Virde

Ár:   412 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jaslen, Módosítva: 2012. december 5.

Kiszerelés:   100
Kategória:   Kézkrémek

Makk Zsuzsó

2020. január 17.

Szuper ár/érték arány, megfelelően hidratál, hamar beszívódik, kellemes, natúr illat. Az ekcémát nem provokálja, kemény mínuszokban a Cien SOS kézkrémjét használom, egyébkénz ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Elkofen

2017. február 1.

Patikában vettem csupán 500 Forintért. Egész jó. Viszonylag gyorsan beszívódik és alig hagy zsíros érzetet a kézen. Hidratáló hatása közepes, ezért sokszor kell kenni. Nagyon száraz kezekkel szerintem nem tud megbirkózni. Teljesen natúr illata van, ami (nem parfümszerű) nem zavaró. Az árát azért simán megérte. Sokkal jobban teljesít, mint a Dm-es, vagy a Rossmann-os saját márkás kézápolók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

m_maya

2016. november 16.

Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros kellemetlen utóérzetet maga után, az illata is kellemes. A hidratáló hatása közepes, nagyon száraz kézre valószínűleg nem a legideálisabb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

6vilag

2016. október 16.

Több tubussal elhasználtam, a sokadiknál már ráuntam. Most a végét már testápolóként használom, hogy fogyjon már végre el.
Felkenés után tényleg nem hagy zsíros érzetet, gyorsan felszívódik, hidratál is. Picit lehetne a hidratáló hatása számomra elnyújtottabb, de amúgy teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 16.

melitta777

2015. augusztus 6.

Lábam igen száraz, és sok-sok krémet próbáltam már. Hát ez csudakrém és nagyon olcsó is! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Gabicc

2015. június 3.

A lábamon csúnya ekcémás foltok voltak az utóbbi időben. Már sok mindennel kentem, a jól bevált krémek sem segítettek. Bementem a legelső bioboltba, megmondtam, hogy a legolcsóbb krémet kérem. És nagy csoda, de bevált, már egy ideje használom és szinte teljesen rendbe jött a bőröm! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

szimae

2015. február 26.

Ritkán használok kézkrémet. (Mondhatni, amikor már elkerülhetetlen a szárazság, bőrkeményedés miatt) Az ára egész kedvező (kb. 400 Ft-ért rendeltem én is). Hetente / két hetente használom, így lassan fogy. A beszívódása számomra elég lassan történik (5 perc = -1*), amely idő alatt nem nyúlhatok semmihez (a körömlakk esete..:) ), de a hatása önmagáért beszél: puhább bőrt más készítmény még nem ért el nálam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

lavande

2013. október 28.

Patikában vettem 400 Ft körüli áron. Nem rossz kézkrém, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a kezen. Jól hidratál, és elbánik a száraz részekkel. Elég semleges illata van, mondhatni naturális :) Az árát nagyon megérte, mert adja, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.