Vichy

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: campbell a patikából, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gazdag és légies tisztító hab a problémás bőr alapos ugyanakkor gyengéd tisztítására. Vichy termálvízzel és szalicilsavval.

cslllzr

2018. július 25.

Látványosabb hatásra számítottam tőle a problémás bőrömön. Tiszta érzést hagy maga után de hámlaszt és szárít. A hidratálójával együtt használtam, de az nem tudta ellensúlyozni a bőröm szárazságát. Sokáig elég, a hab állaga nagyon tetszik ezért 4 csillagot kap, de valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

CeCeDrake

2015. december 11.

Elfogyott. Másik arclemosó után kell néznem, mert ahhoz képest, amit vár tőle az ember, kevesebbet nyújt, viszont tisztítani tisztít, de semmi extra. Elsősorban azért esett erre a választásom, hogy a faggyútermelésemet kordában tartsa. Használat után Bioderma micellás vizet használtam sokáig, később Uriage-t. Mellette egy Balea lemosót is használtam párhuzamosan, a vicc az, hogy az is tisztított ennyire.
Szerintem nem annyira jó, mint amennyire drága.
Végülis a dolgát végezte, csak én vártam többet, szóval 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Szerintem nem annyira jó, mint amennyire drága.
Végülis a dolgát végezte, csak én vártam többet, szóval 4.

Antioxidánsok: Totarol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid

Színezőanyag. Zöld.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.