Vivienne Sabó

Ár:   1789 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,35 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tavasz tündér, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 30.

Kiszerelés:   1,35 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Géles ajakceruza,  amely könnyen használható és ragyogó színei egész nap tartanak, anélkül hogy szárítanának.

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorkaww

2022. március 4.

Először is azzal kell kezdenem, hogy válaszoljak az első kommentelőre, aki azt írta hamar elfogy mert nem lehet faragni. Ez butaság mert lehet! Nekem is van többször faragtak is és nincsen vele semmi gond. Nem is értem…
Másodszor pedig a termékről. Véletlen akadtam rá a vivienne sabo márkára a pandemia kezdetén. Kezdetben kicsit úgy voltam vele, nem ismerős marka biztos gagyi stb. Nagy meglepetés ért mert azt kell hogy mondjam néhány termékük messze magasabb színvonalú mint egy max factor vagy loreal. Pl. Ez a kis krémes szájceruza tökéletes választás. Gyönyörű nude árnyalatai vannak, rettentően krémes szinte alig kell rá nyomni az ajkaimra és máris ott a szín. Tartós, nem szárítja a számat. Három árnyalatot be is szereztem belőle! Ár értek arányban közép kategória és abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Tavasz tündér

2021. november 29.

Nagy meglepetés nekem ez a termék! Nem ismertem a márkát, árban is igen kedvező termékei vannak, megvallom nem vártam sokat tőle. DE nagyon kellemeset csalódtam! Konkrétan a valaha volt legjobb szájceruzám! Kezdődött azzal, hogy rég keresem azt a terméket ami géles-krémes texturájú, kényelmes viselni, nem szárít és tartós. Lehetetlen kategória tudom. :D Annyi márkát kipróbáltam már és a csodát ígérő szájceruzák vagy nem voltak tartósak, vagy agyon szárítottak, valami gond mindig volt. Gondoltam én többet nem bíbelődök ezekkel. Az utolsó csepp a pohárban az volt mikor egy magyar márka agyon hypolt ceruzáját megvettem 5x ennyiért, mint ez a kis csodaság és a bél egy az egyben kijött a ceruzából, szárított és gyorsan kopott ... Aztán megláttam instán valakinél a VS ceruzákat, akciós is volt a Rossmannban, gondoltam utolsó próbálkozás. Először a 01-es árnyalatot rendeltem meg. A tökéletes száj színem, amit ugyan csak ezer éve keresek! Valóban olyan géles a formula, hogy sokszor rúzs helyett használom, igazi wow érzés! Kényelmes viselni, nem szárít és tényleg brutál tartós! Alá, fölé is hidratáltam már, de mindenhogy nehezen kopik. Nekem egy rétegben az igazi. Finishben a matt rúzsokhoz tudom hasonlítani. Sajnos, csak 5 árnyalatban létezik, de azok gyönyörű nude-ok! A 03-as van még meg, az egy mályvás-barnás árnyalat, de mindet be fogom szerezni.
A márkának több kontúrceruzája van, de ez a legtartósabb. Próbáltam a hagyományos Jolies Lévres típusút is, de az hamar kopik és keményebb is a textúrája.
Ami még érdekes számomra, hogy nem fa, hanem puha műanyag a ceruza váza, ami sokkal könnyebben faragható. Nem akad meg a faragóban, nem is törik a bél, valahogy stabilabb az egész. Nagyon ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

cintiaanna

2021. november 10.

Én azt hittem ki lehet csavarni vagy faragni vagy valami…hát nem lehet. Ezt a keveset elhasználnám kb két hét alatt, ezért inkább meghagyom a különlegesebb napokra, mikor nagyon csini szeretnék lenni:) Viszont extra tartós-alig jött le a kézfejemről a próbacsík. A trend IT UP kontúrceruzája sokkal praktikusabb pl. :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 10.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Isododecane, Cetyl Ethylhexanoate, Synthetic Wax, Diisostearyl Malate, Caprylic/Capric Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, CI 77491, CI 42090

Ceresin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.