VisHya

Ár:   €16   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   €16
Kiszerelés:   3 x 1,5 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ampullás kiszerelésű hyaluronsav, mely nedvességgel látja el a bőrt. Minden bőrtípusra alkalmazható.

Vegán

Tvylvis

2020. április 9.

Egy előfizetős dobozban kaptam, soha sem hallottam még a márkáról. Szívesen elhasználtam, de nem győzött meg igazán. Nem vettem észre nagyobb hatást a használata után, mintha egy sima drogériás hidratáló maszkot tettem volna fel. Ehhez képest az ára húzós. Egyébként kellemes volt használni, a bőröm szerette is. Csak elmaradt kicsit az a wow hatás, amit egy drága ampullától vár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.