Weleda

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: La-Fee, Módosítva: 2016. december 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A légies levendulaolaj illata teljesen ellazítja testét és megnyugtatja érzékeit. Ez a kiegyensúlyozó hatás elősegíti a pihentető alvást és egyensúlyba hozza lelkét egy stresszes nap után. A fürdő-esszencia válogatott növényi alapanyagai - mint a szezámolaj és a levendulaolaj - védik a bőrt a kiszáradástól.

Tvylvis

2019. november 16.

Ha valaki igazi, természetes, intenzív levendulaillatot szeretne a fürdőben, akkor ezt ki kell próbálnia. Számtalan üveggel elhasználtam már belőle. Nem olcsó, de ennek megfelelő a minősége is. Nem habfürdő, semmilyen habja sincs, hanem egy tejes fürdőadalék. Nem feltétlenül ápolja a bőrt, de érezhető a különbség egy habfürdő és e között. Azért én használok utána testápolót, de az a vízben történő hosszú fürdőzés miatt is kell. Egy szó mint száz, ha szeretitek a levendulaillatot és a fürdőkádat, akkor próbáljátok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

CBlue

2017. november 1.

Mar megvaltozott az osszetetele, mas sorrendben kovetik egymast az osszetevok (water, lavandula angustifolia oil, linalool, potassium olivate, glyceryl oleate, alcohol, glycerin, limonene, geraniol).
Magas minosegu furdoolajos tejszeru, valodi szep illatu kenyezteto furdo. Kellemes erzes elnyulni benne, mikor nyugalomra es pihenteto apolasra vagyik az ember. Az illata a boromon nem marad meg utana, de ez nalam nem is elvaras. A furdoszobat viszont betolti es egy darabig meg jol erezheto ez a finomsag. Behatol a szivbe, lelekbe es az agyba is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

La-Fee

2016. január 27.

Több üveggel vásároltam már belőle, amikor levendula-korszakomat élem. Imádnivaló finomság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Potassium Olivate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Potassium Olivate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Limonene, Geraniol

További info az összetevőről a KM-blogon >>