Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit87, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Akár 24 órán át tartó megbízható, ultra erős tartást ad és megőrzi a frizura rugalmasságát.
Megőrzi a haj rugalmasságát. Nem szárítja a hajat.
20-30 cm ről permetezze a hajra. 300ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ariella

2019. február 15.

Nekem az extra strong hatását nem bizonyította, jól tart, de bonyolultabb frizurákat nem tartott meg tovább, mint a nem extra strong társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Lina14

2018. november 10.

a mini verziót vettem meg. a hullámaimat szépen megtartja, de ha egy tiszta fogkefére fújom, szépen lefogja a szálló babahajakat, a szaga igen erős, de ez a hajlakkságával jár. szépen fúj, szépen terül, nem fehéredik ki napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

cicamokusz

2018. november 8.

Meglepnek az előző vélemények, mert én már sok-sok éve használok Wellaflex hajlakkot napi szinten.Márkán belül a típusát szoktam változtatni, igazából ami a kezembe akad a boltban, lényeg, hogy erős tartású legyen. Nálam nem ragacsos, nem nehezít el, nem csinál semmi galádságot, csak szépen tart. Szeretem és eddig minden más irányba való próbálkozást megbántam és visszatértem a használatához. Ez szerintem már így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Melitta020814

2016. július 16.

Katasztrófa hogy mit művel az ember hajával..korábban már megesküdtem hogy soha többet,de a minap újra a kezembe akadt sajnos. A végeredmény ragacsos és száraz haj amit alig lehet kifésülni..végül méltó helyére került a kukában. Kerüljétek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Mariann88

2015. február 23.

Annyira nem jön be ez a hajlakk. Ragacsos réteget hagy a hajamon, és az illata is nagyon büdös alkohol. A szórófeje is össze vissza fúj. Nem fogom újra venni, sőtt már alig várom, hogy elfogyjon. Egyetlen előnye az hogy tényleg hosszan tart, de a ragacsos réteg miatt mégsem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

manocska8

2014. június 29.

Nagyon nagy csalódás volt nekem, köpköd össze vissza, csak arra nem fúj ahogy kéne....tisztítgattam akkor helyreállt kb 2 fújásra utána ugyan az jelentkezett. Tartani nem tart, illata sincs....tuti elkerülöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Aquariusgirl

2014. május 18.

Jajj, ő volt aki nagyon megtréfált. Egyszer véletlenül összeakadtunk. Két napra elvarázsolt, állt a hajam, mint Katiban a baba, nosza berendeltem belőle jó akciósan vagy öt flakont. Mire megérkezett a hajam olyan volt, mint egy szénakazal. Agyon szárította, uh elajándékoztam a kisebb raktárnyi mennyiséget. egy csillit kap, mert jó az illata és tényleg jó tartást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 18.

Mandel

2014. február 3.

Régóta rendszeresen használom. Jól tart egész nap, nem lesz ragadós hajam, könnyen kifésülhető, bár kissé szárítja a hajam, így elegendő 5 naponta megmosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 3.

Tyuki

2013. november 18.

Nálam egyáltalán nem érvényesült a 24 órán át tartó hatás, még egy 8 órás munkanap végére is teljesen lelapult a hajam (göndörítés utáni fixáló hatása pedig a nullával volt egyenlő). Emellett borzasztóan szárította a hajam. Az illata nagyon kellemes, és lehet, hogy vékony szálú hajon működik, de az én sörényemmel egyáltalán nem bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

ReKata

2013. szeptember 22.

Nagyon jól tart, de kicsit ragacsos lesz tőle a hajam. Olyanoknak talán jó lehet, akik minden nap hajat mosnak. Azért el fog fogyni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.