Wella

Ár:   2655 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shopaholic, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   fodrászatok
Kategória:   Samponok

Szulfátmentes sampon, mely megőrzi a haj nedvességtartalmát és táplál minden egyes hajszálat a hajtövektől egészen a hajvégekig. Gazdag habzási élményben részesít.

horika

2020. december 6.

Először festett hajamra vettem, fodrászom ajánlására, azzal az inokkal, hogy így kevésbé fog kikopni belőle a szín. A sampont csakis hígítva tudtam normálisan használni, és legtöbbször úgy nézett ki a hajam hajmosás után, mintha egy hete nem mostam volna hajat, hiába öblítem le jó alaposan. Sajnos nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

patrusi

2020. szeptember 21.

A második flakonnal használok már belőle, de még mindig szeretem. Nem nehezíti el a hajam és nem lesz tőle hamarabb zsíros. Nagyon finom illata van. Az ára kicsit húzós, de nagyon kevés kell belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

andiriri

2020. február 21.

Számomra ez a tökéletes sampon! Szulfátmentes, szépek az összetevői, jól habzik, tökéletesen tisztít, ugyanakkor kíméletes a hajhoz. Nagyon szép puha, selymes és fényes lesz tőle a hajam. Nem zsírosít, mint a többi szulfátmentes sampon, sőt! 6-7 naponta elég hajat mosnom vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Beauty88

2019. október 11.

Igen, drága de cserébe szuper. Isteni illat és ragyogó haj. Újravevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Igen, drága de cserébe szuper. Isteni illat és ragyogó haj. Újravevős nálam.

Fodri

2018. január 7.

Nagyon jó az illata, remekül habzik. Hajmosás után viszont mindig úgy éreztem, mintha hagyna egy nehezebb réteget a hajamon, mintha nem tisztítaná meg teljesen a fejbőröm. De elvoltam vele, mert összességében ezzel a samponnal elég volt heti 1x hajat mosni, nem éreztem zsírosabbnak a hajam 1 hét után sem, mint mosás után közvetlenül. Viszont minden hajmosás után egyre korpásabb lettem, ami nem volt jellemző korábban, de adtam neki időt, hátha megszokja a fejbőröm. Sajnos nem így lett, kb. 3 havi használat után kidobtam, mert a végén már úgy néztem ki, mint akinél állandóan havazik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

blessed

2016. október 8.

Olyan mindenmentes biosampon jellege van. Szuper a habja és az illata, alaposan tisztít, de azért nem csikorgósra. Nekem sajnos alapból puha és vékonyszàlú hajam van, és ez a sampon nagyon puhít és selymesít így szöszös-vattás lesz a végeredmény. Az én hajam 4-est ad rá, de szinte biztos vagyok benne, hogy egy vastagszálu, kezelhetetlen loboncra csodaszer lenne. Az ára miatt sem tudom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Dolores

2016. május 15.

Ez a sampon az általam valaha vásároltak közül a legjobb. Finom, puha lesz tőle a hajam, nem zsírosodik hamar, nagyon fincsi, nem tolakodó illata van. Imádom! Az ára sajnos, már drágább, én 3800-ért vettem, de higítani kell, sokáig elég, tényleg megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.