Well Done

Ár:   680 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2013. október 25.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Hajformázók

Színtartó formulával! Festett hajra is! Kiváló összetételének köszönhetően erős tartást ad a frizurának, miközben a haj továbbra is rugalmas marad, és nem ragad össze. A káros UV sugarak ellen védelmet biztosít.

mancus2

2017. augusztus 14.

Többször újra vettem már :-) magas tupírom van és jól tartja, ráadásul nagyon fényes lesz tőle a hajam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

barabara

2015. október 13.

Ajándékba kaptam egyet, a nagy 500ml-es kiszerelést. Nekem nem jött be, nem volt tartós. A használata mellett is 15-20 perc után már ki is rúgta a hajam, bár hosszú és nehéz a hajam. Nehéz volt a fésülés is utána...kicsit ragacsos.
Azóta Taft lakkot használok, az viszont nagyon szeretem. Az sokáig megtartja a hajam.

Azóta oda adtam anyunak, neki rövid és festett haja van. Ha kipróbálta megírom, hogy neki bevált-e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

PiciBrigii

2015. június 15.

Meglepően olcsó volt, 390 Ft.. :O (200ml-s volt amit vettem) Azt hittem, hogy áá egy újabb olcsó, rossz hajlakk, de kellemesen csalódtam!! Nagyon is tartós! Mindenképp újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Vitaminok: Panthenol