Walmark

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angry, Módosítva: 2021. március 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

A kíméletes, habzó mosakodó gél  savas pH-jú, kellemesen természetes illatú. Az intim terület bőrén alkalmazható a megfelelő higiénia biztosítására, a kellemetlen viszkető vagy égő érzés, az irritáció, a napi aktivitás, izzadás során keletkező kellemetlen szagok megszüntetésére. A kíméletes és enyhén habzó összetevőn kívül tartalmaz még hialuronsavat (a hidratáltság növelésére), tejsavat, bórsavat (az egészséges pH biztosítására), E- és B5-provitaminokat, valamint nyugtató hatású Aloe vera kivonatot. Továbbá különleges BioEcolia® α-oligoglukán tartalma prebiotikumként hozzájárul a bőr természetes mikroflórájának helyreállításához. Csökkenti a viszkető érzést és nem irritálja a bőrt. Visszaállítja a frissesség kellemes érzését. A mindennapokban következetesen biztosított higiénia és a megfelelő termékek használata támogatja a természetes pH fenntartását, hozzájárul az intim szervek és a hüvelyi nyálkahártya egészségéhez és működéséhez, ezzel segíti az intim részek gyulladásának, a fertőzések előfordulásának csökkenését.

janka.s

2021. március 31.

Osztom az előző véleményt, nem csak a csomagolást, hanem az összetevőket is teljesen megváltoztatták.. Borzasztó híg állaga lett, iszonyatosan erős parfümszaggal.. Hialuronsav meg hidratáció, persze. Nyugtató aloeval.. hogyne. :D Szárít, mint az atom és brutál viszketést okozott nálam. Számomra használhatatlan lett így. Egy-két patikában még el lehet csípni a régebbi verzióból, de ezek szerint másik lemosót kell keresnem... ami nagy kár, mert a régi verziót én is nagyon szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

angry

2021. március 31.

Vettem két dobozzal a rossmannba mert azt hittem csak a csomagolás változott meg. Sajnos teljesen más mint az Idelynes verzió volt. Átlátszó, nagyon híg és erős a szaga is. Nem hiszem hogy újra vásárolom pedig a régi fajtát rendszeresen újra vettem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.