Victoria's Secret

Ár:   4150 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. július 8.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Testápolás

Lonc és jázmin illatú testpermet. A frissítő formula kondícionáló aloe verát és nyugtató kamillát tartalmaz. A finom illat csak egy fújásnyira van.

BRebi

2019. december 13.

Aki kedveli a jázmin illatot, az imádni fogja ezt a testpermetet. Sajnos én nem tartozom ebbe a csoportba, de azért elfújkáltam itthon. Az ára viszont rengeteg egy testpermetért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Csutak

2019. augusztus 11.

Potom pénzért sikerült beszereznem a Rossmannban és a mai napig sem bántam meg. Nagyon finom, virágos illata van, ami elég tartós. :) Szeretem az édes illatokat is, de ebben a nagy melegben sokkal jobban esik, ha virágillattal fújhatom be magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

butterfly99

2019. március 27.

Féláron vettem végső kiárusításkor a Rossmannba. Először nem tetszett az illata. Éreztem, hogy nem ez nem én vagyok. Viszont az olcsó ára miatt mégiscsak sikerült megvásároljam. Napok alatt egyre jobban megkedveltem az illatát. A jázmin nyújt neki egy frissítő illatot ami nem utolsó szempont a testpermeteknél. Kellemes tavaszias, kora nyári illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

bettyblue

2018. március 13.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg ezt az átható jázmin illatot. Nekem kicsit olcsónak tünik, valahogy olyan mű illat. A tartó műanyagból van nem szép az egész, nekem csalódás, a victoria's secret- tōl vhogy többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

botanicannie

2018. február 7.

Imádom az illatát! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Imádom az illatát! 🙂

anetta.filip

2017. április 12.

Szinte hihetetlen, hogy erre a permetre még nem érkezett vélemény!:) Akkor én meg is kezdeném a sort.
Tavalyi évben vettem, a nagy hype miatt, ami engem is utolért, testpermet kedvelő révén. Eredetileg a kókuszosat akartam megvenni, de az nem volt, illetve ennek megragadott az a csodás, friss, virágos illata, ami nyáron tökéletes, és számomra nagyon kifinomult, nem túl hétköznapi illat. Legalábbis ez a fajta illat eddig nem szerepelt a repertoáromban.
250 ml, sokáig elég lesz, még alig fogyott belőle, pedig fújkàltam eleget.
Egyedül tartósságával volt némi gondom, vagy megszokom magamon, nem is tudom, mindenesetre legutóbb extra mennyiséget rittyentettem a hajamra, a rucim is kapott és főleg a csuklóm, amikoris másnap megcsapott magamon az illata.
Nem állandóan ezt használom, illatát nem untam meg, s a csomagolása is valami gyönyörű.
Vettem belőle még egyet, és a parfüm változatát is tervezem beszerezni!
Egyedül az összetevőivel nem vagyok megbarátkozva, ami nàlam lényeges kérdés, a bőrömre nem is szívesen fújom, de az illat-szerelem és a csomagolás, kiadós méret miatt kénytelen vagyok neki megadni a négyest, nincs mese.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 12.

250 ml, sokáig elég lesz, még alig fogyott belőle, pedig fújkàltam eleget.
Vettem belőle még egyet, és a parfüm változatát is tervezem beszerezni!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.