Vichy

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2016. március 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Habzó arctisztító a friss és üde arcbőrért.

Minden bőrtípusra ajánlott, még az érzékenyre is. Eltávolítja a szennyeződéseket. Üde, friss arcbőrt biztosít. A folyadék CaptelaeTM összetevőkben gazdag tisztítóhabbá alakul át, amely eltűnteti a szennyeződéseket és visszaadja a bőr ragyogását.

Parabénmentes. Hipoallergén. Szappanmentes.

TKataa

2019. szeptember 8.

Szeretem a hab állagú tisztítókat, de sok esetben szárították a bőröm. Ez a termék nem! Akár napi kétszeri használat mellett is puha az arcom. Megfelelően tisztít, friss érzetet hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

szeliger

2019. augusztus 2.

Nem igazán vált be, nem is használtam el teljesen. Az arc bőréhez kíméletes, ugyanakkor a szennyeződésekhez, sminkmaradványokhoz is. Én második lépésnek használtam, de mindig találtam alpozónyomokat a törülközőn. Az arcom bőrét nem irritálta, picit ugyan húzódott utána, a szememet viszont nagyon csípte, tényleg oda kellett figyelni, hogy a szemkörnyékre ne jusson belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

hajnalkaeva

2018. augusztus 8.

A sminkkel nem tudom mennyire tud elbánni, én sminklemosás után estéként arckefére szoktam 1-2 pumpálásnyit tenni és átdörgölni az arcom.Nagyon szép tiszta utána a bőröm, jó érzés használat közben is. Illata kellemes, habzó állaga is megfelelő, engem nem szárított-de utána mindig éjszakai hidratálót teszek fel,tehát ez nem biztos hogy anélkül is igaz lenne. Ár érték arányban megfelelőnek tartom 5000 ftért vettem, február óta tehát bő 5 hónapja használom 2/3a még megvan, pedig a napi arcápolási rutinom részre a használata. Nekem nem problémás a bőröm szerencsére, igazán ritkán pattogok ki termékekről, így az érzékeny bőrre való hatását nem tudom megítélni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

pMichelle

2018. június 23.

Tényleg hypoallergén, nem csak ígéri. Az én hisztis bőröm jó barátságot kötött vele.
Jól tisztít, akár mindennapos 2-szeri használatra is megfelelő. A bőröm puha lesz utána és úgy érzem "lélegzik". Sminket nem tudom leszedi-e; de szerintem nem is arra való egy arctisztító termék.
Mivel nem fogom újra venni (egyenlőre) és meg keresem az "igazit" ezért kap csak 4 csillagot. De lehet, hogy egyszer vissza térek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Silvi

2017. október 24.

A sminkkel jól elbánik, nagyon szép tiszta utána a bőröm, jó érzés használat közben is. Illata-habzó állaga is megfelelő, engem nem szárított. Azonban kissé drágának találom, nekem nem problémás a bőröm szerencsére, így most egy gazdaságosabb termék után nézek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

csoknyom

2017. augusztus 16.

Ajánlom a problémás bőrűeknek, akik szerintem sok esetben annyira az arc olajmentesítésére hasalnak rá, hogy túlszárítják a bőrt, és túlterhelik. Ez a termék nagyon hatékonyan tisztít és nem szárít,nem hagy réteget a bőrön,mégis szépen összehúzza a pórusokat használat után, de a bőröm mégsem feszül.
Kifejezetten a szappan mentessége miatt választottam. Így tovább Vichy, már több termékük a mindennapos rutinom része! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

DNBasser

2017. augusztus 1.

Jó illatú, a kis kiszerelés is sokáig elég, kellemesen habzik, de szembe kerülve csíp. Napi arclemosáshoz jó, sima, tiszta tőle a bőröm (kombinált bőrtípusom van,nekem nem szárította a bőröm, nem húzódott, de száraz érzékeny bőrűeknél lehet,hogy szárítaná). 3 *** mert drága, és sokkal olcsóbb termékek is tudják ugyanezt. Ja és száraz bőrűeknek lehet kuka lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

kovtunde80

2017. március 1.

Nekem annyira nem jött be.... Szeretem a hab állagú arctisztítókat, gondoltam ezt is kipróbálom. Jól habzik, tisztít is, de én nem érzem azt a tisztaságot, amit a másiknál. Ráadásul nekem csípi a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

zsoxcore

2016. február 10.

Anya munkatársától kaptam egy 50ml-es kiszerelést. Alapozó-korrektor-púder-bronzosító négyest tökéletesen eltávolította, ám a szemsmink nem tüntette el maradéktalanul. Ellenben nagyon puha és tiszta érzetű lett az arcom használata után :) Kevés is elég volt belőle (maximum két pumpányi), így ez a kis kiszerelés hónapokig elég volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Lorna

2015. augusztus 12.

Évek óta megvan, de naaagyon lassan fogy. Szabályosan évek óta. Púderes illata van, szépen felhabzik, a sminkkel küzd. Általában veszít. Húzódik utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol