W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorcigirl, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Benefit Sugarbomb dupeja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorcigirl

2015. január 7.

Annyira csalódott vagyok ebben a dologban! Megrendeltem, mert az Africa színváltozatról jók voltak a visszajelzések. Ez viszont halvány, alig látszik, még ha gigasokat is teszek fel. Nem tart semeddig és az ecsete, habár mutatós, teljesen alkalmatlan a felvitelre. 2 pontot kap a csomagolásért, bár mivel papír, az is elég sérülékeny. Abszolút elkenődtem miatta...

Eladom szívesen. 2000 Ft-ért vettem, 1000 Ft-ért megválok tőle. Eddig egyetlen alkalommal volt használva!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate