Wella

Ár:   1930 Ft és 2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hetti333, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   1930 Ft és 2500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• bársonyosan finommá és ragyogóan fényessé teszi a hajat
  • védi a hajszálakat a külső hatásokkal szemben
  • mélyrehatóan táplálja és regenerálja a hajszálakat
  • a textúrája könnyű, nem terheli meg a hajat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Tiah

2021. november 17.

Csak ajánlani tudom. Festett, sokszor igénybevett hajamat gyönyörűen feltölti. Jelentősen kevesebb a hajtöredezés is. Hetente 2x használom, nagyon sokáig elég. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

BrienneLannister

2021. október 6.

Az egyik legjobb olaj szerintem. Nagyon selymes-sűrű állagú viszont könnyen el lehet oszlatni a hajon. Nagyon kellemes az illata ami több napig is a hajban marad. Nem nehezíti el a hajat, nagyon jól táplálja azt és puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

abicicaaa

2021. szeptember 25.

Natúr és egészséges festett hajra nagyon jó lehet, de egy szőkített hajra kevés. 3-4 pumpányit simán rá kell kennem, és mivel igyekszem naponta vagy minden másnap olajozni a hajam, rekordidő alatt elfogy. Ár-érték alapján viszont tök jó, főleg ha egy drogériás cuccal hasonlítjuk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

A fodrászom ajánlásával vásároltam meg ezt a terméket, és azt kell hogy mondjam, maximálisan elégedett vagyok vele. A száraz, szálkás, hullámos, töredezésre hajlamos hajammal csodát művel. Hajvasalás után szoktam felvinni. Nagyon puha, semlyes lesz tőle a hajam és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

pviviana

2021. július 21.

Nem sok mindent tapasztalok a használata során, az én hajammal nem csinál semmit. A tiszta argánolaj sokkal többre képes. Próbáltam már vizes és száraz hajra is, de egyre többször vagyok úgy, hogy hajmosás után nem ehhez nyúlok. Az illata jó erős, sokáig benne marad a hajban, amit én nem szeretek, mert minden termékem illatos és összekeverve túl émelyítő. A hajvégeim nem lettek puhábbak, ápoltabbak, úgyhogy nálam nem hozza azt, amit ígér. Igaz, sokáig elég, a 100 ml-es kiszerelést már egy éve használom és még mindig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

Nicolett022

2020. december 22.

Vizes és száraz hajon is próbáltam, kicsit puhább, ápoltabb tőle mintha nem használnék semmit és nem nehezíti el a hajam, de volt már ennél jobb olajam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

PinkPrincess

2020. november 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. A még nedves hajamra kenek fel 3-4 pumpányi mennyiséget, szép selymes lesz tőle. Nagyon finom illata van, több srác megdicsérte már a hajam illatát, amikor ezt használtam. Ha fontos neked, hogy selymes és illatos frizurád legyen, csak ajánlani tudom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

anitaaa04

2020. július 1.

A fodrászom ajánlására szereztem be ezt a Wella hajvégápoló olajat. Előtte már sokféle más terméket is kipróbáltam, de a száraz végű és erősen töredezésre hajlamos hajvégeimen semmi sem segített. Már az első használat után nagyon selymessé, puhává és fényessé tette a hajamat. Az illata csodás, édeskés. Hajmosások után a törölközőszáraz hajvégeimre szoktam felvinni. Sokáig elég. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Ancsuk

2020. június 10.

Nagyon selymes az állaga, az illata már kevésbé győzött meg és sajnos denat alkohol is van benne..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Halcyon

2020. június 5.

Az illatát leszámítva imádom, de ezért nem vonok le pontot. Kifejezetten ajánlom hosszú, szőkített-festett, szálkásodásra hajlamos hajra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil