárít, csak nagyon-nagyon zsíros bőrűeknek ajánlom, mert konkrétan az enyémet tönkretette pár használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

garamvolgyiflora

2011. december 29.

picit hámlik tőle a bőr, pórusösszehúzó. zsíros bőrre szerintem nagyon jó csak utána hidratálni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Nefertiti

2011. december 10.

Jaj, szornyu ez a tonik. Nem birtam elhasznalni, annyira rossz erzest hagyott hasznalat utan az arcomon. Nem igazan ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

habaza

2011. március 19.

Amennyire más Normaderm jó volt, ez pont annyira nem... pórusösszehúzásra remek, de túl erős volt (nekem) az alkoholtartalma. Azonnal a használat után piros foltos, fényes lett a bőröm, csípett, aztán ugyanúgy bezsírosodott, bár kisebb pórusú lett a bőröm az igaz. Nekem nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 19.

kovibo

2011. március 2.

Nekem nagyon zsíros a bőröm! Ez a tonik helyretette a bőrömet! Csak ezt veszem, mást nem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 2.

misoko

2011. február 15.

Nagyon szárítja a bőrt.Nekem ki is pirosodott tőle az orrom körül és hámlott is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.