Weleda

Ár:   2955 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zfru, az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2018. január 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Egy lépésben tisztít és tonizál. A természetes olíva szappan segítségével, a pórusok mélyére hatolva tisztítja az arcbőrt. Normál és vegyes arcbőr tisztítására és tonizálására Franciaországban fejlesztették ki. A smink eltávolítására is kiválóan alkalmas. Javítja a bőrképet. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Eple

2017. december 19.

Már több weleda termék is bevált. Szerettem volna egy arclemosót és erre esett a választásom. Jól tisztít, erőteljes illata van ami engem nem zavar (gyógynövényes illat) és ami még plusz jó pont hogy nem szárítja ki az arcomat/nem pirosodik ki a használata során mivel nekem sok lemosótól piros foltos lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Moringa

2017. április 5.

Csupa alkohol az egész és nem éreztem 2 in 1-nak. Nekem még szükségem volt egy habzó arclemosóra is.

Katya1982

2016. szeptember 16.

Nagyon szuper termék -kezdek gondolkodni, hogy mindent ilyen márkában lenne jó vásárolni. Viszont nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Wandus

2016. június 27.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót, szuperjól tisztít, és nem szárít. A bőröm tág pórusú, de mióta ezt használom jóval kevesebb a mitesszer az arcomon. Az illata intenzív, finom növényi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

nmara

2015. szeptember 19.

Én is nagyon elégedett vagyok vele, már a második üveget fogyasztom. Sokáig elég, tartós. Brutális mi minden látszik a vattakorongon az arc áttörlése után, jól tisztít. Már régóta kerestem megfizethető natur terméket, amivel le tudom tisztítani az arcomról esténként a smink maradványokat. Megéri az árát. Nekem elég száraz bőröm van, de nem szárítja ki, ebben is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

natasa

2015. május 9.

Elég erős, citromos illata van, az illatanyag a második. Ezt mondjuk nem értem, de ettől eltekintve elég jónak tartom. Láthatóan, érezhetően tisztít, nem szárít. Nem tudom, mennyire lesz gazdaságos, mert csak 100 ml. Egy kicsit drága, Müllerben 2900 Ft. Még nem tudom, újraveszem-e.

UPDATE: Ez a legjobb arctisztító eddig, amit használtam. Nagyon (!!!) alaposan tisztít, felfrissíti a bőrt, és már tudom, hogy gazdaságos is. Valóban, ahogy lentebb is olvasható: a vattakorong árulkodó. Az illatát is megkedveltem. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

La-Fee

2014. augusztus 19.

Kipróbáltam, most akciós volt. Elképedtem mennyi mindent láttam a vattakorongon. Remélem hosszú távon is beválik, mert nagyon szimpatikus. Weleda termékek nem okoztak eddig különösebb csalódást, bár némelyik termék illata eröteljes, de akkor is a legjobbak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Lanolin, Glycerin