Victoria's Secret

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Closet, Módosítva: 2019. december 2.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Csábító, meleg illat, vaníliával és pézsmával.

Fruzsinszkova

2020. szeptember 14.

Sziasztok!

Vannilla bare testpemetet értékelem egyszerűen imádom, minden nap használom reggel fürdés után minden mentes tusfürdőt használok fürdéshez, utána permetezem be magamat egyáltalán nem szárit nem tolakodó az illata egész nap megmarad egyaránt bőrön és ruhán is!
A férjem szerint süti illatom van 😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Sziasztok!

A férjem szerint süti illatom van 😁

pomme

2020. augusztus 13.

Én most a Bare Vanillát értékelem, ami ennek az újabb kiadása, de gyakorlatilag ugyanaz, csak új neve van.

A VS Heavenlyben van vanília meg pézsma is, ez meg olyan, mintha abból kivágták volna az alapot és telepumpálták volna még több vaníliával. Ilyen örök huszonéveseknek való "tökösebb" vanília, ha gyorsan le akarnám tudni a jellemzést. Az alap nagyon szexi, a vanília meg igazi "megzabálom, annyira finom! sütiillat" (nem én mondtam, hanem Férj, aki sosem eszik sütit, de ezért odáig van :D)

Szóval megint csak a szokásos mantrát tudom tolni: a VS-ház illat szempontból nem lesz sosem egy értékes vagy minőségi dolog a niche sznoboknak, de aki "csajos" és "szexi" akar lenni anélkül, hogy közönséges lenne (és a férfiak sikítva meneküljenek az illatától), annak ez (is) tökéletes.
És most ne úgy értsétek a szexit, hogy femme fatale, hanem mint pl. a VS Love parfümje, ami kb frissen mosott ropogós pamutpóló pici sárgabarackkal, és "mégis" (pont azért) a férfiak imádják. Szerintem a legtöbbjüknek nem az a szexi ha pacsulisrózsás tömegfulladást okozó niche műremekkel közeledünk, hanem ha olyan illatunk van, mint aki felkapott egy frissen száradó pólót tusolás után és visszabújt az ágyba vagy huncut cukorkás-fagyis illata van (de nem a Pink Sugar erősség).

A shimmer testápoló hozzá meg külön egy álom, istentelen sok csillám, gyorsan beszívódik és nagyon intenzív illata van pici felületen is. A flakon(tubus?) meg annyira menő, hogy sajnálom, hogy nem vettem korábban. 3D-s a csillám minta rajta, a "kupakja" meg nem egy tekerős sima kupak, mint ahogy én hittem, hanem egy "döntős" kupak, nyit-csuk állásban. Nagyon szuper, hogy nem kell tekergetni, igazi luxus érzés az egész cucc úgy, ahogy van, nem sajnálnám rá a teljes majdnem 20 dolláros árat, mert annyira menő és jó minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Tigrincs

2020. július 28.

Meleg, vaníliás illat, a pézsmát nem érzem ki belőle. Néhány fújás elég, mert bár én nem érzem, a körülöttem lévők igen.( Egyszer megkérdézték, honnan jön ez a finom sütike illat.) Tartós, majdnem egy éve van meg, és még mindig van- pedig pazarlóan permeteztem magamra. Bújós, finom, megnyugtató illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Tealover

2019. december 2.

ruhára fújva egész nap érzem ezt a csodálatos illatot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

ruhára fújva egész nap érzem ezt a csodálatos illatot :)

Lina06

2019. november 11.

Nagyon kellemes illata van, amit még több óra után is lehet érezni. Imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon kellemes illata van, amit még több óra után is lehet érezni. Imádom :)

Zood

2019. szeptember 10.

Beleszerettem. Locsoló magamra és egy óra után nem érzek semmit 😑

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Beleszerettem. Locsoló magamra és egy óra után nem érzek semmit 😑

Isane

2019. szeptember 10.

Imádom az illatát, pedig a vaníliát nem szeretem illatokban. Egész tartós, sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

almafa324

2019. március 23.

Ha szaladgálós napokra veszed,akkor tökéletes választás, kellemes illat egész nap, nem drága parfüm áron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Sandrine

2019. március 17.

Nekem ez és a kókuszos a kedvencem. Szerintem tartós, és igazán felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Nekem ez és a kókuszos a kedvencem. Szerintem tartós, és igazán felfrissít.

lndnmvlszl

2018. augusztus 16.

Tartós egy testpermethez képest, de szerintem is fojtogató, túl édes és a nővérem azt mondta hogy kamu vanília illatú.

Update
Megszerettem.. Eleg sokat hasznalok ebbol, de amugy nagyon tartos. 5 oraig is birja rajtam. Az elejen nagyon alkoholos, fe kell razni de 1-2 perc utan mar nem erzodik, csak a puha vanilia illat. Szeretem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Update

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.