Victoria's Secret

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kingucii, Módosítva: 2016. június 7.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolás

Gyöngyorchidea és pink ribizli illatú testpermet. A frissítő formula kondícionáló aloe verát és nyugtató kamillát tartalmaz.

nandy.25

2018. augusztus 29.

Nekem ugyan ennek a testápolója van meg, de egy illatcsalád :) Többet, jobbat mást vártam ettől az illattól, nagyon hasonlít valami alapkrémre de nem tudom megmondani melyikre :( Diszkrét, nőies, végülis finomnak mondanám, de maradok Victoria "love spell"-jénél :)

Update:Jöttem felpontozni. Nagyon nőies, elegáns illat, sajnos mire megszerettem, már nem kapható :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kingucii

2016. június 23.

Hihetetlenül finom, nyárias illata van.
4200 Ft-t vásároltam. Attól féltem, hogy gyorsan el fog fogyni, mert annyit fújkálom, de nem. Alig fogy. 1 hónapja van meg, de pár ml hiányzik csak belőle.
Nagyon tartós illata van, sokáig érződik rajtam.
5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Hihetetlenül finom, nyárias illata van.
Nagyon tartós illata van, sokáig érződik rajtam.
5*!!!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)