Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2013. január 10.

Lelőhely:   Goods Market
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mangoo93

2015. november 24.

Nekem élénkpiros színű lakkom van, maga az árnyalat gyönyörű.
De: kopik, pereg és sajnos a felvitele sem egyszerű, ide-oda folyik kis mennyiség esetén is. Nem ajánlom senkinek. :/
(2-est adok, mert azért nyilván az árát is nézni kell :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Nekem élénkpiros színű lakkom van, maga az árnyalat gyönyörű.
(2-est adok, mert azért nyilván az árát is nézni kell :) )

MissC

2015. október 15.

Nekem egy gyöngyházfényű lakkom van ettől a márkától, de iszonyatosan rossz... semmi fedése nincs, nem lehet vele szépen festeni és gyorsan kopik. Többet biztosan nem vennék belőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

eveartstar

2014. június 10.

Egy menta zöldet vettem 300-ért. Nagyon folyós és eszméletlen jól csíkozódik! Kentem alá egy másik mentát, így sokkal jobb, de fölé kell fedő lakk is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 10.

scooterga22

2013. május 31.

290 forintért vettem.. de nekem nagyon bevállt :) 4 nap alatt meg sem kopott... :D Csupa pozitív véleményem van róla!!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.