Victoria's Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mici, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   külföld (Victoria's Secret)
Kategória:   Ajakápolók

Csillogó,ízesített szájfény. Telt,szép ajkakat eredményez.

Victoria's Secret ECSETES Szájfény
Ár: 1500 , Eladó: Csokri
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 2000ft , Eladó: KszHilda
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba.
Wee

2019. február 1.

Satin Gloss - ICE árnyalat van meg.
Fehér gyöngyházfényű semleges szín, csillámokkal.

süti illatú, édes ízű. Elég hamar fogy és nagyon drága, még akciósan is.

De remekül véd a hidegben és hidratál is, ami meglepő.
Ha majd arra járok és megint akciós lesz veszek egy másik árnyalatot, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Satin Gloss - ICE árnyalat van meg.
Fehér gyöngyházfényű semleges szín, csillámokkal.

süti illatú, édes ízű. Elég hamar fogy és nagyon drága, még akciósan is.

De remekül véd a hidegben és hidratál is, ami meglepő.

Nikksike

2017. augusztus 10.

Nagyon hasonló a beauty rush color shine-al, szerintem csak a kiszerelés más, mindkettő nagyon szuper szájfény, csak szeretni lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

buba83

2017. augusztus 8.

Strawberry Fizz árnyalatot kaptam ajándékba és nagyon szeretem. Régóta meg van, és nagyon kezd fogyni :( Talán a kedvenc szájfényem, szép színe van, kellemes az illata és jó érzés a viselete. Szerintem igyekszem majd újat beszerezni, bár a reptéren igencsak drága ahhoz képet, amennyiért Amerikában adják..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

kissveraa

2017. február 23.

Arany színben van meg, és nagyon megszerettem. Hidratálni ugyan nem hidratál, de cserébe legalább nem szárít. Nagyon szép arany csillámos, jó az illata, az íze is. Az állaga a tipikus "szájfény" állag, én nem igazán vártam mást. Az összetevőitől nem vagyok annyira boldog, ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

tinczu

2016. november 30.

Amerikából kaptam ajándékba pár darabot,hidratáló hatása egyáltalán nincs,az illatukat nagyon szeretem,de borzasztó ragacsos érzetet hagynak maguk után ellenben nagyon tartósak.Olyan vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban szeretem is meg nem is ezért a 3* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Hamarv

2016. november 30.

Ragacsos a hatása és mintha mágnes ként vonzaná a hajam, de tartós és nagyon szép színek vannak. Van vagy 8-9 db nekem és mind nagyon szép én szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Chrissy

2016. július 26.

Rengeteget vettem Amerikában, minden barátnőmnek ezt hoztam ajándékba. Azon túl, hogy kint nem drága nagyon szép ajándék, mert itthon kuriózum. Illatosak, édeskés ízűek, színesek, csillognak. Én nem tudok beszámolni hidratáló hatásról, én nem érzékeltem ilyesmit. Nem szárít, de nem ajakápoló. Én azt mondanám átlagosan viselkedik szájfényként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

lolli83

2016. február 3.

Én Amerikában vettem 2 darabot, kb 10 dollár volt a kettő. Nekem nagyon beváltak. Nem szárít, hidratálja a számat. Apró csillámosak és szép természetes színű nekem mindkettő. Nem ragad és nagyon tartós. Megörültem mikor itthon megláttam a reptéren, mert az enyémek nagyon fogynak, de nem vettem mert nagyon drágán árulták. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

dora825

2015. július 29.

Nekem a cseresznyés van meg amit egyszerűen imádok mert hidratálja a szám,nagyon jó az illata és az íze,viszonylag tartós és szépen csillog. Sajnos árat nem tudok mondani mert én Amerikából kaptam ezt a szájfényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 29.

bizsuka

2014. augusztus 26.

Tényleg ragacsos, de nagyon tartós és hidratálja a szám, szóval meg vagyok vele elégedve :) Az íze is nagyon finom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT