Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

24 órás hatással.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

senskin

2014. július 23.

Szerintem az összes wella rossz és ragacsos, tényleg borzalmas. Na ezzel aztán jól el lehet szúrni egy friss frizurát! Én egyáltalán nem veszem a wellát már! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

kicsikiszi

2012. december 9.

Borzalmas úgy egyben...A hajam tapintása utána szörnyű..Ragacsos és büdös.. Még szerencse, hogy én is leárazva vettem ..........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

kékáfonya

2012. november 28.

Sajnos elég ragacsos lesz tőle a hajam, és az illata se túl kellemes. 500 Ft-ra leárazva vettem, így ennyit megért, de többet nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 28.

felicitas

2012. május 3.

Nekem túl intenzív volt az illata, és elég sokat kellett fújnom belőle. Váll alá érő, közepes hosszú a hajam, de lehet, hogy a hosszú hajra valóval egyszer még próbát teszek. A hajam tapintása sem volt a legkellemesebb tőle, de azért nem lett olyan sprőd, mint a Taftoktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 3.

Milli006

2012. március 25.

Szörnyű. A hatása, a szaga, a tapintás, mindene. Szerencsére én is leárazva vettem, elég szomorú lennék, ha kidobtam volna rá egy ezrest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 25.

Biu

2012. március 23.

Leárazva vettem a Tescoban, gondoltam kipróbálom. Teljes áron 1000 Forint körül van, de szerintem mérete miatt, még az is bőven megéri. Hosszú hajam van, egyik nap amikor már nem volt kedvem megmosni de nagyon le volt lapulva, lehajoltam, befújtam, és csodák csodájára egész nap megtartotta dúsnak, nem lapult le. Ez eddig egy hajlakkal sem történt meg, pedig jó pár árkategóriából próbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.