Best of Beauty 2019

Vidal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás

evi_iv

2014. augusztus 19.

Nagyon dúrva irritációt okozott nekem!:(
És egy hetembe került ,nődoki látogatása után stb,hogy rájőjjek ez a termék okozta minden gondom.
Rá se tudok nézni!
Egyébként abszolult nem érzékeny a bőrtípusom,és "odalent" sem volt eddig semmi gondom intim mosakodószerek miatt,pedig már egy jópárat kipróbáltam.

Ui:Azt még hozzá kell tennem,hogy ne dobjam ki gondoltam elhasználom kézmosónak.
Egy pillanat alatt olyan szárazzá tette a kezem,hogy úgy nézett ki a kézfejem mint egy öregasszonyé!Nagyon gáz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Nagyon dúrva irritációt okozott nekem!:(
Rá se tudok nézni!

gioia

2014. március 15.

Sokáig használtam, mert tetszett az illata és nem volt gondom vele. Aztán egy idő után folyton irritációt okozott. Elsőre nem is gondoltam erre, aztán az orvosom javasolta, hogy cseréljem le és csodák csodájára elmúlt minden irritáció. Az együtt töltött két év emlékére kap két csillagot ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

Macsek23

2014. március 11.

Vettem anno DM-ben akciósan hármat. Hiba volt, azóta porosodik a polcon, nem tudom miért nem dobtam ki?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 11.

sz.dora

2013. szeptember 13.

Illatos? Nekem inkább pont, hogy büdös... megvettem, frankó nagy, tele van, dobhatom el, mert nem bírom a szagát, borzalmas, egyáltalán nem narancsos :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Szörnyű. Egyáltalán miért van benne parfüm? Gyalázat. Nekem az első 3 használat után fájdalmas irritációt okozott. Tényleg frissít ha így nézzük, de telenyomni illatanyaggal egy intim mosakodót? Ez komoly? Ennyi erővel parfümös tusfürdővel is mosakodhatnék.. 1 csillagot sem adnék neki. A Balea a kis 500 forintjával milliószor jobb. Elnézést azoktól,akik használják, nem szoktam kiakadni ennyire egy termékre sem :D ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

rosa.love

2012. augusztus 7.

Nekem bevált ...remélem, akik fertőzést kaptak el a használata alatt, nem "irrigáltak" vele...az intim mosakodók csak külső használatra valók..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 7.

dobi

2012. március 3.

Nagyon szeretem, jól dezodorál a sok parfüm miatt, gondolom épp ezért irritál sokakat. Nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

svivko

2012. február 13.

Az illata tényleg nagyon finom, mialatt használtam viszont elkaptam egy csúnya fertőzést. Valószínűleg felborította a hüvelyflórámat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

landi

2011. július 5.

Sokáig használtam ezt,de nekem gyakran gyulladásaim voltam. Aztán váltottam és megszüntek a problémák. Aki nem olyan érzékeny,annak szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

csillag1219

2011. június 29.

Nekem tetszett mikor használtam, nagyon finom virágos illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 29.

Nekem tetszett mikor használtam, nagyon finom virágos illata van.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.