Vitalis

Ár:   580 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 1.

Kategória:   Fürdőtermékek

"Hunyd le a szemed élvezd az illatot és máris a japán kertekben találod magad, a rózsaszínben pompázó cseresznyefák között. Szakadj ki a hétköznapokból ezzel a természet adta kinccsel, melyhez nem használtunk mesterséges adalékokat és színezéket. Kizárólag a természetben megtalálható alapanyagokból állítottuk össze Neked cseresznyevirág illatú fürdőbombánkat, hogy kényeztethesd tested és lelked."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

zsazsa

2019. február 12.

Azt gondolom méltatlanul kevés termék szerepel tőlük a Krémmánián :) pedig nagyon jó termékeik vannak. Az egyik kedvencem ez a fürdőgolyó, elképesztően finom illata van és egy bőven elég a vízbe, annyira telis-tele van hidratáló összetevőkkel, remekül hidratálja a bőrt és vonja be finom olajokkal, vajakkal. Nagyon szeretem. Vizuális szempontból szép, de pezsgésénél semmi extrára nem kell számítani, nem egy cifra Lush fürdőgolyó (amiket szintén szeretek), de az ára és ahogyan hat a bőrömre fantasztikus. Én eddig 5-6 féle változattal találkoztam, és mindnek tetszett az illata, próbálni 3 félét próbáltam és minddel meg voltam elégedve. És ráadásul magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.