Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Csodálatos barack illatú kényeztető krémtusfürdő, mely használata után a bőr nem húzódik, nem viszket.   Fürdés után a bőr  puha, bársonyos tapintású.

jibjab

2013. április 22.

Időnként, ha nincs időm rendszeresen kenni magam nagyon kiszárad a bőröm. Viszket, húzódik. Ez viszont azért jó, mert a rohanós reggeleken, amikor nincs időm kenegetni magam sem szárítja a bőrömet. Elég sűrű, az illatát nem szeretem ezért inkább az Essentiels tusfürdőt használom gyakrabban és valóban alig habzik, de ennek ellenére nekem nagyon bevált és ebből is elhasználtam már legalább 3 flakonnal. Főleg télen használom vagy nyáron, hogy ezzel mossam le az uszoda klórját, mert az egyébként is brutálisan szárítja a bőrömet. Mivel ritkán használok borotvahabot, inkább tusfürdővel borotválkozom ez arra is jó, mert nem habzik ugyan túlzottan, de nagyon jól siklik rajta a borotva és nem szárítja agyon a bőrt, mint sok borotvahab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 22.

flp.csenge

2012. július 23.

Ajándékba volt az egyik arckrémhez, az azonos fajtájú testápolóval édesanyámnak, de nem bírtam ki hogy ne próbáljam ki :). Először furcsa volt mert alig kezdett habozni de a fürdés után éreztem milyen kis puhi lett a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

H.Zsanett

2012. április 22.

Termék mintát használtam ebből, de olyannyira meggyőzött, hogy vásároltam belőle. Nagyon szeretem, a testápolójával együtt pedig a legjobb választás a száraz és vízhiányos bőrre! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Schildi

2012. április 7.

Olyan fura illata van...2x használtam, de többet nem fogom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

Olyan fura illata van...2x használtam, de többet nem fogom...

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.