W7

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2018. március 5.

Krémes texturájú kontúrozó stick, melynek egyik végén kontúrozó, a másik végén pedig highlighter található. Használata könnyed, az eredmény pedig precíz és természetes összhatás.

Fruzsci

2017. január 2.

Olyan rég ki akartam már próbálni egy contour sticket, de nem akartam rögtön a legdrágábbal kezdeni, ezért esett erre a választásom. A kontúrozós része nagyon jó, szépen fel lehet vinni, jól el lehet dolgozni és szép lesz utána az eredmény (bár én azért egy kis porral rádolgozok a végén még :D )
Viszont a "highlight" része az nem valami jó. Sokkal keményebb, nehezebb felvinni és alig akar látszani. De nem mondanám, hogy egy rossz termékről lenne szó, elhasználom és majd utána kipróbálok más fajtát is.:-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Ethylhexanoate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Paraffin, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Glycol Montanate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).