Weleda

Ár:   2540 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 2540 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kryy, az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2021. október 11.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Wellbe, 2540 Ft

2020-ban megújult formula!

Ideális a csecsemő vagy a kisgyermek érzékeny bőrének mindennapi ápolására és védelmére. A tiszta növényi olajok, a méhviasz és a gyapjúviasz egyedülálló módon gondoskodnak a bőr védelméről, anélkül, hogy a bőrlégzést gátolnák. Az ellenőrzött biotermesztésből származó calendula és kamilla kivonatai nyugtatják a bőrt.

Ár: 2540 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lesi_jenny

2021. július 14.

Csak ajánlani tudom. Több krémet is próbáltam a kislányomnak de ez vált be a legjobban! Én popsikrémként használtam. Mindig levitte a pirosságot, elég belőle egy egészen vékony réteg! Szuper az állaga és nagyon tartós a hatása! Nem a legolcsóbb de megéri! Nálam 5/5!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Sisszy

2020. június 17.

Nagyon szeretem a Weleda termékeket. Ez a krém hozta rendbe a babám kiszáradt lábát. A termékcsalád összes termékét szívesen ajánlom. Nem olcsóak ugyan, de természetes és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Helia

2020. június 12.

Csodaszer a folyamatos kézfertőtlenítéstől extrém módon kiszáradt, véresre kirepedezett bőrre. Kevés kell belőle, mert sűrű, kenőcsös állagú,nehezen szívódik be, és akkor is hagy egy zsíros réteget a bőrön, így leginkább csak estére használtuk. Az illata "natúr" illat. A hatásossága kifogástalan, viszont a használata az állagából eredően macerás kissé, ezért csak 4 csillag. Nagyon száraz, illetve extrém száraz bőrre ajánlanám használni, normál bőrre túl tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

i.napcsi

2020. május 12.

Megváltoztatták az összetételét csak az szezám és a lanolin van benne a körömvirág kivonattal,imádom a lanolinos krémeket,száraz bőrre esti kémnek,illetve rétegezve a hatóanyagok legtetejére ez valami zseniális,főleg a szemem köré,mert ez az egyetlen amit reggel is ugyan úgy érzel,kezekre-extraszáraz részekre a legjobb,illetve ha taknyos vagy evvel kivül belül jól bekened az orrod így a krémen szabályosan átfolyik a trutyi anélkül hogy kimarná az orrod és herpeszes lennél!nagyon megéri az árát mert nem ekll belőle sok,ja és mint szájápoló is zseniális!10 csillag!Ritka de ez az egyszerű nagyszerű kategória!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 12.

Keryedi

2020. március 19.

Mindig van itthon. Abszolút sokoldalú. Bababőrre szeles, hideg időben, de ezt vetem be, ha kis lurkómnak szárazabb a bőre bárhol (bibire is mindig ezt kérte, h kenjem😁), de előszeretettel kenem én is az arcomra, akár pl. nyáron is, testessége ellenére egy-egy napozás után, vagy, néha éjszakára. Volt, hogy drágább éjszakai krémet cseréltem le erre. Nyugtató, hidratáló hatása nálunk bizonyított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Panda

2014. november 12.

Valójában a zöld bőrápoló testvérét kerestem égen földön- de csak őt találtam.
Igazából elég drágának gondoltam-> viszont éjszakára ezzel kenem az egész arcomat nappalra pedig sminkelés előtt az orromat és az államat ugyanis valamilyen oknál fogva sem a Bioderma sem a Vichy nem hidratálja eléggé az egyébként kombinált és mostanában helyenként drámai hámlásokat produkáló arcomat, így mégis csak megéri az árát.
Azt hittem zsírosítani fog de reggelente is mindig olyan szép tőle a bőröm és nem zsíros, nem száraz ahol az lenne. Tök jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Valójában a zöld bőrápoló testvérét kerestem égen földön- de csak őt találtam.

La-Fee

2014. május 19.

Ezt használom két napja éjszakai krémként az arcomra (rá is van írva, arcra és testre) és gyönyörüen helyrehozta a kezdödö ekcémám és pici száraz részeket. (egy rossz arclemosó választás miatt jöttek ki) Tömörebb, szebb reggel a böröm. Kislányommal közösen használjuk, kenjük ha kell ha nem, mert nagyon jó és bárhova jó, hálás a bör érte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

ancsi79

2013. május 10.

Téli sétáknál must have a vékony bébibőrnek. Mínusz 10 fok körül anyának is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Téli sétáknál must have a vékony bébibőrnek. Mínusz 10 fok körül anyának is:)

Missy

2013. április 7.

Nagyon meg voltam indulva, hogy nekünk ki kell próbálnunk ezt a krémet. Pozitívuma: nagyon zsíros, a száraz bőrrel csodát tesz. Negatívum: nem tudom, hogy csak én fogtam ki egy régebbi darabot, de olyan a szaga, mintha megromlott volna. És elég drága is. Ettől függetlenül jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 7.

andrea.horvath79

2012. július 25.

Egy igazi univerzális krém.
Többet használom, mint a fiam. Tökéletes epilálás után, sarokra vagy amikor éppen kifogyott a testápolóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Egy igazi univerzális krém.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lanolin, Glycerin