Vivienne Sabó

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jenny_VII, Módosítva: 2022. április 25.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   0,5 ml

Könnyen használható tus vékony ecsettel. Kényelmes, elasztikus bevonatot hoz létre, amely nem feszíti a szemhéj bőrét. Gazdag szín, amely nem folyik el.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nagy_zs

2023. május 1.

Szuper tus, az eddigi legjobb, amit használtam, nem kopik le, nagyon tartós és könnyen használható. Imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

netcicus01

2023. január 11.

Szuper tus! A drogériában nem volt az eddig használt Maybelline tus, így alternatívát kerestem. Negyed óra próbálgatás után végül erre esett a voksom, és nagyon nem bántam meg! Lepipálja nálam a fent említett tust, tartós, erős fekete színe van, nem kenődik el. Tuti újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 11.

CicA3s

2022. július 25.

Kellett egy tus, mert amit szerettem volna, elfogyott. Gondoltam keresek addig egy olcsóbbat, így megvettem ezt. És milyen jól tettem! Biz Isten, hogy nem fogok ezután másmilyet venni :) Az ecset pont olyan, amilyennek lennie kell. Szépen lehet vele vonalat húzni, a festék szép fekete, nem folyik, nem kenődik, gyorsan szárad, nagyon tartós. A vízvonalon teljesen nem használom, de a szempillák tövében vékonyan igen. Ott is megmarad, bár nem olyan sokáig. Tetszik, hogy a belsejében van valami, amivel a festéket fel lehet rázni. Abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol