Wella

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2013. november 14.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Egy luxus, helyreállító elixír .Olaj a haj megerősítésére amely azonnal átjárja a haj szerkezetét. Rendkívül fényűző illat (keleti, fűszeres, virágos). Három legértékesebb luxusolajat tartalmaz:

• Argán olaj, az úgynevezett "folyékony arany", híres kozmetikai és gyógyászati tulajdonságairól.
  • Mandula olaj, kiváló hidratáló erejű.
  • Jojoba olaj, különösen alkalmas a törékeny és száraz hajvégekre.

Tavica

2020. szeptember 21.

Amióta ezt használom végre nő a hajam. Hajmosás után még törölköző száraz hajra teszem és hajszárítás után is 1-1 pumpányit. Szuper a hatása és az illata is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Regi84

2020. július 21.

Eddigi legjobb olajom, könnyed, nem nehezít el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Eddigi legjobb olajom, könnyed, nem nehezít el.

szofka77

2020. május 26.

Szuper ar de nagyon keves kell belole kulonben zsirosit..fodraszom hasznalta ellestem tole es megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Kepicsena

2020. február 28.

Nagyon jó hatása van a szőkített hajamra, sokkal puhábbak a hajvégeim. Sajnos az illata nekem nem tetszik, viszont kárpótol a hatása. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

eszterszekely

2019. november 17.

Elképesztően jó illatú, és sokáig meg is marad ez az illat a hajban. Még nedves hajvégekre kenem. Egész szépen ápolja is. Úgy érzem sok flakon elhasználását követően hogy megnyújtotta a hajvágások közti időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Lilko95

2019. november 4.

Nagyon jó az illata, és mindent hoz, amit egy hajolajtól elvárható. Száraz hajra szoktam felvinni, utána sokkal könnyebben fésülhető, puhább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Imádom. A hajam nagyon száraz így minden este bekenem ezzel. Reggelre a tincseim puhák és könnyen kezelhetőek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

csilluska85

2019. május 21.

Fodrászom használta a hajamon,majd én is beszereztem...amit kell azt tudja:)-puha szép lett a hajam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

eveleue91

2018. március 6.

Egyszerűen imádom december elején vettem és most van fogyóban ... Nem ragad nem tapad egyszerűen tökéletes az árát leszámítva! szívesen várok ötletet olcsóbb de hasonlóan jó olajról

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

florcsiii

2017. október 24.

Eddig is használtam hajolajokat, de egyiktől sem ájultam el; pont fogyóban volt az utolsó és akkor mutatta ezt a terméket egy barátnőm. Egy hónapja használom kb., az illata nagyon tetszik. Én a törülköző száraz hajamra viszem fel még a göndörítő krém előtt. Tökéletesen működik, a hajam sokkal puhább és fényesebb lett, de a göndörség ugyanúgy megmaradt. Most csak a 30ml-es kiszerelést vettem meg próbaként, de ha elfogy, akkor a 100 ml-es jön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek