Weleda

Ár:   4440 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viitunder, Módosítva: 2014. július 24.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Wellbe, 4390 Ft

Véd a terhességi csíkok kialakulása ellen

Lágy mandulaolajat tartalmaz, mely megvédi a bőrt a kiszáradástól, a búzacsíra olaj magas E- vitamin tartalma valamint jojobaolaj ápolják a bőrt. Az árnika kivonatot tartalmazó kompozíció javítja a bőr rugalmasságát és feszességét.

Ár: 4390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 3000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges
lenochka

2020. január 8.

Az olaj egyszerűen csodálatos, diszkrét illatú az illóolajoktól és nem túl tolakodó. Nagyon hatásos, gyorsan felszívódik a bőrbe.
Gátmasszázshoz is tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Gátmasszázshoz is tökéletes!

szappanka

2019. augusztus 23.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt az olajat, de nem sikerült. Ez nem feltétlen az olaj hibája, és lehet, hogy sokaknak beválik, de én találtam jobbat. Első babával, elég korán, a 12. hét környékén kezdtük el kenegetni a pocakot ezzel az olajjal, fürdés után, kicsit vizes bőrre, aztán 5-10 perc után letöröltem a felesleget, ami nem szívódott be. Eleinte csak 2-3 naponta használtuk, aztán ahogyan éreztem, hogy sokat feszül, húzódik, viszket a bőröm, minden este kenegettük, és én egyre jobban kiábrándultam belőle. Számomra nagyon tolakodó, egyáltalán nem finom az illata, valamilyen visszafogott, babás illatot vártam volna, vagy leginkább semmilyent, de ennek virágos-illóolajos, nagyon erős az illata, amelyet beszívnak a hálóruhák és néha az ágynemű is, hiába törlöm le a bőröm. Érzésre egyébként jó, nem okoz irritációt sem, és lehet, hogy emiatt sem lettek még striáim, bár még a fele hátravan, és most fog csak igazán nőni a pocak, de szerintem ez jóval inkább genetika és alkat kérdése, semmint a kenegetésé, de nekem főleg a feszülés és a viszketés miatt igényli a bőröm. Egyébként ha valakit érdekel, a Palmer's ikonikus kismamáknak való masszázs krémjére cseréltem le, amelyet már végre itthon is lehet kapni a dm-ekben, és valamivel olcsóbb is, mint ez az olaj, arról már nem is beszélve, hogy mennyivel kellemesebb és jobb, de ezt már ott leírtam. Ettől függetlenül ez egy jó olaj, csak nem nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Evie

2019. február 14.

Ez az olaj a legjobb, amit csak el tudok képzelni. Először egy kicsi verziót kaptam egy várandós csomagban a várandósságom elején, addig pedig egy krémet használtam a hasamra. Később, a második trimeszter elejétől elhasználtam a kicsi olajat is, amit először azért nem mertem, mert féltem hogy sokára szívódik be. Nem így lett, semmivel sem tart több ideig mint a hidratáló-masszírozó krém,amit szintén terhesség alatt ajánlott alkalmazni. Az illata nagyon visszafogott, természetes, de igen kellemes.
Amivel jobb mint egy egyébként jól hidratáló krém, hogy egyértelműen tovább tart a hatása, és hogy nem hideg! Tudom, banális dolognak tűnik, én is csak akkor jöttem rá, hogy ez utóbbi mekkora előny, amikor télen majd megfagytam miután tusolás után kenegettem a bőrömet lefekvés előtt. Ellenben ez mindig éppen testmeleg. Már a második üveggel használom, egyetlen egy striám sincs a 7. hónapban (UPDATE: nem is lett a végére sem, annak ellenére, hogy anyukámnak igen, és fiatalabb koromban nekem is lett a combomon :)).

Az utolsó néhány összetevő (parfüm, linalool, limonene stb.) természetes illóolajokból származik, senkit ne tévesszen meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

annama

2018. október 25.

Szülés előtt állok pár nappal, és 3 hónapja használom ezt az olajat reggel és este. Az utóbbi pár hétben gátmasszázshoz is. Előtte a Naturland kismama krémmel kentem a hasam, amíg kisebb volt. A bőröm nem repedezett be, pedig jó nagy a baba és a hasam is. Tinédzser koromból pedig maradt a combomon és a mellemen is csík, ezért számítottam rá a terhesség alatt is, de szerencsére nem lett. Az igazsághoz persze az is hozzátartozik, hogy egy grammot sem híztam (A terhesség alatt természetesen nem fogyókúráztam, de nem ettem cukrot, sem fehér lisztet, csak teljes kiőrlésű lisztből készült pékárut, sok halat, zöldséget, és mértékkel gyümölcsöt.), csak annyit nőtt a súlyom, amennyit a baba (+ magzatvíz, méh, stb.) - ez biztos, hogy sokat segített az olajon kívül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

zs001

2018. június 21.

A legjobb kismama termék. Nagyon hatékony, minőségi. De igazából ez az összes baba-mama termékükről elmondható....Ennek már megváltozott a csomagolása, pumpás lett, de ez is tökéletes, nem csöpög-folyik mindenfelé. Az ára utoljára kicsit több volt mint az itt beírt, én 5000 Ft körüli áron vettem. De megérte. A dm-es olajjal össze se lehet hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Orsika89

2017. augusztus 25.

Mindenképpen írok majd update-et a termékhez úgy január tájékán, hiszen az eredményességéről majd akkor tudok teljes körűen nyilatkozni :)
Egyelőre azt tudom elmondani erről az olajról, hogy az összetevőkkel nagyon elégedett vagyok, az árnikának köszönhetően kellemes az illata is. Zuhanyozás után illetve este szoktam használni, a bőröm nem húzódik, elég jól be is szívódik, de érezhetően puha és rugalmas a bőrfelület ahol használom - ez nálam elsősorba a has és a csípő tájékát jelenti.
Egyelőre elégedett vagyok, a 18. héttől használom, meglátjuk a későbbiekben hatásosnak bizonyul-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.