Wella

Ár:   2660 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Feltűnő volument és matt textúrát ígérő száraz sampon, mely semlegesíti a zsíros szennyeződést és felfrissíti a hajat.

JoyTurner

2019. május 26.

Nagyon jó szárazsampon. Nem lesz fehér, poros a haj tőle. Valóban frissít, fantasztikus illata van, ami sokáig meg is marad, dúsít. Kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

GabriellaGabriella1

2019. február 5.

Hatásos, kellemes illatu, de viszket tőle a fejbőröm. Kb 1 nappal tudom kihúzni a hajmosást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

orsolyap

2018. augusztus 22.

Fodrászkellékes üzletben ajánlották a száraz, hullámos (néhol göndör hajamra). Mivel festettem a hajam, nem moshatok hetei kettőnél többször hajat, mert bizony a vörös elüt a barnától, nem kophat el hamar. A fodrász pedig nem szeret 1 hónapnál hamarabb látni hajfestés ügyben, mert nem tenné tönkre a hajam...Kedvelem... Nem hagy fehér foltot, nem kell eldörzsölni. Ha elfogy újraveszem... :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

pbm

2016. december 14.

Több száraz sampont próbáltam már, egyik sem vetekszik ezzel. Az illata nem fullasztó, kellemes. Könnyen elfésülhető, és hatásos. Sokat igazgatom a hajam, így vannak részek amik már akár a második napon is gázosan tudnak kinézni, ez meg helyre rakja. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Jasa

2016. július 31.

Elég vékonyszálú, gyorsan zsírosodó a hajam, a fodrász ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt a szárazsampont. Azt kell mondjam bevált, egy-egy nappal el tudom húzni a hajmosást. Úgy vettem észre jobb, ha este használom, nem reggel frissen. Viszont két napot már nem nagyon bírok ki, ha ezzel befújom a hajam, mert viszket vagy valahogy nem levegőzik rendesen a fejbőröm és ez zavar. Emiatt 4 csillag, de amúgy nagyon jó termék, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

despoina

2016. április 15.

Fodrászomtól kaptam ajándékba. Nagyon jó és könnyű használni. Nem volt még eddig dolgom száraz samponnal, igy ez az első alkalom.
Magamtól tuti hogy nem vásároltam volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Magamtól tuti hogy nem vásároltam volna meg.

SzZs1981

2016. március 31.

Lily Pebbles a hibás :))) Megnéztem a legutóbbi kedvencek videóját, és ez a kis gyöngyszem is szerepelt köztük.
Valóban gyümölcsös, mangós illata van, eléggé "megfáradt" hajon használtam és illatos, dús és teljesen friss hatású lett tőle.
Röviddel utána mostam hajat, könnyen kimosható, semmi különbséget nem okozott a kiöblítése.
Ez az első száraz sampon aminek esélyt adtam az elmúlt 10 évben - mert nem szeretem a fehér, ragadós por utóérzetét és keménységét a hajamban - és határozottam jó terméknek találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone