Wella

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ZYZY, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

A rugalmasság fokozását szolgáló hab. Erős tartás és fény a fürtöknek. Multi-aktív védőformula: B5 provitaminnal és UV filterrel erősíti és óvja a hajat. Védi a hajat a hajszárító hőjétől.

Tunderviragos

2015. július 13.

Mikor szőke voltam őt használtam és volum verziót, és tényleg szép ápolt volt a hajam, nem tört a hajam, ez nagy előny, gondolkodom, hogy újra ilyet vegyek, hogy biztosra menjek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Ina15

2013. április 26.

A legjobb göndörítő hab szerintem. Én dauerolt hajra használtam, és nem szárított, csak ápolt és a hullámok nagyon tartósak voltak tőle. És szép fényt adott a hajnak. :) Venném újra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

ZYZY

2013. március 25.

Az egyetlen hajhab, ami a Wella Headlines-sal hullámosított hajamra bevált. A hullámok még 2-3 nap múlva is olyanok voltak mint a frissen mosott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.