Vichy

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2020. szeptember 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén, parabénmentes habzó arclemosó gél érzékeny bőrre vichy termálvízzel.

1111

2020. május 27.

Nekem sajnos nem vált be, szárít, és irritálja a bőröm, viszket tőle. Jól tisztít, de hasonló eredmény érhető el egy egyszerű szappannal is. A csomagolás szép, illata is elfogadható. Azért elhasználom, de biztos nem veszem újra.
Update: hosszabb idő után visszatértem hozzá. Most valahogy kicsit jobbnak érzem, kevésbé szárít, második tisztítónak viszonylag jól működik. Még mindig nem a kedvencem, hamar kell utána hidratálót használnom. Emiatt, és a moringa kivonat miatt plusz két csillag! (Továbbra sem tervezem újra venni ennek ellenére.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Dothex

2020. április 23.

Nagyon jó arclemosó, ezt használom már egy ideje. Szépen leszedi a sminket is, frissítő érzést hagy maga után, nem feszül, nem húzódik a bőr. Érzékeny a bőröm a kencékre, de ezzel semmi probléma nincs. Utána sincs zsíros érzés. +++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Terkabarka

2019. június 18.

Kedvencem!
Iszonyatosan jól tisztít, nem kell hozzá semmilyen segédeszköz, egyszerűen kézzel használva is tökéletesen leszedi a sminket.
Az illatát imádom, tiszta, friss illata van. Kevés is elég belőle, így sokáig elég egy flakon. Nem érzem, hogy szárítana, bár én mindig krémezek arclemosás után., de pl a Mixát (érzékeny bőrre valót) azért dobtam ki, mert az érezhetően szárított még így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Kedvencem!

titike92

2019. június 13.

Az illata nagyon jó ,de nekem sajnos pattanásokat okozott. Esténként használtam és reggelre tele lett az arcom aprócska pattanásokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

silence

2019. április 29.

A La Roche Posay Effaclar termékcsaládjáról váltottam kb. 4 év használat után ezekre a Vichy-kre. (az már túlzottan szárított egy idő után)
Nekem nagyon bevált, szeretem ezt az arctisztító gélt, biztosan sokáig hű maradok hozzá is.
Illata valami mennyei, nagyon jól esik ez a friss illat a reggeli és esti arcápolás során. Megadja az általam elvárt tisztító hatást, jól felhabzik és könnyen szétoszlatható.
Nagyon kevés elég belőle, így sokáig kitart egy üveg, a pumpás adagoló pedig pont annyi mennyiséget ad, amennyi kell és praktikus is a használata.
A Purete Thermal tonikkal és az Aqualia Thermal arckrémekkel együtt használom, így egyben nagyon szép és sugárzó arcbőrt varázsoltak, nincs már problémám az egyébként kombinált típusú bőrömmel. Pattanásoknak, zsírosodásnak nyoma sincs és abszolút nem is szárít!
Nagyon megszerettem ezeket a termékeket!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

Nagyon megszerettem ezeket a termékeket!!!

Kispitypang

2019. április 18.

Nos...Azt kell mondjam, hogy nem tartom csodaszernek, DE ha most kellene választanom egy arctisztítót az egész hátralévő életemre, valószínűleg őt választanám. Szeretem, hogy az én zsíros (mostanában néha már inkább kombinált, az évek...) bőrömön minden helyzetben működik.
Működik, ha épp zsíros a bőröm, akkor is működik, ha még mindig zsíros, de éppen kifújta a szél, vagy elfelejtettem bekrémezni, vagy túlszárítottam valami más krémmel. Működik akkor is, ha este használom, akkor is ha reggel, akkor is ha előző este csak nagyjából mostam le a sminket micellás vízzel. Egy szóval, nekem mindig működik :)
Kifejezetten szeretem, hogy az adagolójával rendkívül kis mennyiséget is ki lehet nyomni, mert nem kell belőle sokat használni. Amennyiben pedig a dupla csomagban veszi meg az ember (2*400ml kiszerelés) akkor ha ml-re lebontom az árát, alig jön ki drágábbra, mint egy átlagos Garnier lemosó. Nekem napi 1x használattal (nem viccelek!) majdnem 2 évig elég. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

tsibus

2019. április 14.

Kifejezetten engedékeny vagyok a 4 csillaggal, mert nekem összehúzós-száraz érzetem van használat után, de mivel még mindig enyhébben, mint a legtöbb lemosó esetén, ezért nem húztam le jobban. Egyébként korrekt arctisztító, viszi a sminket, meg az út porát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Bedo169

2019. március 13.

Jó lemosó, de erős szárítóhatása van - azonnal hidratálni kell utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Jó lemosó, de erős szárítóhatása van - azonnal hidratálni kell utána.

nanuka

2019. február 22.

Jól tisztít, általában este használom. Kissé szárít, főleg az arcom szélén érzem, ahol már nem annyira olajos a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Moana86

2019. február 12.

Sajnos szárítja a bőrömet :( húzódik az arcom :( nagyon kellemetlen és még drága is.Előtte az Yves Rocher Sebo végétalt használtam és Hydra végétalt teljesen jó volt mindkettő,szerintem visszatérek azokhoz.Hidratáló krémnek a Vichy Richi rich krémet használom és a Mineral89-et azokkal megvagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.