Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Erősítő összetevőkben gazdag
  • Vichy termálvízzel
  • Hipoallergén
  • Azonnal eltávolítja még a vízálló szemfestéket is
  • Védelem a szempilláknak, különleges szempillahullást gátló hatással
  • Szemorvosi ellenőrzés mellett érzékeny szeműeknek és kontakt lencsét viselőkön tesztelt
  • Matt hatás
  • Paraben-mentes

garamvari84

2013. április 23.

Ennél rosszabb kétfázisú szemfestéklemosót még nem próbáltam még a Baleaás is jobb volt.
Olajos marad utána a szemkörnyékem, de nem csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Olajos marad utána a szemkörnyékem, de nem csíp.

Amy

2013. január 24.

Egyenlőre nem tudom mit gondoljak erről a lemosóról, később még lehet update-elek:)

Sosem használok vízálló sminket, de gondoltam ez a lemosó atombiztosan le fog vinni mindent, maradéktalanul.
Ebben nem tévedtem, habár többször végig kell mennem a szememen, hogy mindent tutira leszedjen , de még így is sokkal hatékonyabb mint az eddigiek, amiket próbáltam.
Ez a lemosó nem csíp, nem irritál, jó érzés használni, mert tudom, hogy semmi ártalmas összetevő nincs benne.
Viszont sajnos szárítja a szemkörnyékemet:(
Azelőtt krémes lemosókat használtam, nem szárítottak, viszont nem voltak elég hatékonynak és macerás volt velük "dolgozni".

A meglévő "flakont" még mindenképpen elhasználom, de egy krémes lemosó után fogok mégiscsak nézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

Viszont sajnos szárítja a szemkörnyékemet:(

Yndre

2012. augusztus 23.

Pont néhány napja írtam az Avon Extra Lasting szemfestéklemosójához, hogy menyire szeretem, de mostmár tudom, hogy ehhez képest az Avonos labdában sem rúghat... Ez a Vichy valami fantasztikus termék. Egyszerűen nem tudok betelni vele, a legragaszkodóbb vízálló szempillaspirálom is egyetlen mozdulattal eltávolítható, nincs dörzsölgetés, nincsenek kitépett pillák, nincs irritáció, nincs olajos utóérzet. Nem tudom, hogy oldották meg, hogy habár olajos lemosó mégsincs olajos érzet, de nagyon bejön :) Nagyon szépek az összetevői és paraben mentes. Az biztos, hogy ezentúl csak ezt a lemosót fogom venni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Decyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions