Well Done

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok, Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fazekasbarbi, Módosítva: 2014. június 18.

Kiszerelés:   64 db
Lelőhely:   eurós boltok, Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Babatörlkendő aloe vera kivonattal

• nem csípi a szemet
  • alkoholmentes

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

sztike

2015. június 20.

Nem az eredeti célra használom (sminket mosok le vele), de nekem tetszik. A kendők elég nedvesek, nem vékonyak vagy "nyúlósak". Tetszik, hogy nincsenek egymásba hajtogatva a kendők, így nem jön ki egyszerre 4, és nem is kell visszatuszkolni a felesleges, kilógó kendőt. A tetején lévő műanyag fedélnek nagyon örültem, viszont sajnos nem teljesen zárja el a kendőket a levegőtől, ezért inkább rajta hagytam a lezáró címkét is. Az illata érdekes, engem a plázás mosdókra emlékeztet, de nem zavaró. Az ára abszolút baráti (270 HUF volt) és irritációt sem okozott. Nekem a tust is leszedi, elégedett vagyok vele, de azért van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.