Weleda

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: békakirálylány, az összetevőket feltöltötte: hammurabi, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1390 Ft

2020-ban megújult összetétel!

Az ásványi só segítségével egyedülálló módon távolítja el a foglerakódásokat. Rendkívül alaposan, de kíméletesen tisztít. Tengeri só tartalmánál fogva ösztönzi a nyálképződést, ezáltal a szájüreg fiziológiás tisztulását.  Védi a száj nyálkahártyáját és a fogzománcot.

Ár: 1390 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 1449 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mshoney

2021. február 21.

Nem tudtam, barátok leszünk-e az ízével, sokáig féltem megvenni. Az első használat nem volt könnyű, de hamar hozzá lehet szokni a mentolos-sós ízhez. Az utóíze teljesen jó, mentolos.
Nem habzik, de egy idő után ez sem hiányzik. Remekül tisztít, könnyű használni, szerintem hozza, amit az ember egy drágább fogkrémtől elvár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Reci81

2020. március 19.

Az ize tény nem a legjobb, de van sok rosszabb a piacon ami pluszban még tele van flouriddal is. Jo természetes alternativa, ha nem vagy inyenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

gvecsei

2019. július 1.

Nagyon kellemes termék, de szakmai körökben megosztó, ezért másik termékekkel felváltva használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

marryjane

2017. október 12.

Rendszeres fogkő miatt rendeltem.
Fogorvosom nem ajánlja, mert sérti az ínyt.
Hetente egyszer használom más fogkrémmel keverve. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

Rendszeres fogkő miatt rendeltem.
Fogorvosom nem ajánlja, mert sérti az ínyt.
Hetente egyszer használom más fogkrémmel keverve. Szeretem.

angie91

2017. április 17.

Fluorid mentes fogkrémet kerestem és ezt találtam. Valóban nincs jó íze, de ez engem nem különösebben érdekel. Semmiféle pozitív, vagy negatív dolgot nem tapasztaltam, számomra semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Moringa

2017. április 5.

A mindenkori kedvenc fogkrémem! Minden mentes..természetes hatóanyaggal a baktériumok ellen. A só egyébként is nagyon jót tesz a fogaknak és a szájhigiéniának.

kneva

2016. október 11.

Nagyon érdekes íze van. Nem is mosás közben, inkább utána érződik, hogy sós. Egyáltalán nem habzik, ezt kicsit sajnálom. Olyan furcsa érzés, hogy sikálom a fogaimat, és nincs abszolute semmi habja. Viszont utána nagyon kellemes, tisztaság érzetet hagy maga után, és lerakódás mentes lesz a fogak felülete. Szinte "csikorog".

Update: szárítja is az ajkakat, elkél utána az ajakápoló. A már kiszáradt ajkakat pedig csípi, de azért nem vonok le pontot, marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

Chootie

2016. október 2.

Meg voltam elégedve a fogkrémmel. Igaz, hogy nyáladzik tőle az ember, de ez inkább segíti a fogmosást, mivel a krém maga nem habzik. Mindent megér, hogy káros vegyi anyagoktól mentes, így semmi nem szívódik fel a véráramba a számon keresztül - gondoljunk csak arra, hogy bizonyos szívgyógyszereket a nyelv alá kell tenni!
Tetszett, hogy fertőtleníti a szájat és természetes illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Tetszett, hogy fertőtleníti a szájat és természetes illatot hagy maga után.

csaktom

2016. március 30.

egy időben összehaverkodtunk, szokni kell, de aki bírja, annak különleges élmény. habja nincs, folyós izé lesz belőle a szájban, és sós. nagyon sós. erős vöröses színe van, ez nem is zavart addig, amíg rá nem jöttem, h szép lassan elszínezi a fogközeimet, akkor aztán viharos búcsút vettünk egymástól

még évekig suvickoltam a nyomait

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

még évekig suvickoltam a nyomait

Drakna

2016. március 24.

Imádom, nagyon jól tisztít, az osszetevoi szuperek, nem meglepöen ugye sós, de kellemes "ízt" hagy maga után. Igaz kevésbé habzik, de mivel én már egy ideje természetes fogkrémeket használok fel se tünt különosebben :) A fehérítést illetoen még korai nyilatloznom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Hidratálók: Glycerin, Lactose

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.