Weleda

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A babák és gyermekek finom bőrére ajánlott speciális napozókrém megfelelő védelmet biztosít az UV-sugarakkal szemben. Emellett hidratálja a bőrt, valamint optimálisan javítja a bőr saját védőgátját.

• Nagyon érzékeny bőrtípusokra
  • Hidratál és ápol
  • Extra vízálló
  • Parfüm nélkül

kri64

2019. május 18.

Nagyon nehéz fényvédő, az arcomra vettem, de sajnos nem tudom alapozó vagy BB krém nélkül hordani, mert egyáltalán nem szívódik be és nagyon fehér. Ez persze várható lett volna, a krém jellegéből adódik. Igyekszem elhasználni, legközelebb pedig körültekintőbben választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

tomkogy

2019. március 21.

Tavaly nyáron vásároltam. Fizikai fényvédő (ráadásul a titanium dioxid nem nano) így számolni kell azzal, hogy fehér réteget hagy. Ezt a fényvédőt nem színeztem be az Alverde árnyalatszabályzójával, hanem minden alkalommal egyszerűen a hidratálómhoz keverem. Így az eredetileg sűrű pasztaszerű kenőcsöt sokkal egyszerűbb felkenni úgy, hogy a két tenyeremet összedözsölve jól elvegyitem a két krémet. Mivel hihetetlenül sűrű, nagyon keveset nyomok ki belőle, egy kisebb borsónyit, de ez a mennyiség bevált és soha nem égtem le a legnagyobb kánikulában sem úgy, hogy 10től 14 óráig kóboroltam a legnagyobb forróságban tavaly Kapolcson.
Mióta a hidratálómba keverem, kb. 3 perc után eltűnik a fehér fátyolréteg, ha mégis többet sikerül kennem, BB krémmel biztosan eltűnik.
Nem állítom, hogy nem tudnék kifogást találni ebben a krémben, de szerintem biztonságosan használható, a szememet sem kerülöm ki, amikor felkenem.
Mivel nem szeretnék kémiai fényvédőt, és a nano méretű titánium dioxidos fényvédőkkel is tapasztaltam fehér réteget, ezért inkább ezt választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!